Çocuk havluları, gerçekten 12 yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmış benzersiz koleksiyon ve serilerdir. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmıştır. Havluların üzerindeki baskılar çiçekler, hayvanlar, doğa ve çizgi film karakterlerinden oluşuyor. Bu nedenle, en sevdiği renk veya baskının ne olacağını bildiğimizde, çocuğunuzun seçimini yapmak çok kolay. Çocuklar ihtiyaçlarını ruh hallerine ve zamanlarına göre seçmeyi severler, böylece ebeveynler yüzlerinde bir gülümseme yaratmak için havlu hediye etmeyi deneyebilirler..

Resimli En İyi Çocuk Havluları:

İşte çekici ve dikkat çekici olan en iyi 15 Çocuk Havlusu.

1. Kişiselleştirilmiş Kız Çocuk Havluları:

Kişiye Özel Kız Çocuk Havluları

Çocuğunuzun havlusuna isim verebilir hatta üzerine yazılacak bir mesaj bile ekleyebilirsiniz. Bu, üzerinde çiçek ve kuş baskılı çocuk banyo havlusu. Bu renkli havlu, doğaya ve güzelliğine düşkün kız çocukları için uygundur..

2. Kapşonlu Çiçek Çocuk Havluları:

Kapşonlu Çiçek Çocuk Havluları

Burada, yüzme veya benzeri açık hava etkinlikleri sırasında kullanım için tasarlanmış harika çocuk havluları koleksiyonuna sahip olursunuz. Bu havlu %100 havlu kumaştan yapılmıştır ve yine çiçek desenli el işi ile süslenmiş kapüşonlu desene sahiptir..

3. Süper yumuşak Pamuklu çocuk Havluları:

Süper yumuşak Pamuklu çocuk Havluları

Sevimli çocuklar, kullanmak için sevimli cevap süper yumuşak malzeme banyo havlularına ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, bu çocukların banyo havlusu, yumuşak ve esnek ciltleri için çocuklar için mükemmeldir. Üstünde çizgi film karakterleri bulunan yüksek kaliteli pamuktan üretilmiştir..

4. Kişiselleştirilmiş Erkek Çocuk Havluları:

Kişiye Özel Erkek Çocuk Havluları

Çocuklarınızın kendi tutkularına sahip olmaları için bu tür kişiselleştirilmiş çocuk havlularını seçmelerini sağlayın. Banyo havlularının her tarafında hayvanlara veya yıldız baskılarına düşkün erkek çocuklar için ideal havlulardır. Etrafına sarılacak kadar uzunlar.

5. Panço Çocuk Havluları:

Panço Çocuk Havluları

Bu, malzeme üzerinde Thomas ve Arkadaşları baskıları bulunan koleksiyonun en yenisidir. 5 yaş çocukların kullanabileceği çocuk plaj havlularıdır. Süper yumuşaktırlar ve sırılsıklam olduklarında suyu kolayca emerler..

6. Mavi Baskılı Çocuk Havluları:

Mavi Baskılı Çocuk Havluları

İşte kapüşonlu desenli çocuklar için çekici mavi havlu. Bu çocuk yüzme havlusu görünüşte çok güzel ve aynı zamanda çocukların hassas tenleri için de yumuşak. Kol kısmında beyaz zemin ve yeni tasarımına kazandıran yunus baskıları vardır..

7. Yeşil Deniz Kızı Kız Çocuk Havluları:

Yeşil Deniz Kızı Kız Çocuk Havlusu

Kapüşonlu tasarıma sahip bu yeşil gölgeli düz havluya bir göz atın. Kız çocukların günlerinin tadını çıkarmasını uygun hale getirmek için deniz kızı baskısına sahiptir. Bu çocuk havlusu, daha şık ve modaya uygun hale getirmek için kişiselleştirilebilir..

8. Balerin Kız Çocuk Havluları:

Balerin Kız Çocuk Havluları

Bu, kız çocukları arasında çekici olan benzersiz bir desen tasarımına sahip çocuk banyo havlusu. Kapşonlu seçeneği ile Balerin Bebek baskısına sahiptir. Mavi ve pembe tonlarında hakiki kaliteli pamuklu kumaş kullanılarak üretilmiştir..

9. Kamyon Baskılı Erkek Çocuk Havluları:

Kamyon Baskılı Erkek Çocuk Havlu

İşte hem plajda hem de havuzda kullanılabilecek erkek çocuk havluları arasında şimdiye kadarki en iyi koleksiyon. Ve gerekirse bunu ev duşlarında da deneyebilirsiniz. Bu çocukların banyo havluları erkek çocuklar içindir, çünkü her yerinde kamyon izleri vardır..

10. Hafif Çocuk Havlusu:

Hafif Çocuk Havlusu

Çocuklarla dışarı çıkmayı planladıktan sonra havuz başı veya plaj gezisi için hafif havlular almayı planlayan bu tür havlular sırt çantasında da faydalıdır. Kullanımı kolay ve çantalara sığacak kadar rahat. Açık renkli havlular, banyodan sonra çocuklarınıza akılda kalıcı bir görünüm verir..

11. Çocuklar İçin Kapşonlu Havlu:

Çocuklar İçin Kapşonlu Havlu

Çocuklar banyoda daha çok vakit geçirmeyi severler; banyo zamanı suyla oynamayı severler. Bu, bu desene sahip olmayı kesinlikle sevecekleri, biraz farklı, kukuletalı kurbağa tarzı bir havlu. Bunlar ağır olmadığı için taşıması da kolay. Plaj zamanı oynamak için de en iyi seçenek bu.

12. Sicim çocuklar Banyo Havluları:

Sicim çocuklar Banyo Havlusu

Pamuklu malzemeden yapılmış orta boy havlulardır ve bu, dantel tasarım tipi çocuk havlusu ile beyaz renkli katıdır. Bu havlular, çocuklarınızın ruh haline ve kişiliğine de uygundur. Bu havlunun ekstra suyu emmesi kolaydır, böylece banyodan sonra çocuklar için endişelenmenize gerek kalmaz..

13. Kişiselleştirilmiş Plaj Çocuk Havluları:

Kişiye Özel Plaj Çocuk Havluları

Çocuklarımıza hediye etmeye karar verdiğimizde neden birkaç kişiye özel hediye deneyemiyoruz? Çocuklar için havlu kategorisinde kişiye özel hediyeler mutlaka onları sevindirecektir. Üzerine çocuklarınızın adını kişiselleştirebilirsiniz ve bu havluları plaj gezilerinde mutlaka deneyeceklerdir. Bu havlu malzemesi önü polyester ve arkası pamuktur. Basılı fikrinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

14. Uzun kollu Kapşonlu çocuk Havlusu:

Uzun Kollu Kapşonlu Çocuk Havlusu

Bu, çocuklar için havluların unisex cinsiyetidir, çocuklarınız için seçim yaparken normal kol stili ve bu karikatür tipi deseni elde edeceksiniz. Bu, küçük çocuklarınız için rahatlık havlusu; üzerinde iyi bir dış giyim mont tipi bulabilirsiniz. Kapüşonlu tarzdaki farklı hayvanlar, çocuklarınıza klas bir görünüm kazandırır.

15. Çocuk Yüz havlusu:

Çocuklar Yüz havlusu

Bu, okul zamanında çocuklar için kullanışlı kare havlular, okul öğle yemeği saatinde kullanabilirler. Düzenli yüz temizliği için taşıyabilirler. Hızlı kurumaya yardımcı olur ve her zaman kullanımı çok kolay olan pamuklu malzemeden üretilmiştir. Deseni ekosedir, bu havluları çocuklarınız için satın alabilirsiniz..

Çocuk havlu serisi, farklı etkinlikler ve amaçlar için kullanılabilecek sayısız tasarım ve desene sahiptir. Kapşonlu tip ve ayrıca ekstra büyük boy havlularınız var. Tüm bu havlular %100 havlu pamuk kullanılarak üretilmekte olup, kolay ve hızlı su emme özelliğine sahiptir. Böylece şimdiye kadarki en iyi çocuk banyo havlusu koleksiyonlarına sahipsiniz ve çocuğunuzun seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz.