Spuogai yra blogiausia iš visų odos problemų. Jie gali turėti jūsų lygios, be dėmių odos grožį, be to, palieka žymes net pasibaigus jų laikui! Bet ar manote, kad susiduriate su šiomis problemomis vieni? – Ne visai. Spuogai yra dažna kasdienio gyvenimo dalis. Kiekvienas šios planetos žmogus tam tikru metu išgyveno savo spuogų fazę, netgi įžymybės! Oi, tokie tobuli televizijos veidai galiausiai yra ir žmonės. Pabandykite kada nors pastebėti juos be makiažo kaukių ir pamatysite, kad jie tikrai neturi tobulos dramblio kaulo odos, kuria jie apsimeta.

10 gražių Holivudo aktorių su spuogų randais:

Čia yra keletas įžymybių su spuogais veidų nuotraukų sąrašas.

1. Alicia Keys:

įžymybės-su-spuogai

Alicia Keys, pasaulinio lygio muzikantė ir aktorė, dabar yra vaiko mama, o tai reikalauja daugiau streso dirbant žongliruojant jos asmeninį ir profesinį gyvenimą. Stresas yra viena iš pagrindinių spuogų, kaip problemų, priežasčių.

2. Rihanna:

Rihanna su visa savo pasaulio šukuosena ir geriausia muzika buvo pastebėta ir su spuogais! Šios įžymybės tiesiog labai sumaniai atlieka makiažą ir dažniausiai jas matote taip toli, kad spuogai visiškai išnyksta.

3. Katie Price:

Būdama 34 metų Katie Price jau pagimdė tris labai mielus vaikus. Tačiau jos palikuonys tikrai sutrumpino laiką, kurį ji gali skirti savo profesiniam gyvenimui. Anglų žiniasklaidos asmenybė, autorė, buvusi glamūro manekenė, retkarčiais dainininkė ir verslininkė, ją taip pat galima pamatyti be makiažo ir kartais su spuogais.

4. Victoria Beckham:

Moteris, kuriai pavydi daugybė moterų ir mergaičių, yra keturių vaikų mama, taip pat aistringa mados dizainerė ir verslininkė. Išlaikyti pusiausvyrą tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo gali būti sudėtinga. Ypač kai prie to turi keturis vaikus! Taigi neabejotina, kad spuogai tam tikru metu parodė savo bjaurias galvas.

5. Megan Fox:

Megan Fox taip pat turi spuogų. Galite pamatyti, kaip jie lengvai taško jos skruostus ir slepiasi po makiažo putomis. Be pasaulinio garso modelio ir aktorės, dabar ji taip pat yra mama.

6. Britney Spears:

Didžioji Britney ietis, muzikos legenda, dabar dviejų vaikų mama, būdama trisdešimt vienerių, nėra tokia be dėmių, kaip tikėtų jos plakatai ir paveikslas! Spuogai yra dažnas šalutinis nėštumo poveikis, o du vaikai yra įrodymas, kad Britney tam tikru momentu turėjo susidurti su šia problema, kuri kamuoja įprastas moteris.

7. Cameron Diaz:

Pasaulinės klasės aktorius Cameronas susiduria su rimta spuogų problema. Jos veidas tapo visiškai raudonas. Tačiau ši 40 metų aktorė puikiai moka neleisti, kad spuogai trukdytų jos profesinei karjerai. Po makiažo beveik neįmanoma pasakyti, kad jos oda yra viena iš blogiausių.

8. Miley Cyrus:

Paaugliai susiduria su blogiausia spuogų problema. Ši 20 metų roko žvaigždė taip pat buvo linkusi į spuogų problemą!

9. Kate Moss:

Kate Moss taip pat dabar turi vaiką ir, kaip minėta aukščiau, nėštumas dažnai sukelia spuogus. Taigi kartais jūs galite pastebėti šį modelį su spuogais, kurie nėra taip gerai paslėpti ant jos odos. Būdamas trisdešimt aštuonerių metų, tokios problemos tampa neatsiejama gyvenimo dalimi.

10. Jessica Alba:

Jessica Alba yra žinoma aktorė iš fantastiško ketverto. Dabar ji turi du vaikus, kurie galėtų žongliruoti kartu su savo užimtu modelio ir aktorės gyvenimu. Esant tokiems sunkumams, spuogai atrodo pakankamai lengva problema.