Rihanna yra populiari dainininkė ir atlikėja, žinoma visame pasaulyje nuo 2005 metų. Nuo pirmojo albumo išleidimo ji sulaukė didžiulės sėkmės ir nuo to laiko pelnė daug šlovės, palaikymo ir įvertinimo. Ši Barbadoso gražuolė turi didžiulį gerbėjų sekimą ir yra žinoma dėl žudančios išvaizdos, mados jausmo, gražaus balso ir žavesio. Ji yra viena iš labiausiai pripažintų asmenybių pasaulyje ir visada buvo visuotinių diskusijų tema.

Rihanna grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys

Rihanna grožio patarimai ir fitneso paslaptys:

Jos grožio patarimai buvo atskleisti neseniai ir yra pasidalinti žemiau.

1. Plaukai:

Rihanna Grožio patarimai plaukams

Rihanna labai mėgsta keisti savo šukuoseną ir per pastaruosius kelerius metus ji atėjo su pačiomis įmantriausiomis ir prieštaringiausiomis šukuosenomis. Ji taip pat eksperimentavo su skirtingomis spalvomis, kurios suteikė jai labai šviežią, stilingą ir madingą išvaizdą.

2. Oda:

Rihanna grožio patarimai odai

Gražios ir nepriekaištingos Rihannos odos priežastis yra jos meilė tobuliems produktams. Iš viso ji naudoja tris produktus, įskaitant gelius, suteikiančius skruostams tobulą toną. Jis išlygina odos atspalvį ir pašalina įvairius trūkumus.

3. Akys:

Rihanna Grožio patarimai Akys

Rihannos akys yra labai drąsios, patrauklios ir gražios. Paprastai ji juos paryškina sukurdama dūminį prisilietimą ir išpumpuoja gerą dozę tušo ir akių šešėlių. Tai suteikia jai labai jausmingą ir patrauklią išvaizdą.

4. Dieta:

Rihanna iš viso valgo penkis kartus per dieną, o tai taip pat suteikia jai galimybę apgauti penkis kartus per savaitę. Ji valgo daug žalių daržovių ir laikosi subalansuotos mitybos. Ji laikosi atokiau nuo greito maisto ir vartoja daugiau baltymų, skaidulų ir gėrimų be cukraus.

5. Fitness rutina:

„Rihanna Beauty Tips“ kūno rengybos rutina

Dėl savo fitneso Rihanna tiki, kad kasdien atlieka daug pratimų. Šokinėjimas virve, kardio, šokinėjimo kėlikliai ir važiavimas dviračiu yra viena mėgstamiausių jos veiklų. Tai padeda jai sudeginti nepageidaujamas kalorijas ir visą laiką išlikti tinkama ir aktyvi. Ji taip pat dirba ant savo bėgimo takelių per atostogas ir atostogas.

6. Lūpos:

Rihanna Grožio patarimai Lūpos

Patraukliai atrodančioms lūpoms Rihanna dažniausiai naudoja ryškiai raudoną spalvą, todėl atrodo patraukliai ir jaunai. Ji taip pat kartais naudoja tamsias spalvas, tokias kaip ruda, viskas priklauso nuo progos. Kadangi Rihanna buvo palaiminta gražiomis lūpomis, ji naudoja gerą spalvų rinkinį, kad pabrėžtų jos grožį ir patrauklumą.

7. Puikus apsirengimo pojūtis:

Rihanna Grožio patarimai Puikus apsirengimo pojūtis

Rihanna buvo pripažinta pagrindine tendencija tarp jaunimo. Jos mados pojūtis yra nuostabus ir ji visą laiką atrodo gražiai, nepriklausomai nuo to, ar ji yra koncerto scenoje, ar prie raudonojo kilimo, ar net filmavimo muzikos klipuose. Ji puikiai atrodo su savo suknelėmis, laisvalaikio viršūnėmis ir džinsais su puošniais kulnais arba novatoriškomis juodomis suknelėmis, kurias dėvi vakarėliuose.

8. Buvimas hidratuotas:

Rihanna grožio patarimai, kaip išlikti hidratuotiems

Kaip ir visos įžymybės, Rihanna mėgsta išlikti hidratuota. Ji geria daug vandens ir gėrimų, kurie yra natūralūs ir be cukraus, kad galėtų išlaikyti sveiką figūrą ir kūną. Tai taip pat padeda jos odai visą laiką atrodyti tobulai ir spindinčiai. Tai vienas iš paprastų žingsnių, kurių ji imasi, kad atrodytų tinkama ir pasakiška.

9. Mėgstamiausi produktai:

Rihanna Grožio patarimai Mėgstamiausi produktai

Būdama labai elegantiška moteris, Rihanna naudoja keletą geriausių prekės ženklų ir produktų. Jai patinka „Clarins Gloss Appeals“, „Lipcote at Boots“ ir „MAC Iridescent Loose Powder“, kuriuos ji tepasi ant viso kūno, kad suteiktų odai tobulai bronzinę tekstūrą ir išvaizdą. Nors šie produktai yra brangūs, spalvingos ir turtingos moterys, tokios kaip Rihanna, neturi jokių problemų jas nusipirkti.