Scarlett Johansson, šviesiaplaukė bombonešis iš Holivudo, atrodo, visada sukelia gyvsidabrio kilimą su savo triukšmingais pasirodymais ekrane. Paskelbta kaip šiuolaikinis sekso simbolis, jos ištaiginga figūra ir viliojanti išvaizda padarė ją daugelio vyro troškimų objektu. 33 metų aktorė, modelis ir dainininkė, daugelyje žurnalų pasirodžiusi kaip viena seksualiausių pasaulio moterų, įkvėpimo ieško Holivudo aukso amžiuje, sportuodama 1940-ųjų pabaigoje ir 1950-ųjų pradžioje. jos pasirodymų. Jos žavingos savybės ir geidžiamas kūnas yra atkaklios grožio rutinos ir atsidavimo kasdienei treniruotei bei mitybos planui rezultatas, kurį atskleidžiame jums iš Scarlett grožio paslapčių maišelio.

scarlett johansson grožio patarimai

Scarlett Johansson grožio patarimai:

Žemiau yra keletas geriausių Scarlett Johansson grožio patarimų ir kūno rengybos paslapčių.

Scarlett Johansson odos priežiūros procedūra:

„Pasiklydę vertime“ žvaigždė kenčia nuo jautrios odos, todėl kasdieniai jos odos priežiūrai skiria šiek tiek papildomos priežiūros. Ji neis miegoti su makiažu, net jei grįš namo 4 valandą ryto. Vietoj kvapnių produktų ji naudoja katafilą ir dažniausiai praleidžia drėkinimą, nes jos oda turi natūralią pusiausvyrą. Tačiau ji kas kartą per savaitę maudosi drėkinamoje veido kaukėje.

Scarlett Johanssons oda

Scarlett taip pat puikiai tiki natūraliais produktais ir geria daug vandens. Kai kuriuos jos slaptus natūralius receptus sudaro veido valymas obuolių sidro actu ir medaus naudojimas kaip veido kaukė. Norėdami gydyti nuobodžią odą ar raudonas dėmes, Scarlett kreipiasi į žalios citrinos galią, tiesiogiai ją tepdama arba praskiedžiant vandeniu. Tarp mėgstamiausių „Scarlett“ dalykų yra „Cellular Performance“ lūpų gydymo balzamas iš „Kanebo Sensai“ ir mirkymas ilgoje vonioje su levandų aliejumi, siekiant sumažinti stresą..

Scarlett Johansson makiažo paslaptys:

Scarlett Johansson savo makiažui yra tokia pat ypatinga, kaip ir makiažo šepetėliai bei kempinės. Ji valo juos kartą per savaitę, kad atsikratytų bakterijų, kurios, jos teigimu, yra lūžių priežastis. Kalbant apie kosmetiką, ji yra „Dolce“ ir „Gabbana“ produktų gerbėja ir tiesiog dievina raudonus lūpų dažus, kaip matyti iš daugybės jos pasirodymų. Ji mano, kad raudoni lūpų dažai gali „atrodyti visiškai“. Jos kasdienis makiažo naudojimas yra būtinas, kol ji apriboja fotografavimo pagrindą.

Scarlett Johanssons makiažas

Anot Scarlett, jos akys nėra pati geriausia jos savybė, tačiau ji žino, kaip priversti jas iššokti su tikrai geru tušu ir akių kontūro pieštuku, kurie būtini makiažo krepšyje. Be to, ji yra bronzanto gerbėja, ji naudoja ją ant akių tiek pat, kiek ir ant odos, kaip alternatyvą sėdėti saulėje.

Scarlett Johansson plaukų akimirkos:

„Marvel Studios“ premjera

Nuo natūraliai šviesių iki brunetų, juodų ir raudonų plaukų Scarlett viską išbandė, bet labiausiai jaučiasi savimi, kai grįžta prie savo purvinų šviesių plaukų. Norėdama linksmai ir seksualiai atrodyti, ji dėvi ją nedidelėmis bangomis, nors jai labiau patinka senas Holivudo stiliaus atnaujinimas, kuris, jos manymu, daro jos veidą elegantiškesnį.

Scarlett Johansson fitneso ir dietos tvarka:

Keturiskart „Auksinio gaublio“ nominantė savo pasitikėjimą geriausiai jaučia tada, kai yra fiziškai pasirengusi. Taigi, kai ji nedirba, ji vis tiek kiekvieną dieną atlieka 30 minučių treniruotę, nesiruošdama eiti į sporto salę ar nesikreipdama į išgalvotus trenerius. Mišrus pratimų, tokių kaip joga, treniruotės svoriui, vaikščiojimas, bėgiojimas, žygiai pėsčiomis ir kovos menai, rinkinys padėjo išlaikyti jos medžiagų apykaitą ir antrą kartą pernai buvo seksualiausios moters titulas.

Scarlett Johanssons kūno rengyba ir dieta

Scarlett išlaikyti sveiką mitybą yra taip pat svarbu. Nors ji mėgsta užkandžiauti ant grotelių keptą sūrį ir kepti, ji pakeičia riebius ingredientus sveikais ir subalansuoja juos su sveika vaisių, daržovių ir liesų baltymų mityba, kuri ją patenkina iš vidaus ir išorės.

Tikimės, kad jums patinka Scarlett Johansson grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys! Palikite savo komentarą žemiau.

“>