Akne tüm cilt problemlerinin en kötüsüdür. Pürüzsüz, lekesiz cildinizin güzelliğine güzellik katabilirler ve dahası, süreleri dolduğunda bile geride iz bırakırlar! Ancak bu sorunlarla yüzleşmek konusunda yalnız olduğunuzu düşünüyor musunuz? – Tam olarak değil. Akne günlük yaşamın ortak bir parçasıdır. Bu gezegendeki her insan bir noktada kendi sivilce evresinden geçmiştir, ünlüler bile! Televizyonun o çok mükemmel yüzleri de nihayetinde insan. Bir gün onları makyaj maskeleri olmadan tespit etmeye çalışın ve gerçekten taklit ettikleri mükemmel fildişi derilere sahip olmadıklarını göreceksiniz..

Akne İzleri Olan 10 Güzel Hollywood Aktrisi:

İşte sivilceli yüzleri olan bazı ünlülerin resimlerinin listesi.

1. Alicia Anahtarları:

akneli ünlüler

Dünya çapında bir müzisyen ve oyuncu olan Alicia Keys, artık bir çocuk annesidir ve bu, kişisel ve profesyonel yaşamlarını dengelemek için daha stresli bir çalışmayı gerektirir. Akne benzeri sorunların başlıca nedenlerinden biri strestir..

2. Rihanna:

Rihanna, dünya dışı saç stilleri ve en iyi müziklerden bazıları ile sivilce ile de görüldü! Bu ünlüler makyaj konusunda çok zekiler ve çoğu zaman onları o kadar uzaktan görüyorsunuz ki sivilceler tamamen yok oluyormuş gibi görünüyor..

3. Katie Fiyatı:

34 yaşındaki Katie fiyatı şimdiden çok tatlı üç çocuk üretti. Ama onun nesli, profesyonel yaşamına verebileceği zamanı kesinlikle azalttı. Bir İngiliz medya kişiliği, yazar, eski çekici model, ara sıra şarkıcı ve iş kadını, o da zaman zaman makyajsız ve sivilceli görülebilir..

4. Victoria Beckham:

Pek çok kadın ve kız çocuğunu imrendiren kadın, dört çocuk annesi, aynı zamanda hevesli bir moda tasarımcısı ve girişimcidir. Profesyonel ve kişisel yaşamı arasındaki dengeyi korumak stresli olabilir. Hele de buna ekleyeceğiniz dört çocuğunuz varsa! Bu nedenle, sivilcelerin bir süre sonra çirkin kafalarını gösterdiğine şüphe yok..

5. Megan Fox:

Megan fox’un da sivilceleri var. Yanaklarını kolayca noktaladıklarını ve makyaj köpüğünün altına saklandıklarını görebilirsiniz. Dünyaca ünlü bir model ve oyuncu olmasının yanı sıra artık bir annedir..

6. Britney Spears:

Büyük Britney spears, müzik efsanesi, şimdi otuz bir yaşında iki çocuk annesi, posterlerinin ve resimlerinin bize inandıracağı kadar kusursuz değil! Sivilce, hamileliğin yaygın bir yan etkisidir ve iki çocuk, Britney’nin bir noktada sıradan kadınları rahatsız eden bu sorunla karşı karşıya kalması gerektiğinin kanıtıdır..

7. Cameron Diaz:

Birinci sınıf aktör Cameron, ciddi bir sivilce sorunuyla karşı karşıya. Yüzünü tamamen kırmızıya çevirdiler. Ancak bu 40 yaşındaki oyuncu sivilcelerin profesyonel kariyerine engel olmasına izin vermemekte ustadır. Makyaj yapıldıktan sonra, mümkün olan en kötü derilerden birine sahip olduğunu söylemek neredeyse imkansız..

8. Miley Cyrus:

Gençler, tüm sivilce sorunlarının en kötüsüyle karşı karşıyadır. Bu 20 yaşındaki rock yıldızı da sivilce sorununa yatkın!

9. Kate Moss:

Kate Moss’un da şimdi bir çocuğu var ve yukarıda belirtildiği gibi hamilelik genellikle sivilceye neden olur. Bu nedenle, ara sıra cildinde çok iyi gizlenmemiş sivilceli bu modeli görebilirsiniz. Otuz sekiz yaşında bu tür sorunlar hayatın bir parçası haline gelir..

10. Jessica Alba:

Jessica Alba, Fantastik Dörtlü’nün ünlü oyuncusu. Şimdi bir model ve oyuncu olarak yoğun hayatıyla birlikte hokkabazlık yapması gereken iki çocuğu var. Bu tür zorluklarla sivilce, üstesinden gelinmesi kolay bir problem gibi görünüyor..