19 yaşında hit single’ı “Give Your Heart a Mola” ile rekor satış başarısı elde etti ve 20 yaşında The X Factor’daki dört jüri üyesinden biri olarak ortaya çıkmasıyla uluslararası üne kavuştu. Kendine özgü görünümü ve mükemmel bir ten rengiyle Demi Lovato, stilini taklit etmek isteyen birçok genç kadına sahip. Güzellik sırları arasında, son zamanlarda Twitter üzerinden ifşa etmekten çekinmediği bir dizi ‘sihirli ürün’ var. Aşağıda resimlerle Demi Lovato Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları gösterilmektedir.

Demi Lovato Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Genç bir yıldız olmak, kişinin fiziksel görünümünü mükemmel durumda tutmak ve aynı zamanda bölgeyle birlikte gelen erken yaşlanma belirtilerini önlemek için ekstra özel bakım gerektirir, işte Demi, spot ışıklarının sürekli parıltısı altında taze ve ışıltılı kalmayı nasıl başarıyor?.

Demi Lovato Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

İster makyajlı bir yüz olsun, ister doğal Demi her zaman güzel görünür ve bu güzelliğin sırrı bol miktarda nemlendirici üründe saklıdır. Gösteri zamanı geldiğinde her şeyi yapıyor ama çalışmadığı zamanlarda olabildiğince az makyaj yapıyor, hatta bazen makyajsız bile oluyor. Günlük cilt bakımı rejimi, uyandığında ilk olarak yüzünü bir peeling temizleyici ve ardından bir toner ve nemlendirici nemlendirici ile yıkamaktan ibarettir. Gece rutini, tüm makyajını çıkarmak ve cildini yeniden nemlendirmek için bir gece besleyici krem ​​kullanmak dışında farklı değil. Demi’nin favorisi, cildini sivilcelerden arındıran ve ışıl ışıl parıldayan Renee Rouleau’nun ürünleri. Buna ek olarak, üç ayda bir yüz bakımı yaptırıyor ve tabii ki cildini içeriden beslemek için bol su içiyor..

Demi Lovato

Koyu halkalara ve şişkinliklere yabancı olmayan Demi, göz altındaki koyu halkaları ve şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olan, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü en aza indiren Algenist Complete Eye Renewal Balm’ı kullanarak gözlerine aynı özeni gösterir. Dışarı çıkarken makyaj yapmaya karar verdiğinde, göz altı bölgesinin çoğunlukla kapalı olmasına dikkat ediyor. Bilgisizler için başka bir bilgi parçası olan Demi, her zaman en iyi durumda olduklarından emin olmak için kendi kaşlarını alır..

Demi Lovato

En çirkin görünümü bile örtbas etmek için yaşı gereği, X Factor jürisi farklı saç renkleri ve cesur saç modelleri denemeyi seviyor. Sarışından esmere, pembe, mavi ve mora kadar Demi Lovato, renkli ve korkak saç modelleri ile manşetlere taşındı. Saçıyla ilgili bu kadar çok şey varken, onunla nasıl ilgilenmeyi başarıyor? Demi’ye göre, beş dakika boyunca bıraktığı ve saçlarını yıkamadan önce mümkün olduğu kadar uzun süre beklediği bir Well maskesi ile saçlarını derinlemesine şekillendirmeyi seviyor. O da çok fazla yıkamanın kafa derisini gerçekten kuruttuğuna inanıyor..

Demi Lovato

Demi Lovato, bipolar ve yeme bozuklukları, öfke sorunları ve uyuşturucu bağımlılığı ile kişisel mücadelelerinden çok yol kat etti. Geçişi, hem profesyonel hem de kişisel yaşamında çok daha sorumlu bir kişiye olgunlaştığını gördü. Kilo vermek yerine iç huzurunu korumak için kendini koşu, koşma, bisiklete binme, haftada 5 ila 6 gün bir antrenörle egzersiz ve haftada iki kez yoga içeren ciddi bir fitness rejimine ayarlar. Bu, onu zihinsel kaygısından kurtarmak için iyi işe yaramış olsa da, onu güzel bir şekle sokmak ve çarpıcı görünmesini sağlamak için kesinlikle çok şey yaptı..

Demi Lovato

Erken yaşlardan itibaren yeme bozukluğu çeken biri için, Demi hayatının bu kısmı üzerinde kontrol sahibi olmayı başardı ve şimdi kahvaltıda tahıl, yoğurt ve meyveden oluşan günde 3 öğün, bir sandviç, salatadan oluşan bir diyetin ardından normal bir şekilde yiyor. ve öğle yemeği için sebze ve akşam yemeği için biraz makarna ve peynir ile sebze ve bir bardak süt. Kalacağım çalkantılı bir başlangıca harika bir son.