Eski Hollywood’un yıldızı ölmüş ve gitmiş olabilir ama efsanevi güzelliği her zaman hatırlanacak bir şey. Elizabeth Taylor, şüphesiz, tüm zamanların en tanınmış yüzlerinden ve çok beğenilen ekran tanrıçalarından biridir. Küçük yaşlardan itibaren sahneye çıktığından beri güzelliğin simgesi olmuştur. İnce beliyle birleşen şehvetli figürü, ‘Liz Taylor’ın gurur duyduğu cazibesine katkıda bulundu. Doğal güzelliğe ve Tanrı vergisi bir çekiciliğe sahip olan bu iki kez Oscar kazanan, bir dolu güzellik sırrına sahip değildi, ancak geçmişin efsanesinin göz alıcı görünümüne ve sofistike tarzına yaklaşmak istiyorsanız, işte size birkaç ipucu seni aydınlatmak için.

Elizabeth Taylor Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

Elizabeth Taylor’ın Tutku ve Makyaj Sırları:

Elizabeth Taylor, delici güzel görünümünden beyaz porselen tenine kadar onun için her şeye sahipti. Mücevher ve kokulara olan ömür boyu süren tutkusu, hayatındaki her şeyi geride bıraktı. Elmas kaplı mücevher koleksiyonu, dünyanın en büyüklerinden biriydi. Hemen ardından Elizabeth Arden için yarattığı başarılı ve zamansız parfüm serisi geldi. Parfümlerin kokulu gücünün, kadınlığı manyetik bir şekilde yaydığına inanıyordu..

Elizabeth Taylor Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları 1

Sıra makyaja geldiğinde Elizabeth Taylor, cildine ekstra bir parlaklık kazandırmak için kullandığı allık ve mükemmel bir şekilde kullandığı kırmızı rujunu tercih etti. Bugün moda olan kırmızı rujla, Elizabeth Taylor’ın ekrandaki cızırtılı görünümünü, cilt tonunuzu mükemmel şekilde tamamlayan kırmızı bir tonla yeniden yaratabilirsiniz..

Bazı sırlar en iyi şekilde gizli bırakılır, ya da Elizabeth Taylor hakkındaki bu küçük cilt bakımı sırrını bilseydiniz öyle görünürdü. Yüz kıllarını tıraş etmek, Elizabeth Taylor’ın cilt bakım rejiminin bir parçasıydı ve sadece tüysüz bir görünüm elde etmek için değil, aynı zamanda ekstra pul pul dökülme sağladığına inandığı için yaptı..

Elizabeth Taylor’ın Göz Sırları:

elizabeth taylor güzellik ipuçları

Elizabeth Taylor’ın en belirgin özelliği, cinsel çekiciliğini ve efsanevi cazibesini yayan ticari marka menekşe rengi gözleriydi. Çift sıra kirpikle doğmuş, sadece zarif özelliklerini geliştirmiştir. Doğal olarak kalın, koyu renkli kaşları, ekrandaki görünümünü tamamlamak için rimel, göz kalemi ve göz farı ile daha da vurguladığı gözlerinin bir diğer öne çıkan özelliğiydi..

Elizabeth Taylor’ın Saç Modelleri:

Elizabeth Taylor'ın saç modelleri

Hangi saç stilini kullanırsa kullansın Elizabeth Taylor’ın kuzgun saç yelesi her zaman büyüleyici görünüyordu. Çoğunlukla kısa saçlarını hareketli dalgalar halinde giyiyordu. Geri çekildiğinde, kendi koleksiyonundan elmas ve zümrüt taçlarla süsledi. Ayrıca, yalnızca zarafetinin ve karizmasının bir yıldızının mükemmelliğe taşıyabileceği ayrıntılı ve çarpıcı başlıklara sahip olduğu bilinmektedir. Daha sonraki yıllarına doğru, onun imza stili haline gelen yüksek kabarık saç paspası “Beverly Hills kabarık” ile tanındı..

Elizabeth Taylor’ın Fitness Sırları:

Elizabeth Taylor'ın fitness sırları

Hollywood’un seks sireni, az sayıda kadının düzenli olarak egzersiz yaptığı ve kendi kabulüne göre, onu formda tutmak için bir egzersiz ve fitness rejimine sahip olma avantajına sahip olmadığı o günlerde nasıl kıvrak figürünü korumayı başardı? Binicilik tutkunu olmak ve hafif tonlama egzersizleri ile birlikte yüzmenin ve yürümenin keyfini çıkarmak, onun en iyi durumda kalmasına yardımcı oldu..

Elizabeth Taylor’ın Diyet Sırları:

Elizabeth Taylors Diyet Sırları

Elizabeth Taylor en parlak günlerinde yüksek protein diyeti uyguluyordu ama yaşı ilerledikçe günlük yiyecek alımı domuz pastırması, yumurta ve fıstık ezmesinden kızarmış tavuk, biftek ve patates püresine ve Jack Daniels ile buzlu soslara kadar her şeyden oluşuyordu. akşam yemeği saatinde. Bununla birlikte, sayısız hastalık ve yaralanmayla boğuşmasına rağmen 79 yaşına kadar yaşamış olmak, kilo alma mücadelesinde şeytanlarını paylaşan bir kadın hakkında çok şey söylüyor ve vücudunu ve öz saygısını yeniden kazanmak için gereken cesaret ve azim hakkında çok şey söylüyor. kendi adını taşıyan Diyet kitabı, “Elizabeth Takes Off”. Kişisel diyet ipuçları, kırmızı et ve ekmeği bol balıkla değiştirmeye ve ayrıca günlük olarak taze meyve ve sebze yemenin önemine vurgu yapıyor..