Ünlü Amerikalı aktris ve aynı zamanda bir moda tasarımcısı olan Jennifer Lopez, her zaman muhteşem ve çarpıcı görünmeyi başarıyor. Yaşının neredeyse yarısı gibi görünüyor. İki çocuk annesi ama yine de güzelliği solmadı. JLo olarak da bilinen Jennifer Lopez sağlığına ve vücuduna iyi bakıyor.

ANA IMG

Hala bu kadar genç görünmeyi başarmasının nedeni budur. Makyajsız bile aynı görünüyor. Onun ünlü olduğu doğal güzelliğidir. Güzel teninin ve sevimli figürünün arkasında birkaç sırdan bahsedildi..

1. Uygunluk:

Fitness

Jennifer Lopez her gün yaklaşık bir saat egzersiz yapmayı garanti ediyor. Hem kardiyo hem de serbest el egzersizleri yapıyor. Kamera önünde muhteşem görünmek için vücudundaki tüm fazla yağlardan ve tonlardan kurtulmaya çalışıyor. Yağ kaybetmek için kardiyo yapması ve ardından kaslarını yanlış şekle sokmak için serbest el egzersizleri yapmasının nedeni budur. Ayrıca yoganın iyi miktarda oksijen almasına ve dolayısıyla cildin parlamasına yardımcı olduğuna inanıyor..

2. Koşu:

koşu 2

Tüm spor aktivitelerinin yanı sıra JLo, her sabah koşu yapmayı garanti eder. Koşusunu ihmal etmez. Bu onun güne hızlı bir başlangıç ​​yapmasını sağlar ve gün boyunca kendisini enerjik hissetmesini sağlar. Aynı zamanda vücudunun zinde kalmasına ve çürük hastalıklardan arınmış olmasına da yardımcı olur. Bu, kendini doğal olarak tedavi etmenin harika bir yöntemidir..

3. Yeme Alışkanlıkları:

yeme alışkanlıkları 3

Katı diyet çizelgelerine inanmıyor, bunun yerine her türlü besini içeren dengeli bir diyet izlemeyi tercih ediyor. Bununla birlikte, daha fazla protein açısından zengin gıda maddeleri ve daha az karbonhidrat içerir. Yeşil sebze, yumurta, balık ve tavuk tüketimi şarttır. Aynı zamanda doğru miktarda su alımı önemlidir. Bütün bunlar cildini parlatır ve figürünü yanlış şekilde tutar..

4. Cilt Tedavisi:

cilt tedavisi 4

JLo, kozmetik ürünlerine pek güvenmez ve cilt doktorunun önerdiği ürünleri kullanmayı tercih eder. Cildini her türlü sivilce veya sivilceden uzak tutmak için doğal ürünler kullanır. Cildini kusursuz tutmak için temizleme ve nemlendirme ana prensibidir. Cildini sağlıklı tutmak için çok fazla yüz paketi veya yüz bakımı kullanmaz. Ayrıca cildinin zararlı güneş ışınlarından bronzlaşmamasını da sağlar. Doğal ürünlerin ve reçete edilen cilt ürünlerinin düzenli kullanımı cildinin göz alıcı görünmesini sağlar..

5. Makyaj:

makyaj 6

Jennifer Lopez minimum miktarda makyaj yapar ve doğal güzelliğe inanır. Cildinin iç güzelliğini yansıtmasına yardımcı olmak için birçok fiziksel aktiviteye girmesinin nedeni budur. Güçlü makyaj ürünleri kullanmamayı tercih ediyor ve doğal maddelere güveniyor. Tüm makyaj sanatçılarının aksine cildi için hafif fondöten kullanıyor. Cildini parlatmaya ve gözleri daha çok vurgulamaya çalışır. Saçlarıyla denemeyi sever ama aynı zamanda ona iyi bakar. Doğru masajlı düzenli bir saç spası, saçlarının daha kalın ve parlak olmasına yardımcı olur. Vitamin takviyesi almak da saçlarının güçlenmesine yardımcı olur..

6. Dans:

dans 5

Jennifer dans etmenin kendini formda ve formda tutmanın en sağlıklı yollarından biri olduğuna inanıyor. Kendini esnek tutmak ve kaslarını güçlendirmek için Latino dansı yapıyor. Bu onun için bir stres giderici görevi görür. Ayrıca kendini sağlıklı tutmak için yüzmeyi sever. Bu düzenli hareket, onun yağ kaybetmesine yardımcı olur ve aynı zamanda cildinin parlamasını sağlar. Cilt ayrıca sıkılaşır ve vücudunu tonlandırır. Dans etmek vücuduna doğru kıvrımları verir ve seksi görünmesini sağlar.!