Natalie Portman, Hollywood’un en masum görünen yüzlerinden biri. Yeteneği, kişiliği ve yaşlanmayan güzelliği ile tanınır. Bir sürü güzel yüz alıyoruz ama güzel beyinleri sağlam ve o da onlardan biri. Kendini alçakgönüllü ve kararlı bir şekilde medyaya taşıyor ve hayranlarının cesaretini asla kırmıyor. Güzel cildini her zaman kusursuz tutan şeyin ne olduğunu bilmenize yardımcı olacak güzellik sırlarından birkaçını inceleyeceğiz..

Natalie Portman Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Aşağıda en iyi Natalie Portman Güzellik İpuçları ve Fitness Sırlarına bakın.

Basit Tutuyor:

natalie portman güzellik ipuçları

Oyuncu, basit ve doğal tutmayı seviyor. “Doğal hissetmek istiyorum, maskem varmış gibi değil, aynı zamanda doğal benliğimin yükseltilmiş bir versiyonu gibi” dedi. Cildini nemli tutmayı seviyor ve bu nedenle düzenli olarak Pai cilt bakım ürünlerini kullanıyor..

Makyaj yapmak:

Natalie Portman Makyajı

Gündüz meydana gelen olaylarda mümkün olduğunca az makyaj yapmaya çalışır. Ancak gece için rujundan ve maskarasından vazgeçmiyor. Adil aktrislerin çoğu kırmızı rujları sever çünkü bu onları daha güzel ve öpülesi yapar ama o hafif tutmayı sever. Parfümler için en çok çiçek ve Yasemin’i tercih ediyor..

Saç Bakımı:

Natalie Portman Saç Bakımı

Bir sürü cesur ve güzel kadın gördük ama tamamen kel ve hala güzel görünmek Natalie Portman’da fark ettiğimiz bir şey. Saç modellerini denemeyi seven bir aktris. Farklı durumlar veya fotoğraf çekimleri için farklı saç stilleri yaptırmak için çok para harcıyor. Saçları haftada iki kez ağartmanın zararlı olduğunu ve bundan kaçınılması gerektiğini söylüyor..

Göz makyajı:

Natalie Portman Göz Makyajı

Natalie makyajını sade tutmayı sever ama gözünün ana hatlarını çizmeyi sever. Gecenin etkinlikleri Dior Maskarası olmadan olamaz ve kaşlarını çok sık almaktan nefret eder çünkü kaşlarının yeniden çıkmadığını hisseder..

Dudak Makyajı:

Natalie Portman Dudak Makyajı

Natalie hiçbir zaman kırmızı rujlara çok meraklı değildi, Miss Dior Cherie reklamı için Rouge Dior Rouge Blossom’ı giymişti ve bu onun gerçekten sevdiği bir şeydi. Bunun dışında dudaklarında genellikle açık renkler kullanmayı ve çok şık görünmemeyi sever..

Cilt bakımı:

Natalie Portman Cilt Bakımı

Natalie, Pai cilt bakım ürünlerini kullanmaya devam ediyor. Bu ürünler doğal olarak gençliği artırır ve diğer yaşlanma karşıtı ürünlere benzemez. Natalie’nin hassas bir cildi var, bu yüzden ona en çok yakışan, organik ve etkili olması. Oyuncu, yatmadan önce cildini temizlemeyi ve nemlendirmeyi asla unutmaz. Ovalama ile yapılan düzenli cilt peelingini tercih ediyor ve cildi tazeliyor ve ölüleri temizliyor. Ayrıca etkinlikler için dışarı çıkmadan önce güneş kremi sürmeyi de önemsiyor..

Diyet Sırları:

Natalie Portman Diyet Sırları

Natalie sadece yemek yemeyi değil, yemek yapmayı da sever. Öğle ve akşam yemeklerinde tükettiği sebzelere yapışır, kahvaltıda genellikle tost, yumurta veya yulaf sever. Enerjisini korumak için D vitamini, B12 vitamini ve kalsiyum takviyesi alıyor. Doğumundan sonra ‘Black Swan’daki rolüne hazırlanmak zorunda kaldığında büyük bir değişim geçirmişti. Badem, bol su ve sadece sebzeye sıkıştı ve kısa süre sonra kendini film için bir balerin dansçısı olmaya hazırladı..

Fitness Sırları:

Natalie Portman Fitness Sırları

Oyuncuların yoğun programlarından egzersiz yapmak için zaman ayırmaları zor ama evet, buna çalışmaları kadar ihtiyaçları da var. Oyuncu, haftasından 4 saat ayırıyor ve formda kalmak için 4 kez egzersiz yapıyor. Egzersizleri, onu bir insan olarak daha güçlü kılan döndürme, germe, yüzme ve eliptik makineleri içerir ve esnekliği artar..