Hollywood’un sarışın bombası Scarlett Johansson, cızırtılı ekran performanslarıyla her zaman cıvayı yükseltiyor gibi görünüyor. Modern bir seks sembolü olarak müjdelenen, şehvetli figürü ve baştan çıkarıcı görünümü onu birçok erkeğin arzusunun nesnesi haline getirdi. Birçok dergide dünyanın en seksi kadınlarından biri olarak gösterilen 33 yaşındaki aktris, model ve şarkıcı, 1940’ların sonları ve 1950’lerin başlarındaki görünüm ve saç stilini birçok modelde kullanarak ilham almak için Hollywood’un altın çağına bakıyor. onun görünüşlerinden. Büyüleyici özellikleri ve çekici vücudu, Scarlett’in güzellik sırları çantasından size açıkladığımız, zorlu bir güzellik rutininin ve günlük bir egzersiz ve diyet planına olan bağlılığının sonucudur..

scarlett johansson güzellik tüyoları

Scarlett Johansson Güzellik İpuçları:

Aşağıda, sizin için en iyi Scarlett Johansson Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları listelenmiştir..

Scarlett Johansson’ın Cilt Bakım Rutini:

Lost in Translation yıldızı hassas ciltten muzdariptir ve bu nedenle günlük cilt bakımı rutini söz konusu olduğunda biraz daha özen gösterir. Sabah 4’te eve dönse bile makyajıyla yatmaz. Parfümlü ürünler yerine katafil kullanıyor ve cildi doğal olarak kendini dengeleme yeteneğine sahip olduğundan genellikle nemlendirmeyi atlıyor. Ancak haftada bir nemlendirici yüz maskesiyle güneşleniyor..

Scarlett Johansson'ın cildi

Scarlett aynı zamanda doğal ürünler kullanmaya ve bol su içmeye de çok inanıyor. Gizli doğal tariflerinden bazıları, yüzünü elma sirkesiyle temizlemek ve balı yüz maskesi olarak kullanmaktan oluşuyor. Donuk cilt veya kırmızı lekeleri tedavi etmek için Scarlett, doğrudan uygulayarak veya suda seyrelterek çiğ limonun gücüne döner. Scarlett’in en sevdiği şeyler arasında Kanebo Sensai’den bir Hücresel Performans Dudak Bakım kremi ve stresi azaltmak için lavanta yağı ile uzun bir banyoya dalmak var..

Scarlett Johansson’ın Makyaj Sırları:

Scarlett Johansson makyaj fırçaları ve süngerleri kadar makyaj konusunda da titiz. Sivilcelerin nedeni olduğunu belirttiği bakterilerden kurtulmak için haftada bir kez onları temizler. Kozmetik söz konusu olduğunda, Dolce ve Gabbana’nın ürünlerinin hayranıdır ve birçok görünüşünden de anlaşılacağı gibi kırmızı ruja bayılır. Kırmızı rujun “tamamla ya da bak” yapabileceğine inanıyor. Fotoğraf çekilirken temeli kısıtlarken, günlük kapatıcı kullanımı bir zorunluluktur..

Scarlett Johansson'ın makyajı

Scarlett’e göre gözleri onun en iyi özelliği değil ama makyaj çantasında olması gereken gerçekten iyi rimel ve göz kalemi ile onları nasıl patlatacağını biliyor. Ayrıca bronzlaştırıcı hayranı, güneşte oturmaya alternatif olarak cildinde olduğu kadar gözlerinde de kullanıyor..

Scarlett Johansson’ın Saç Anları:

Marvel Studios'un Prömiyeri

Doğal sarışından esmere, siyahtan kızıl saça, Scarlett her şeyi denedi ama en çok kirli sarı saçlarına döndüğünde kendisi gibi hissediyor. Eğlenceli ve seksi bir görünüm için, yüzünü daha zarif gösterdiğini düşündüğü eski Hollywood tarzı kabarıkları tercih etmesine rağmen hafif dalgalar halinde giyiyor..

Scarlett Johansson’ın Fitness ve Diyet Rutini:

4 kez Altın Küre adayı, özgüvenini en iyi fiziksel olarak formdayken hissediyor. Bu nedenle, çalışmadığı zamanlarda, bir spor salonuna gitmeden veya şık spor ayakkabılara başvurmadan her gün 30 dakikalık bir egzersiz seansı düzenliyor. Yoga, ağırlık direnci eğitimi, yürüyüş, koşu, yürüyüş ve dövüş sanatları gibi karma bir egzersiz çantası metabolizmasını yüksek tutmaya yardımcı oldu ve geçen yıl ikinci kez Yaşayan En Seksi Kadın unvanını aldı..

Scarlett Johanssons fitness ve diyet

Scarlett için formda kalmak sağlıklı beslenmek kadar önemlidir. Izgara peynir atıştırmayı ve fırınlamayı ne kadar sevse de, yağlı malzemeleri sağlıklı olanlarla değiştiriyor ve onu hem içini hem de dışını tatmin eden sağlıklı bir meyve, sebze ve yağsız protein diyetiyle dengeliyor..

Umarım Scarlett Johansson Güzellik İpuçları ve Fitness Sırlarını beğenirsiniz! Yorumunuzu aşağıya bırakın.

“>