Žiedai paprastai patinka visų amžiaus grupių moterims; ypač auksinis žiedas. Jas mėgsta ir myli daugelis ten esančių moterų. Jie madingi jau seniai. Tačiau šiandien dizaineriai turi daugybę gražių auksinių žiedų kolekcijos, kuri tikrai jus sudomins. Netiki mumis? Skaitykite toliau, kad pamatytumėte!

Auksinio žiedo dizainas

Dėvėti dizainerio auksinį žiedą yra geriausias pasirinkimas norint parodyti savo mados pareiškimą, dėl kurio galite išsiskirti iš minios. Galite jį pritaikyti taip, kaip jums patinka.

Įvairių dizaino auksiniai žiedai mergaitėms kartu su nuotraukomis:

Kadangi pasirinkimas yra platus, gali būti gana painu pasirinkti tinkamą. Bet norėdami jums padėti, mes dalijamės 25 geriausių gražių ir naujausių moterų auksinių žiedų dizaino sąrašu, kuris puikiai tinka kiekvienai progai.

1. Paprasta ir madinga:

Aukso žiedo dizainas paprastu būdu

Paprasti auksiniai žiedai yra plačiai žinomi tarp jaunų merginų. Paprastas auksinis žiedas yra būtinas kiekvienos moters aksesuaras. Paprastas auksinis žiedas turi ypatingą žavesį savo stiliumi, kuris gali užbaigti jūsų išvaizdą. Nesvarbu, ar einate į šeimos šventę, ceremoniją ar oficialų vakarėlį, pakanka paprasto aukso žiedo, kad galėtumėte užbaigti savo žvilgsnį į bet kurį įvykį. Šis auksinio žiedo dizainas yra paprastas.

2. Plonas juostelės aukso žiedo dizainas:

Auksiniai žiedai moterims Juostelės auksinis žiedas

Norint apibrėžti savo moterišką ir karališką išvaizdą, nebūtina dėvėti tik storo aukso žiedo. Paprasta rožinio aukso juostelė gali padaryti tiek daug stebuklų jūsų asmenybei. Kaip matome, plonas paprastas aukso spalvos juostelės žiedas atrodo žavus ir stilingas savo stiliumi. Taigi, jei negalite nuspręsti jokio žiedo renginiui, galite pasirinkti paprastą aukso spalvos žiedą.

3. Rožinio aukso žiedo dizainas:

Aukso žiedo dizainas moterims su rožiniu auksu

Rožinis aukso atspalvis populiarėja kiekvieną dieną ir bus populiariausių auksinių žiedų sąraše. Rožinis atspalvis suteikia mergaitišką suklestėjimą bet kuriai moteriai ir užbaigia šiuolaikinės divos išvaizdą. Jei norite išbandyti ką nors kita su geltono aukso spalva, tai šie rožinio aukso žiedai su dygliuotu deimantu gali būti idealus aukso žiedo dizainas moterims.

4. Širdies formos aukso žiedo dizainas:

Širdies formos auksinis žiedas mergaitei

Širdies formos Indijos aukso žiedai yra plačiai žinomi tarp porų ir dėl didėjančios paklausos jie yra įvairių dizainų ir modelių. Jei pastebėjote, kad jūsų gyvenime yra kažkas ypatingo, šis rožinio aukso spalvos širdies žiedas bus puiki dovana jūsų mylimam žmogui. Šis moteriškas pirštų žiedas yra gražus ir spalvingas.

5. Susukti aukso žiedai:

Auksiniai žiedai moterims susukto modelio

Jei nenorite dėvėti paprasto aukso žiedo, bet vis tiek norite turėti aukso gabalėlį pirštu ar nykščiu kasdieniam nešiojimui, tada šis susuktas auksinis žiedas bus puikus pasirinkimas jums. Šis susuktas auksinis žiedas puikiai derės prie visų jūsų drabužių ir suteiks jums elegancijos su blizgančia geltono aukso spalva. Jis skirtas jūsų kasdieniam naudojimui.

6. Platinos aukso žiedas:

Gražus auksinis žiedas su platina

Su šiuo platinos aukso žiedu dėvėkite keletą mišrių metalinių dekoracijų. Geltono aukso žiedas puikiai suprojektuotas su platinos akmens dygliuotu sluoksniu, kuris suteikia jausmą, kad kartu dėvi visus tauriuosius metalus. Taigi, pridėkite platinos pojūtį savo geltonojo aukso žiede su šiuo nuostabiu žiedu moterims.

7. Begalybės aukso žiedo dizainas:

Moteriškas auksinis žiedas su begalybės dizainu

„Infinity“ yra vienas auksinių žiedų dizainas, kuris tampa labai populiarus tarp auksinių papuošalų žiedų, todėl negalime pamiršti paminėti šio dizaino savo sąraše. Begalybės forma su žieduotais akmeniniais žiedais jūsų asmenybei suteikia papildomo faktoriaus ir elegantiškai išryškina grožį. Žiedas primena begalybės simbolį, taigi ir pavadinimą.

8. Pievų auksinis žiedas mergaitėms:

Naujausiame aukso žiedo dizaine pievų auksinis žiedas

Merginos visada turi ką gėlėms. Gėlių pievų auksinis žiedas yra puikus būdas išreikšti savo meilę gėlėms. Gėlių blizgesys ir aukso spindesys yra pakankamai galingi, kad atspindėtų jūsų paties stiliaus grožį. Nešioti gėlių aukso papuošalų žiedą gali būti puikus pasirinkimas auksinių žiedų moterims.

9. Paprastas perlų aukso žiedo dizainas:

Moteriškas auksinis žiedas su perlų dizainu

Perlai yra žinomi dėl savo elegantiškos išvaizdos, o pridedant perlą su auksu galite aiškiai patenkinti, kad atrodysite klasikiškai ir įmantriai. Paprastas auksinis žiedas atrodo nuostabiai, kai jis bendradarbiauja su perlu. Galite dėvėti su savimi bet kokią aprangą, ji tiks prie bet ko.

10. Pintas aukso žiedo dizainas:

Pintas aukso žiedo dizainas

Pinti žiedai yra labai ypatingi šioje originalių auksinių žiedų kategorijoje. Nešioti auksu pintą žiedą galima pagerinti dėvėtojo grožį. Jei jums patinka kažkas unikalesnio ir kūrybiškesnio, tai šis auksinis žiedas moterims yra tinkamas pasirinkimas. Taip pat galite pasirinkti akmeninį dygliuotą, kad pridėtumėte papildomos traukos.

11. Dėlionės žiedas auksu:

Auksinių pirštų žiedų dizainas moteriai su dėlionės dizainu

Auksinis dėlionės žiedas yra kažkas naujo auksinių žiedų kategorijoje. Atrodo, kad abu žiedai yra kryžminimas vienas kitam. Šis stilius turi kažką unikalaus ir turi savo svarbą. Nešiokite šiuos auksinius dėlionės žiedus, jei nenorite dėvėti tų akmeninių aukso žiedų.

12. Auksinis žiedas su užapvalinta pava:

Auksinis žiedas su užapvalintais bangomis

Kaip visi žinome, kad suapvalintos grindys visada yra mados paklausa, todėl niekada negalime ignoruoti šio stiliaus pristatymo. Suapvalinta danga, apsupta aukso kraštų, puikiai užbaigia žiedą. Jei papuošalų dėžutėje yra suapvalintas auksinis žiedas, jūsų kolekcija gali būti užbaigta. Šis moteriško aukso žiedo modelis yra gražus ir patrauklus.

13. Brangakmenių auksinis žiedas:

Naujas auksinis žiedas su brangakmeniais

Jei nenorite savo žieduose dėvėti skaidraus akmens, tuomet galite pasirinkti spalvingus brangakmenius, kad padarytumėte savo žiedo centrinį akmenį. Aiškūs akmenys aplink spalvingą brangakmenį puikiai atspindi žiedo grožį. Taip pat galite pasirinkti brangakmenio spalvą, kurią norėtumėte pridėti prie savo žiedo.

14. Gėlių akcentinis auksinis žiedas:

Paprastas auksinis žiedas Gėlių akcentinis auksinis žiedas

Gėlių akcento aukso žiedo stilius yra plačiai žinomas tarp moterų ir yra geriausias tradicinis aukso žiedų dizainas. Kiekviena moteris turi papuošalą su gėlių akcentu, todėl mes taip pat turime čia. Graži gėlių forma ir auksiniai žiedlapiai puikiai suprojektuoti taip, kad suteiktų jums moterišką išvaizdą bet kokia proga. Ar tai neatrodo gražiai?

15. Daugiapakopių juostų auksinis žiedas:

Naujas daugiapakopis auksinis žiedas

Jei ieškote naujo stiliaus auksinių žiedų, tada įsigykite šią daugiasluoksnę auksinių žiedų dizaino juostą sau ir pajusite, kaip dėvite kelis žiedus kartu. Kelių pakopų juostos puikiai nusagstytos akmenimis, kad atrodytų madinga šių dienų moteris. Jei piršte yra daugiasluoksnė juosta, tai gali papildyti jūsų asmenybę ir tikriausiai yra vienas iš geriausių auksinių žiedų dizaino.

16. Filigraninis aukso žiedo dizainas moterims:

Pirštų žiedai auksiniai

Filigraniniai auksiniai žiedai yra laikomi senoviniais ir tradiciniais gryno aukso žiedų dizainais, tačiau dabar filigraniniai auksiniai žiedai taip pat pateikiami su naujausiais dizainais ir modeliais. Taip pat galite pridėti brangakmenį ar deimantą į savo filigraninį žiedą, kad atrodytumėte patraukliau. Suporuokite šį filigranų žiedą su bet kokiais tradiciniais drabužiais ir būsite pasiruošę puikuotis nauja išvaizda.

17. Safyras balto aukso žiede:

Auksinis žiedas naujo dizaino safyras baltos spalvos

Safyras balto aukso žiede yra šio sąrašo čempionas. Balto aukso žiedas yra kažkas kitokio ir nepakartojamo, todėl išvaizdos žiedas suteikia dėvėtojui. Nešioti safyrą balto aukso žiede yra puikus būdas parodyti savo karališkosios išvaizdos toną. Suteikite sau kitokio žavesio naudodami šį safyro balto aukso žiedo dizainą.

18. Drugelio auksinis žiedas jaunai merginai:

Auksinio piršto žiedo dizainas su drugeliu

Aukso spalvos drugelių moterų žiedo dizainas atrodo mielas ir gražus savo stiliumi. Auksinio žiedo drugelio dizainas yra puikus merginų auksinių žiedų pasirinkimas, nes gali puikiai atspindėti jaunos merginos žavesį ir grožį. Tai visiškai paprasta ir gražu, iškalta iki tobulumo.

19. Auksinio žiedo karoliukų dizainas:

Auksinio piršto žiedo dizainas su karoliukais

Auksinis žiedas iš karoliukų yra puikus būdas padaryti kažką kitokio su savo žiedo dizainu. Žiedas iš aukso karoliukų yra tinkamas pasirinkimas bet kuriai moteriai, norintiems išskirtinės išvaizdos. Šis karoliukų auksinis žiedas turi galią atkreipti aplinkinių žmonių dėmesį.

20. Kvadratinio pjovimo akmens auksinis žiedas:

Moteriškas žiedo dizainas auksu

Kvadratinis akmens pjūvis niekada neišeina iš mados. Galite nešioti kvadratinį akmenį su auksiniu žiedu ir jis niekada nesuteiks jums elegantiškos ir įmantrios išvaizdos. Kvadratinio kirpimo auksinių žiedų modelių pasirinkimas yra tinkamas būdas išreikšti savo troškimą dėl nesenstančių mados aksesuarų.

21. Dizainerio karūnos aukso žiedo dizainas vestuvėms:

Dizainerio karūnos aukso žiedo dizainas vestuvėms

Auksinis aukso karūnos žiedo dizainas šioje kategorijoje turi savo vertę. Žiedo vainiko forma suteikia dėvėtojui klasikinę princesės išvaizdą. Įsigykite karūninį auksinį žiedą ir pasijusti kaip princesė su šiuo nuostabiu žiedo gabalu. Esame tikri, kad dėvėdami šį karūninį žiedą gausite daug įvertinimų už jo grožį. Tai gali būti ideali nuotakos dovana.

22. Paprastų lapų auksinis žiedas:

Naujausi auksinių žiedų modeliai moterims su lapais

Ar galite įsivaizduoti, kad tik auksas gali padaryti stebuklą jūsų išvaizdai? Čia mes turime atsakymą – taip. Šis paprastas palieka naują auksinį žiedą be akmens ir yra pakankamai pajėgus, kad įvykio metu atrodytų graži diva. Puikus aukso lapų apdaila gali paversti jus akį traukiančia asmenybe socialinėse progose. Taigi, norint elegantiškai pasipuikuoti savo moteriška išvaizda, šis lapų auksinis žiedas gali būti idealus pasirinkimas jums.

23. Kriaušės formos auksinis žiedas su deimantais:

Paprastas aukso žiedo dizainas su deimantais

Kriaušės formos auksinis žiedas su deimantu yra labai paplitęs aukso žiedo dizaino dizainas, tačiau ypatinga tai, kad maži akmenys aplink centrinius kriaušės formos akmenis. Taip pat galite pasirinkti kriaušės formos spalvingą brangakmenį ar deimantą žiedo centre. Kriaušės formos žiedas gali lengvai parodyti piršto grožį ir paversti jus dienos žvaigžde.

24. „Baguette“ auksiniai žiediniai papuošalai:

Naujausias auksinio žiedo dizainas moterims

Tarp auksinių pirštų žiedų šis baguette auksinis žiedas yra labai subtilus žiedas. Jei esate subtilių madingų papuošalų mėgėjas, šis auksinis batonas bus idealus pasirinkimas. Tai puikiai tiks su beveik bet kokiais drabužiais – nuo oficialių iki kasdienių. Taigi, jei esate minimalistinės išvaizdos nuotaikos, galite pasirinkti šį batono auksinį žiedą. Kaip gali atrodyti paprastesnis ir dar gražesnis aukso žiedo dizainas?

25. Reguliuojamas auksinis žiedas su akmenimis:

Geriausias aukso žiedo dizainas Reguliuojamas auksinis žiedas su akmenimis

Reguliuojamas aukso spalvos rankos žiedo dizainas yra puikus būdas nešioti žiedą ant bet kurio rankos piršto. Nereikia pasirinkti žiedo pagal piršto dydį, tiesiog nusipirkite reguliuojamą auksinį žiedą ir mes būsime pasiruošę nešioti žiedą bet kokiu pirštu, kuriame norite nešioti. Dygliuoti akmenys prie žiedų suteikia žiedo grožiui blizgesio, kuris dėvėtojui gali suteikti akinančios išvaizdos.

Galiausiai, auksiniai žiedai visada palaiko jūsų asmenybę ir atrodo pagal jūsų progą. Kai kurie renkasi paprastus auksinius žiedus, susuktus, akmenimis dygliuotus ir dekoratyvinius, nesvarbu, ką pasirinksite, mes visi turime savo sąrašą; jums tereikia išsirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų nuotaiką, ir būsite pasiruošę įnešti į save naujo žavesio. Taigi, įsigykite vieną iš geriausių auksinių žiedų moterims ir pažadame, kad jūsų pirštui patiks nešioti dizainerio aukso žiedo kūrinį.