Paprastai, turėdami ilgą plaukų galvą, norite sportuoti atviru laisvu stiliumi ir jums įdomu, kaip kitaip gerai dirbti su tuo plaukų kirpimu. Todėl paimkite pavyzdį iš šių šukuosenų ir nesijaudindami sukrėskite atvirus plaukus.

Ilgos atviros šukuosenos visada buvo universalios ir vientisai suteikė klasikinę ir elegantišką išvaizdą. Nesvarbu, ar tai renginio vakarėlis, ar išvykos, ar oficiali apranga, ilgos atviros šukuosenos visada išsiskyrė daugumos moterų pirmenybėje.

Turėdami šį madingų ir geriausių atvirų šukuosenų, skirtų ilgiems plaukams, sąrašą, tikimės, kad radote naujų idėjų, kaip jums jos patinka!

9 paprastos šukuosenos moterims su ilgais atvirais plaukais:

Turime pažvelgti į 9 populiariausias šukuosenas ilgiems plaukams.

1. Apdailos spynos:

Lengvos atviros šukuosenos ilgiems plaukams

Tai pakankamai lengva šukuosena ilgiems ploniems plaukams. Atskirkite plaukus nuo vidurio ir kruopščiai šukuokite. Jūs netgi galite pasirinkti trumpus sluoksnius ar priekines spynas, tik šiek tiek, kad pridėtumėte šiek tiek apimties. Plaukų purškiklis tikrai sušvelnintų plaukus, kad būtų išvengta nereikalingo plaukų šukavimo.

2. „Doo-Rag“ hipis:

Paprastos šukuosenos moterims su ilgais plaukais

Norėdami, kad hipis atrodytų nepriekaištingai, vasaros vidurdienį išbandykite šią šukuoseną su minkštu baltu kaklaraiščiu su chalatu su actekų atspaudais arba laisva balta palaidine. Pabandykite naudoti plaukų suktukus, kad gautumėte subtilų banguotumo užuominą, tada suriškite skudurą ar šaliką aplink galvą, kad gautumėte tokią išvaizdą.

3. Dirbtinė šoninė dalis:

ilgų atvirų plaukų šukuosenos moterims

Šiai šukuosenai reikia daug erzinti ir dar šiek tiek purkšti plaukus. Tiesiog padalykite plaukus į vieną pusę ir pradėkite erzinti, kad padidintumėte plaukų apimtį. Dabar naudokite plaukų purškiklį, kad užfiksuotumėte tūrį. Dažnai vertindami šią progą, galite pridėti vieną ar du šios išvaizdos priedus.

4. Eikite į laisvas garbanas:

atvirų ilgų plaukų stilius

Antraštės pakako įrodyti visą šios šukuosenos esmę. Garbanos visada pagerina jūsų plaukų išvaizdą ir suteikia plaukams švelnios apimties. Norėdami tai padaryti, naudokite stiprų volelį arba suktukus, kad garbanos būtų užuominos. Atskirkite plaukus nuo vidurio, jei veidas ovalus, o širdies ar deimanto formos veidui naudokite šoninius kirpčiukus.

5. Minkšti sluoksniai:

ilgos atviros šukuosenos

Šios šukuosenos šoniniai kirpčiukai greitai nuleidžiami į vieną pusę. Tai klasikinė daugiasluoksnė šukuosena su minkštais buku kirpčiukais, susuktais vidinėje pusėje. Šoninis šlavimas arba šoninis plaukų skilimas tiesiog suteikia stiliui tekstūros, nes sluoksniuota išvaizda visada puikiai derėjo su šoninėmis pertvaromis. Jūs netgi galite ištiesinti išvaizdą arba sulenkti kirpčiukus lauke, kad pasikeistumėte.

6. „Fusion Mix“:

šukuosena ilgiems atviriems plaukams

Esate pasiruošę su sutrumpinta palaidine ir rokeriniais džinsais, o prieš koncertą trūksta tik tobulos šukuosenos. Švelni žiema lauke nori, kad jūsų plaukai būtų atviri ir laisvi, tačiau norite švelnios natūralios išvaizdos, kuri jiems suteiktų elektrifikuojantį šoką. Naudokite kirpčiukus ir pintines ir pridėkite gyvybės.

7. Vintažinės bangos:

atvirų ilgų plaukų stiliaus moterys

Pasirinkite šoninį atsiskyrimą nuo vieno galvos kampo ir kruopščiai šukuokite plaukus. Ši šukuosena apima švelnią ir gana natūralią išvaizdą. Norėdami pridėti lygias bangas, naudokite garbanas ir minkštiklius. Ši šukuosena kažkaip primena tas obligacijų merginas su blizgančiomis suknelėmis, o dabar jūs taip pat galite gauti šią išvaizdą.

8. Priekiniai kirpčiukai:

ilgų plaukų stilius moterims

Tai puiki šukuosena tokiai gražiai merginai kaip tu, kur švelnumas maišosi su elegancija. Tai tankūs prancūziško stiliaus priekiniai kirpčiukai, tačiau šiai išvaizdai taip pat galite naudoti sluoksnius.

9. Paplūdimio bangos:

šukuosena moterims su ilgais plaukais

Paplūdimio bangos yra kažkur tarp sluoksnių ir bangų, tačiau su šiek tiek hipišku prisilietimu. Jie yra lengvi ir su garsumu.