Nors mes visi svajojame apie ilgas plaukų bangas ir šukuosenas, juos valdyti gali būti gana sudėtinga. Šios kasdienės šukuosenos ilgiems plaukams yra gelbėtojas. Nesvarbu, ar esate užimtas dėl įtempto darbo grafiko, ar turite eiti į atsitiktines išvykas, visos šukuosenos ir šukuosenos yra elegantiškos, akinančios ir gražios.

9 paprastos kasdienės kirpyklos ilgiems plaukams moterims:

Peržiūrėkite šį sąrašą ir jums patiks jie taip pat, kaip ir mes!

1. Pintinės su Bandanna:

kasdienės šukuosenos ilgiems plaukams

Tai linksma ir nerūpestinga šukuosena su senoviniu prisilietimu. Tiesiog paimkite spalvingą ir ryškią juostą ir suriškite ją kaip plaukų juostą. Paimkite likusius bandanos galus ir įdėkite į savo pynę. Tai ne tik išlaikys jūsų plaukus vietoje, bet ir suteiks apimties jūsų kasai.

2. „Pretzel Bun“:

kasdienės šukuosenos ilgiems plaukams

Taip pat žinomas kaip begalybės bandelė, tai yra madinga išvaizda, kurią galima nuplėšti kasdien. Tai prasideda nuo aukšto arklio uodegos pagaminimo ir sukimo iki galo. Dabar sukurkite begalybės kilpas, pritvirtindami susuktus plaukus į norimą formą ir pritvirtindami Bobby smeigtukais. Galiausiai sutvarkykite gabalėlius ir nelygumus, kad jie atrodytų nepriekaištingai ir tinkamai.

3. Galvos juostos pynė:

paprastos šukuosenos ilgiems plaukams

Tai kelia bangas ant kilimo ir tūpimo tako ir ant raudonojo kilimo. Tai labai paprasta prancūziška pynė, einanti žemyn galvos rėmu, suteikiant galvos apdangalą. Galite tai padaryti paprastai arba paerzinti karūną, kad šiek tiek daugiau tekstūros ir įrėminimo aplink veidą.

4. Netvarkinga šoninė uodega:

kasdieninės ilgos šukuosenos

Netvarkingos šoninės arklio uodegos yra geriausios netvarkingos šukuosenos, kurioms iš tikrųjų reikia mažai laiko arba visai jos nereikia. Galite tiesiog surinkti plaukus į kuodą iš vienos pusės. Jei norite arklio uodegai pridėti apimties, tiesiog pridėkite garbanos prie ilgio arba šepetį, kad ilgis būtų puresnis. Jei turite laiko, pridėkite šiek tiek šnipinėjimo.

5. Pinta bandelė:

paprastos šukuosenos ilgiems plaukams

Jei esate išmintingas pintinių mylėtojas, ši tendencija tikrai tinka jūsų plaukams. Tiesiog padarykite pynę ir surinkite ją į bandelę. Šis stilius gali turėti neribotą variantų skaičių. Stilingiausias variantas – apverstos bandelės. Tiesiog pradėkite pinti nuo pakaušio iki pat karūnos, o likusius plaukus galima susukti, kad susidarytų viršutinis mazgas arba kojinė, atsižvelgiant į jūsų nuotaiką ir laiką.

6. Ponio viduje:

kasdieninės ilgos šukuosenos

Tai geriausias būdas pridėti stilių kelyje. Tiesiog padarykite laisvą arklio uodegą ir apverskite ilgį per uodegos pagrindo vidurį. Tai sukuria gražų garbanotą modelį gale. Šią išvaizdą galima daug kartų atnaujinti ir pertvarkyti per dieną, kad ji atrodytų gaivi.

7. Dengtas ponis:

paprastos kasdienės šukuosenos ilgiems plaukams

Kitas paprastas stilius, kuris atrodo labai prašmatniai. Tiesiog suriškite arklio uodegą ir laikykite kelias sruogas, kad padengtumėte elastinę. Taip pat galite uždengti pynę, kad būtų tvirtesnis sukibimas, ir pritvirtinti kaiščiu. Jei norite pridėti daugiau švytėjimo, naudokite lygintuvą su vidutine karštimi ir daug plaukų serumo, kad gautumėte blizgesnį arklio uodegą tiesiai iš mados lapų.

8. Didelis dvigubas arklio uodega:

paprastų ilgų plaukų šukuosena kasdien

Tai suteikia apimties liestiems ploniems plaukams ir suteikia jiems ilgesnį ilgį. Viršutinis aukštas ponis yra putojanti meilužio ponio versija. Pūkuotumas dengia apatinę arklio uodegą, kad suteiktų jai daugiau kūno ir ilgio. Tai retro Bardot įkvėpta išvaizda.

9. Netvarkingas avilys:

kasdienis atnaujinimas ilgiems plaukams

Bitynas yra susijęs su nugaros šepečiu ir papildomu tūriu. Tiesiog nuvalykite karūną ir sukaupkite. Uždenkite jį ilgais išaugusiais kirpčiukais ir pritvirtinkite smeigtukais galvos gale.

Nesvarbu, ar jis yra tiesus, ar banguotas, viskas, ko reikia, yra tai, kad galvos būtų pasuktos jūsų kryptimi.