Viena didžiausių daugelio moterų problemų yra plaukų slinkimas. Nors tai gali būti liūdna, kas gali būti liūdniau, yra pasirinkti jai tinkamą šukuoseną. Tiesą sakant, švelnios konsistencijos plaukai dažnai gali lengvai pažeisti plaukus arba paveikti galvos odą ir taip pabrėžti paslėptą faktą. Tačiau gera žinia yra ta, kad yra daugybė indiškų kirpimų ploniems ir indiškų šukuosenų ploniems plaukams, kurie išryškina gražesnę jūsų plonų plaukų pusę. Pažvelkite į kai kuriuos iš jų.

Indijos šukuosenos ploniems plaukams:

Suraskime čia 9 paminėtas Indijos šukuosenas ploniems moters plaukams.

1. Pintas krioklio stilius:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams

Tinkama šukuosena visada pakels jūsų plaukus ir čia yra vienas ryškus jų pavyzdys. Krioklio pynė yra tokia rūšis, kuri suteikia laisvai tekančias spynas, tuo pačiu leidžiant pinti kelias priekines spynas, taip padidinant pynės apimtį.

 1. Galite pradėti iš abiejų pusių ir atvesti iki galo ir užfiksuoti kaiščiu.
 2. Po to, kai gerai iššukuosite plaukus ir paliksite purškiamą, palikite juos laisvus.

2. Elegantiška plaukų bandelė:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams2

Jei abejojate, visada rinkitės plaukų kuokštelį, kuris leistų jums sportuoti šiek tiek daugiau apimties, nei bus atviros, laisvai tekančios plonos spynos. Kitas šios bandelės triukas yra pabandyti padaryti ją kuo netvarkingesnę, kad apimtis būtų neteisingai įvertinta.

 • Surinkite plaukus nuo nugaros ir leiskite atsitiktinėms sruogoms nutekėti, prieš tai susmulkindami jas į netvarkingą dėmelę.
 • Gerai pritvirtinkite smeigtukais ir bandelėmis.
 • Palikite keletą spynų iš nugaros ir leiskite jam nukristi ant nugaros, palikdami šiek tiek plaukų ir priekyje.

Ši paprasta Indijos šukuosena ploniems plaukams puikiai tiks vakarėliui ir vestuvėms.

3. Gėlių bandelė:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams3

Ekstravagancija yra dar vienas indėnų vardas, ir tai ypač galima pastebėti per šurmulį užimtų vestuvių naktų metu, kai kiekviena moteris puikuojasi savo plačiais plaukais ir makiažu..

 1. Ploniems plaukams ši gėlių bandelė yra tinkamas pasirinkimas, kai individualiai garbanojate ir prisegiate plaukus, kad gautumėte tokią nuostabią išvaizdą.
 2. Jei norite, papuoškite bandelę kai kuriomis dekoracijomis ir, jei norite, spaustukais.

Tai dar viena Indijos nuotakos šukuosena ploniems plaukams. Suderinkite jį su mažomis smeigėmis ir nešiokite tiesiog!

4. Ponių pynė:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams4

Ponių pynė yra tinkamas pasirinkimas, kai mėgstate eksperimentuoti su plaukais ir turite laiko. Tai gana lengva ir yra Pietų Indijos šukuosena ploniems plaukams, kuri puikiai tinka ovaliam veidui.

 1. Pradėkite surišdami plaukus į ponį.
 2. Jei turite problemų dėl plonų plaukų konsistencijos, pagyvinkite aptakų mažą ponį su pynimu.
 3. Padalinkite ponį į tris lygias dalis ir su viduriniu segmentu suriškite virvę arba susukite pynę.
 4. Dabar naudokite vidurį, kad sukurtumėte išlenktą įprastą pynę ir puikuotumėtės.
 5. Pritvirtinkite jį guminiu rageliu.

5. „Loop Bun“:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams5

Norėdami suteikti savo bandelei papildomo tūrio ir atšokti, išbandykite šią naują kilpinės bandelės išvaizdą.

 1. Perkelkite savo ponį iš aukščiau pateikto, tada sulenkite ponio galą, galiausiai praleisdami jį per kilpą ir prisegdami žemyn.
 2. Tvirtai pritvirtinkite bandele ir smeigtukais
 3. Papuošalai gali būti naudojami kaip priedas, kad atrodytų gražiai.

Ši paprasta Indijos šukuosena ploniems plaukams atrodys visiškai stulbinančiai ir gražiai, kartu suteikdama elegancijos ir klasės. Priderinkite jį prie mėgstamų aksesuarų ir vaikščiokite stilingai.

6. Šoninė pynė:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams6

Įtempti biuro rytai tikrai gali priversti jus šokinėti nuo pusryčių prie drabužių, nuo plaukų iki batų ir šiuo metu laisva pynė galvos šone gali padėti jūsų plaukams suteikti nepriekaištingą apimtį.

 • Surinkite plaukus į šoną ir, kai pynė bus padaryta, tinkamai išpūskite, kad pridėtumėte masės.
 • Pritvirtinkite jį guminiu segtuku iki pat pynės galo.

Indijos kirpimui ilgiems ploniems plaukams ši šukuosena atrodys gražiai. Jei jūsų stilius yra netvarkingas, tada eikite. Prie šios šukuosenos priderinkite džinsą ar sijoną ir atrodykite puošniai.

7. Šoninis Bobas:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams7

Jei ploni plaukai yra jūsų problema, geriausiai kovokite su plaukais, pasirinkdami daug madingesnę išvaizdą. Plaukai, esantys trumpi, iš karto suteikia žvilgesio ir apimties. Štai kodėl norėdami pridėti apimties savo galvai, supjaustykite šukuosenas į stilingą naują bobą ir kartu su juo puikuojatės garbanomis. Šis Indijos kirpimas ploniems plaukams yra stulbinantis ir atrodys madingai bet kurią dieną.

8. „Bump“ stilius:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams8

Plaukimas priekyje ar gale taip pat yra puikus būdas pridėti galvos apimties. Paprastai to imamasi sportuojant ponį ar bandelę.

 • Norėdami sukurti guzelį, galite naudoti erzinimą rankomis ir plaukų laką, arba tiesiog naudoti guzelį.
 • Tvirtai pritvirtinkite smeigtukais, o likusius plaukus suriškite gumele ir padarykite ponio uodegą.

Ši Indijos vakarėlio šukuosena ploniems plaukams atrodys paprasta, tačiau išlaikys jūsų parašo stilių. Priderinkite jį prie gražaus karolių ir minimalaus makiažo.

9. Hipių šukuosena:

Indijos šukuosenos ploniems plaukams9

Maži ar ploni plaukai gali būti netinkamas pasirinkimas ankštai, žemai bandelei, todėl naudojant hipių juostą ir sulenkus plaukus aplink juos, „Gatsby“ stilius gali padėti išgauti tokią apimtį, kokios visada norėjote.

Taigi, jei turite plonus plaukus, nėra jokios priežasties nerimauti. Turėdami daugybę šukuosenų, kurias galite išbandyti, jūsų plaukų šukuosena nesukels problemų. Plaukai su dantimis, papildomas plaukų lakas ir kai kurie smeigtukai yra viskas, ko jums reikia, kad plaukai būtų teisingi. Eksperimentuokite dar labiau, jei norite išbandyti dar vieną indišką šukuoseną ploniems plaukams, išlaikydami ją paprastą ir lengvai atliekamą.