Kerala – valstybė žinoma kaip Dievo šalis, įvairi ir turtinga tradicijomis ir kultūra. Kerala moterys yra žinomos gražioms savaip; jie yra gražūs su tradicine išvaizda. Kerala šukuosena ilgiems plaukams yra viena iš mūsų mėgstamiausių išvaizdų, žinoma dėl savo kasdienės elegancijos.

Kerala stiliaus plaukai atrodo ilgų plaukų moterims:

Dėl savo šukuosenų asortimento, nuo pintinių iki bandelių ir „Juda“ išvaizdos, mums patinka tai, kaip jie universaliai ir įmantriai atrodo moterims. Jūs taip pat galite tai išbandyti, ir mes tikimės, kad jums tai patiks taip pat, kaip ir mums!

1. Prisegta bandelė:

Kerala stiliaus ilgi plaukai

Kruopščiai šukuokite plaukus ir šukuokite atgal. Kai plaukai bus išlyginti, pradėkite segmentuoti plaukus į skirtingas sruogas. Galite pradėti garbanoti plaukus, jei turite rankinį suktuką. Dabar paimkite plaukų priekinę dalį ir susukite į sandarią kuokštą ir užfiksuokite kaklaraiščiu. Apačioje esančias sruogeles dabar galima susukti atskirai ir prisegti virš bandelės, kad padidėtų tūris.

2. Pūsta pynė:

Kerala ilgų plaukų stiliai

Mes visada buvome ekstravagancijos gerbėjai ir vaizduojame tą patį paprasto stiliaus pynimo plaukus. Padalinkite plaukus iš viršaus ir padalykite į dvi dalis. Dabar jūsų viršutinėje plaukų dalyje yra dvi dalys. Naudokite bouffant, kad pakeltumėte plaukus, o kita dalis padėkite juos ant pūslės. Tęskite ilgą pynę ir stipriai prijunkite.

3. Aukšta bandelė:

Kerala ilgos šukuosenos

Norėdami atrodyti taip, turite tinkamai sušukuoti arba susukti plaukus. Šukos paprastai yra jūsų kasdienės plaukų garbanos, tačiau šiek tiek intensyvesnės. Dabar, kai jau sulenkėte iki galo, surinkite plaukus ir suriškite juos į laisvą bandelę. Įsitikinkite, kad kai kurios sruogos laisvai krenta, kad padidėtų tūris.

4. Priekinis pufas:

Kerala merginos su ilgais plaukais

Tai klasikinė šukuosena, kurią galima derinti tiek su bandele, tiek su pynimu. Apgaulė yra šukuoti priekinę plaukų dalį. Dabar pakelkite plaukų priekį, pradėkite erzinti juos plaukų šepetėliu arba tiesiog naudokite, kad padidintumėte plaukų apimtį. Pakeltų plaukų gale galite naudoti girliandą iš gėlių ir tęsti.

5. Šoninė bandelė:

Merginos su ilgais plaukais Keraloje

Itin elegantiška šukuosena, skirta šoninei bandelei pasirinkti, vestuvių proga suteiks jums geriausią žvilgsnį. Norėdami naudoti aksesuarus, naudokite gėlę ar puošmeną. Pradėkite erzinti priekį ir prisegti. Dabar ištraukite likusius plaukus į šoną ir pradėkite juos sukti į bandelę.

6. Sunkūs priedai:

kerela šukuosenos ilgų plaukų moterims

Visada stenkitės, kad plaukai būtų visiškai prieinami. Tai labai madinga šukuosena, kur paprasčiausia šukuosena yra sujungta su paprastais aksesuarais, kad būtų suteikta nauja išvaizda. Čia plaukai surišti į pynę su retais ritminiais papuošimais ir visa girliandų galva.

7. Priekinis ritinys:

Kerala stiliaus mergaičių ilgi plaukai

Tai gana lengva šukuosena, kurios pabaiga yra pynė, tačiau plaukų priekis atrodo užburiantis su vidurine dalimi, o dvi spynos susuktos ir prisegtos atgal.

8. Prancūzijos pynė:

ilgų plaukų Kerala atrodo

Ši klasikinė prancūziško stiliaus pynė su tradiciniu skoniu, taigi ir gėlių girlianda viršuje. Pynė baigiasi šiek tiek žemiau plaukų linijos, o kiti plaukai laisvai krinta.

9. Laisva pynė:

Įžymybių kerela ilgos šukuosenos

Tai puiki šukuosena tingiems popietėms. Pynimas atliekamas laisvai su minkštomis laisvomis plaukų sruogomis.

Tradicinės „Kerala“ šukuosenos yra derinys su kai kuriomis didžiausiomis dekoratyvinėmis išvaizdomis, pritvirtintomis puošmenomis. Tikiuosi, kad jums patinka pateiktas ne toks sudėtingos Kerala sąrašas (1) šukuosenas, kurias galite pasirinkti tradicinėmis progomis.