Ar tikrai galvojate pagerinti savo sveikatą? Yra daug būdų, kaip galite pagerinti savo energijos lygį, tačiau joga yra tinkamiausias būdas išlaikyti jūsų kūno sveikatą. Jei ieškote pozos, kuri galėtų lengvai padidinti jūsų vaisingumo lygį ir pagerinti jūsų reprodukcinę sistemą, pradėkite atlikti Baddha Konasana pozą.

Baddha Konasana - kaip tai padaryti ir jos nauda

Šią pozą dažniausiai atlieka moterys ir ponios. Baddha Konasana paprastai žinoma kaip susietas kampas arba drugelio poza. Tai dar dažniau pasitaiko tarp nėščių moterų, nes tai ne tik padeda sumažinti skausmą, bet ir padeda atsikratyti venų varikozės. Jei ieškote kylančio klubo elastingumo, pradėkite atlikti Baddha Konasana nuo šiandien.

Dabar, jei norite atlikti šią pozą, tiesiog vykdykite toliau pateiktas instrukcijas:-

Kaip padaryti Baddha Konasana

1. Pirmiausia padėkite save ant kilimėlio.

2. Tiesiog ištieskite kojas tiesiai priešais jus. Įsitikinkite, kad jūsų nugara yra visiškai tiesi. Jei turite kokių nors nugaros ar klubų problemų, tikrai galite ieškoti atramos, pavyzdžiui, antklodės ar pagalvės.

3. Dabar lėtai suimkite kojas abiem rankomis, kuo arčiau dubens. Leiskite keliams nukristi į šonus.

4. Po to lėtai atleiskite kirkšnis ir šlaunies kaulų galvą. Nespauskite kelių daug; leiskite jiems gerai atsipalaiduoti.

5. Pabandykite laikyti pirštų pirštus pirštais dviem pirštais arba taip pat galite laikyti už kojų ribų.

6. Tiesiog atsisėskite tiesiai ir palaikykite dubens lygį.

7. Pečių ašmenys turi būti pakankamai tvirti, kad padėtų širdžiai atsiverti.

8. Tokioje pozoje galite sėdėti 2-3 minutes.

9. Po to lėtai atsikelkite iš šios pozos, pakeldami kelius ir tiesiog ištiesdami kojas.

Baddha Konasana laikoma geriausia mankšta moterims, ypač nėštumo laikotarpiu. Kad pristatymas būtų lengvas ir sklandus, žmonės praktikuoja šią asaną. Moterys jaučia, kad ji plaka kaip drugelis sparneliais aplink save. Dabar moterys ir moterys, kenčiančios nuo kirkšnių ar kelių skausmų, turėtų visiškai vengti šios pozos.

Jei jums mėnesinės, taip pat venkite šios pozos. Net jei planuojate atlikti šią pozą, prašome prižiūrėti jogos specialistą. Žmonės, kuriems skauda išialgiją, taip pat turėtų stengtis vengti šios pozos arba atlikdami šią pozą turėtų būti palaikomi.

Privalumai

Ši asana turi daug naudos sveikatai. Jei jūsų kūnas kenčia nuo bet kokių reprodukcinių problemų, šią pozą reikia praktikuoti kasdien. Tai taip pat padeda skatinti ir pagerinti jūsų reprodukcinius sutrikimus. Daugelis moterų, dažnai susiduriančių su menstruacijų problemomis, taip pat turėtų sutelkti dėmesį į šią pozą. Jis yra labai efektyvus gydant visas menstruacijų problemas.

Tai taip pat gali padėti atsikratyti menopauzės simptomų. „Baddha Konasana“ veikia kaip streso malšintojas, taip pat padeda stimuliuoti prostatos liaukas ir pilvo organus. Ši asana ne tik tonizuoja jūsų inkstus ir tulžies pūslę, bet ir padeda palengvinti visus šlapinimosi sutrikimus. Moterys turėtų praktikuoti šią asaną kasdien 2-3 minutes.

Vėlesniuose etapuose nėščios moterys turėtų pabandyti atlikti šią asaną prižiūrint specialistui, atsižvelgiant į jų sveikatos būklę. Paprastai moterims patariama naudoti tik šią asaną, tačiau vyrai, turintys problemų dėl reprodukcijos, taip pat gali praktikuoti šią asaną. Tai neabejotinai padeda sumažinti nuovargį ir nerimą. Žmonės, kenčiantys nuo lengvos depresijos, taip pat gali sutelkti dėmesį į šią asaną, tačiau tai gerai pagerina kūno vaisingumą.