Pasauliui reikia išsilaisvinimo, ir tam reikia daug laiko. Kalbėdamas apie išsilaisvinimą, tu esi pasaulis, o tai reiškia, kad tavo kūnas tau yra visata, todėl reikia gerai pasirūpinti, kad jis būtų linksmas ir nuoširdus. Norėdami, kad kūno sudėjimas būtų atliktas ir gerai suderintas, čakros būtų suderintos ir tinkamos, turite reguliariai ir tinkamai treniruotis, sako ekspertai. Mes neprašome jūsų užsiprenumeruoti brangių gimnazijų ar kasdien siurbti geležies. Verčiau prašome jūsų pagalvoti apie gamtos palaiminimą, pavyzdžiui, jogą, kad pasiektumėte gerai subalansuotą, tonizuotą ir tinkamą kūną.

Divya jogos asanos

Kodėl joga?

 • Mažiau laiko.
 • Daugiau naudos.
 • Demografiškai priimtas visame pasaulyje.
 • Padeda kūnui, protui ir sielai.
 • Apsaugo nuo žiurkių pavojų ir kaprizų gyvenimo.

Tačiau svarbu rasti tinkamą mokytoją, trenerį, mokyklą ar guru, kad išmoktų jogos meno ir mokslo. Senovinis būdas išlaikyti sveikatą padarė stebuklus tada ir iki šiol padėjo milijardams žmonių visame pasaulyje. Tačiau prieš užsiregistruodami ar pradėdami jogos užsiėmimus pasitarkite su savo šeimos gydytoju.

Kas yra Divya joga?

„Divya“ yra sanksrito terminas, reiškiantis „dieviškas“, „likimas“ arba „likimas“. Jogos filosofijoje divya dažnai vadinama divya-drishti, o tai reiškia dievišką įžvalgą. Kai jogas pasiekia Divya-drishti, tai padeda jiems bendrauti ir užmegzti ryšį su dieviškuoju, taip pat leidžia jiems pamatyti ateitį ir praeitį..

„Divya“ joga yra senos tradicinės hatha jogos praktikos ir šiuolaikinio bei modernaus kėbulo metodo, vadinamo „Heller“, amalgama. Divya jogą iš pradžių sukūrė Divya Aanand (Daryl Vansier) ir ją pripažino jogos aljansas. Jis tapo labai populiarus šiais laikais ir yra vykdomas daugelyje studijų, taip pat dvasinių rekolekcijų metu.

„Divya“ joga pirmiausia yra suskirstyta į keturis segmentus, kurių kiekvienas yra sutelktas į tam tikrą kūno dalį ar kitą jogos siūlomo dvasinio ir fizinio pasiekimo aspektą. Pirmasis modulis skirtas kūno „rankovėms“, o antrasis – „pagrindinėms“ struktūroms, o trečiasis – moteriškosios ir vyriškosios energijos pusiausvyrai, o paskutinis – visų pirmiau minėtų dalių integravimui..

Kokios yra pagrindinės Divanos jogos asanos??

Toliau išsamiau sužinokime apie Divya jogos asanų sąvoką.

Patanjali Divya jogą gali praktikuoti visų amžiaus grupių žmonės. Paprastai tai prasideda nuo kelių apšilimo asanų ir suryanamaskara, po to atliekami įvairūs asanų deriniai, pozos ir pratimai. Patanjali Divya joga taip pat praktikuoja mudras, pranajamas ir mikro pratimus, kurie naudingi akims, pirštams, pirštams, veidui ir kaklui. Divya joga baigiama Shavasana.

Pasak Ramdevo, „Joga yra nuostabi kūno, proto mankštos, tempimo ir atpalaidavimo priemonė, todėl ji gali būti sveika ir ilgaamžė. Tai padeda koordinuoti kūną, protą ir sielą “.

Kai kurios asanos, sudarančios Divya jogą, yra šios:

Baddha Padmasana: Baddha Padmasana taip pat žinoma kaip užrakinta lotoso poza. Sanskrito kalboje „Baddha“ reiškia surištą arba užrakintą.

Bhujangasana: Bhujangasana primena pakeltą kobros gaubtą, todėl ji taip pat žinoma kaip „Cobra Pose“.

Dhanurasana: Kaip rodo pavadinimas, Dhanurasana gavo savo vardą dėl formos, kurią kūnas įgyja atlikdamas – lanko. Dhanu reiškia lanką.

Halasana: Kūno poza atliekant šią asaną atrodo kaip įprasto plūgo, taigi ir pavadinimas Halasana.

Kukkutasana: Sanskrito kalba „Kukkut“ reiškia „Gaidys“ arba „Gaidys“, ši asana buvo paminėta senuose šventos jogos tekstuose, tokiuose kaip Gheranda Samhita ir Hatha joga Pradeepika. Tai ypač sunki poza, reikalaujanti milžiniškos ginklų galios ir reikalaujanti daug laiko bei praktikos tobulinti šią asaną.

Matyasana Mayurasana: Ashtanga Vinyasa jogos kontekste ši asana yra laikoma priešinga asana Sarvangasana..

Paschimothasana: Paschimottanasana yra paprasta asana ir demonstruoja klasikinę Hatha jogos pozą ir turi daug privalumų.

Saryangasana: „Sarv“ reiškia viską; „Anga“ reiškia kūno dalį. Sarvangasana yra jogos poza, kurioje visas kūnas yra subalansuotas ant pečių.

Siddhasana: Sanskrito kalboje „Siddha“ reiškia „pasiekęs“ arba „įgudęs“, o „asana“ reiškia „pozą“. Hatha jogos tekste „Hatha Yoga Pradeepika“ Siddhasana minima kaip viena iš keturių galingiausių sėdimų pozų, tinkamų meditacijai.

Vadžrasana: Ši deimantinė poza dar vadinama Adamintine Pose. Pavadinimas kilęs iš sanskrito žodžio Vajra (वज्), reiškiančio deimantą ar perkūniją, ir, kaip rodo pavadinimas, tai yra klaupianti poza. Kvėpavimo pratimai, tokie kaip Pranajama, Kapalabhati ir Anulonas Vilomas, dažniausiai atliekami sėdint šioje padėtyje, ir tai sakant, kūnas tampa toks stiprus kaip deimantas.

Kas yra Divya joga??

Viena iš populiariausių naujojo amžiaus šakų šiandien yra Divyayoga. Pažvelkime į koncepciją išsamiai.

Vadžrasana:

Jie sako, kad „Divya“ joga daugeliui padėjo nuo plaukų slinkimo ir plaukų nelaimingų atsitikimų. Naudojant pirštų galiukus, jūsų plaukų galiukai ir folikulai bus daug pratimų, o tai savo ruožtu padarys plaukus stiprius ir sveikus. Ši praktika taip pat padeda plaukams augti, todėl jūsų karūna visada taptų traukos centru. „Divya“ jogos ekspertai rekomenduoja naudoti „DivyaKesh Tail“, kuris padeda kovoti su galvos ir galvos odos problemomis, net galvos skausmais ir migrena. Aliejus gaminamas „Swami Ramdev“ „Divya“ vaistinės laboratorijose ir jame yra šie ingredientai;

Vadžrasana

 • Bhringa-raja
 • Brahmi
 • Amalakl (Amala)
 • ShwetaChandana

Divya joga ir nėščios moterys:

Tai tokia palaima būti būsimai mamai, „Divya“ joga siūlo daugybę pozų nėščioms moterims, pavyzdžiui, praktikuoti;

1. Katės poza padeda susidoroti su apatinės nugaros dalies problemomis, ypač moterims, kurios laukiasi ir turi aštrius skausmus šiame regione. Poza padeda moterims prisitaikyti ir judėti

2. Heroino poza padeda nuo psichologinių, fizinių, oro ir kitų negalavimų, kamuojančių nėščias moteris. Jis palaiko stuburo ir aplinkinių raumenų bei viso stuburo veiklą.

Pirmiau minėtos dvi pozos padeda šonkaulius supančioms sritims, aukštai krūtinei, pečiams ir krūtinei. Ekspertai teigia, kad kūno suderinimas yra įmanomas, čakros yra gerai suderintos ir neturi jokio neigiamo poveikio motinai ar kūdikiui motinos įsčiose.

Privalumai:

Minėtos pozos padeda tinkamai proporcingai nustatyti gimdą. Diafragmai taip pat padeda lengvi judesiai, o kvėpavimo veiksmai yra palankūs būsimai motinai. Signalai į smegenis perduodami lengvai ir gausiai, tačiau labai ramiai ir susikaupę. Ekspertai teigia, kad per tokias pozas mokomas gimdos rišimas ir abstrakcija. Būtent tai padeda moteriai gimdymo metu arba gimdymo metu.

Divya joga ir skydliaukė:

Pacientams, kenčiantiems nuo skydliaukės, dabar nereikia išleisti didelių sumų vaistams gydyti. Ekspertai vertina sarvangasano taikymą arba sutinka padėti išspręsti tokias problemas.

 1. Pacientas turi pradėti nuo jogo pozos pozos ir lėtai griūti ant nugaros.
 2. Dabar jam reikia pakelti kojas, kol jos bus sulenktos prie peties
 3. Kelio gaubtas turi būti surištas prie krūtinės ir prigludęs prie krūtinės
 4. Alkūnės atlaiko visą svorį, o rankos palaiko klubus
 5. Tada lenkimo pratimas atliekamas dvi minutes, kad būtų užbaigtas jogos pratimas

Skydliaukė yra atsakinga už kūno svorį ir veiklą organizme. Naudojant aukščiau paminėtą pratimą, skydliaukė stimuliuojama ir efektyviai veikia. Kitos asanos, kurios turi būti naudojamos kaip tolesni veiksmai;

 • Naukasana
 • Uttanpadasana
 • Matsyasana
 • Jaštikasana

Atvejų tyrimai įrodė:

Šiais laikais visi nori įrodymų tokiems teiginiams, todėl tikrindami internete rasite milijoną liudijančių apie Divya jogą. Baba Ramdev padarė stebuklus daugeliui, ypač tiems, kurie kenčia nuo kūno ir proto problemų, naudodamiesi Divya joga. Jo mokomos asanos buvo kartojamos lengviau ir dažniau, ir visame pasaulyje.

Dabar daugiau nei milijardas mokosi ir naudojasi Divya jogos privalumais. Visoje tautoje yra klasių, kuriose galima sužinoti, kaip būti tinkamam. Be to, Baba Ramdev turi savo vaizdo įrašus, kompaktinius diskus ir DVD diskus, taip pat jogos stovyklas, kuriose jis siūlo gaires ir patarimus, kaip geriausiai pasveikti per jogą. Pavaizduotos treniruotės yra paprastos ir aiškios, taip pat pasakojama apie naudą

„Divya Patanjali“ produktai:

Jogų guru žengė vieną žingsnį į priekį ir visiems pasiūlė terapiją bei namų gynimo priemones, būtent „Divya patanjali“ produktus. Naudojami patanjali divya jogos gėrimai ir gėrimai yra pagaminti iš šimtaprocentinių natūralių žolelių ir yra žinomi kaip padedantys beveik visoms kūno ir proto ligoms. Nereikia nerimauti dėl jokio šalutinio poveikio, nes minėti ingredientai yra šimtu procentų natūralūs.

Privalumai:

 1. Taikant jogos terapiją, žmonės, kenčiantys nuo lėtinių skausmų, gavo naudos iš Divya jogos ir patanjali
 2. Paminėtos asanos daugeliui visame pasaulyje padėjo natūraliai kovoti su nutukimu ir svorio metimu, nesant būtinos operacijos ir brangių vaistų
 3. „Divya patanjali“ produktai, pagaminti iš „Baba Ramdev“ vaistinės laboratorijų, turi atsakymą į visus sveikatos poreikius ir problemas
 4. Siekiant užtikrinti, kad kiekvienas vaisto gabalas būtų autentiškas ir tikras, įsigyjami ir gaunami natūralūs šaltiniai ir ištekliai.
 5. Vaistažolių preparatų, kuriuos galima pasigaminti namuose, moko ir jogos meistrai

Būkite sveiki ir būkite laimingi!!