Kas yra joga Savasana:

Ieškote savasana jogos pozos? Savasana yra svarbi jūsų praktikos poza. Daugeliui naujų praktikų „savasana“ gali būti beveik visa sunki poza, kurią reikia įvaldyti, ir pati grėsmingiausia laikysena, kurią reikia suvokti taip, kaip norite. Savasana (lavono poza) pakelia nuotaiką ir mažina stresą bei nerimą, tačiau ji taip pat turi tiek daug fizinės naudos. Sanskrito žodis „sava“ reiškia „lavonas“. Ši poza atrodo kaip miego poza ar dar negyvas kūnas. Tai labai paprasta, be to, kiekvienas gali atlikti šią asaną. Turite sutelkti dėmesį į kiekvieną kūno dalį.

Savasana joga ir jos privalumai

Ši asana yra viena iš lengviausiai įgyjamų asanų, tačiau sudėtingiausia ją praktikuoti. Tai viena geriausių atsipalaidavimo pozų ir, jei ji atliekama tinkamai ir visomis pastangomis, gali pailsinti kiekvieną kūno dalį, nuramindama ne tik kūną, bet ir protą.

Kaip atlikti jogos savasanos (lavono pozos) žingsnius, naudą ir atsargumo priemones:

Šis straipsnis jus supažindins su lavono poza (jogos savasana), išmokys jus, kaip atlikti savasana jogos žingsnius, naudą ir atsargumo priemones.

Jogos Shavasana ar lavono pozos atlikimas:

„Shavasana“ ar „Corpse Pose“ žingsnių atlikimas

 1. Atsigulkite ant nugaros, kaip mūsų miego poza. Manoma, kad kojos turi būti atskirtos.
 2. Rankas laikykite ant šono, o delnus – į viršų. Dabar sulėtinkite greitį.
 3. Uždarykite akis ir po truputį giliai įkvėpkite per šnerves.
 4. Pradėkite koncentruotis nuo galvos iki kojų. Tokiu būdu jūs sąmoningai nuraminate kiekvieną savo kūno dalį. Venkite judėti į priekį be atpalaiduojančios kiekvienos kūno dalies.
 5. Kiekvieną kartą įkvėpdami ir iškvėpdami (kvėpuodami) pajuskite, kad jūsų kūnas yra visiškai atsipalaidavęs. Kiekvieną kartą iškvėpdami leiskite įtampai, depresijai, nerimui ir stresui pabėgti.
 6. Tie, kurie turi puikią koncentraciją, gali atlikti ilgą laiką, o kiti-3-5 minutes.
 7. Atpalaiduokite raumenis, dėl to sumažėja kraujo ir deguonies poreikis, sutrumpėja kraujotakos ir kvėpavimo sistemos.

Savasanos jogos (lavono poza) privalumai:

Savasanos jogos pranašumai (lavono poza)

 • Sukurkite atsipalaidavusį protą, leidžiantį pamatyti, be to, pasakyti pasauliui naują tikrovišką šviesą, būti ypač gerai organizuotam darbe, be to, įnešti papildomos laimės į gyvenimą.
 • Savasana joga pašalina nerimą keliančias mintis ir įtampą.
 • Kai kūnas atsipalaiduoja, proto sąmonė sustiprėja ir tai lemia pratyaharos augimą.
 • Shavasana gali būti labai naudinga menstruacijų metu, nes ji siūlo gilų poilsį raumenims, taip pat ir protui.
 • Lavono poza naudinga esant emociniams sutrikimams, nerimui, dirginimui, depresijai ir nusivylimui; nukreipti energiją, be to, suteikiant ramybės jausmą ir šviežumą.
 • Menstruacinio ciklo nereguliarumas dažnai analizuoja aukštesnę problemą. Shavasana padeda iš naujo subalansuoti kūną, be to, pailsina kiekvieną kūno sistemą.
 • Pagerinkite smegenų darbą. Sumažinti aukštą kraujospūdį. Padeda išvengti širdies problemų.
 • savasana joga suteiks ramybę ir ramybę, reikalingą raminant raumenis, sutelkiant protą ir atsikratant bet kokio nerimo ar kitų abejonių.

Integruokite atsipalaidavimo nuotaiką į sąmoningą, be to, nežinantį suvokimą.

 • Visai kūno veiklai reikalingas deguonis, tiekiamas per visą kraujotaką. Kai mums reikia papildomo deguonies, kraujotaka pagerėja, o tai skatina kvėpavimą.
 • Padaro savęs priėmimą. Vėliau, nei dirbant klasėje, lavinti formą, jėgą, nusiteikimą ir lankstumą. Savasanoje (lavono poza) nėra negailestingos, jokios kovos. Leiskite savo protui atsipūsti nuo pasiruošimo ateičiai, kitaip peržiūrėkite praeitį. Pasiduoti dabartinei akimirkai.

Atsargumo priemonės Shavasana joga ar lavono poza:

 • Nuolat kurkite shavasaną anksčiau nei praktikuodami kitą jogogą ir po jogasanos pabaigos.
 • Šį sprendimą, kurį sunku įgyvendinti ryte, kitaip vakare, galima padaryti, o ilsintis naktį.

  Dėmesys yra reikšmingas.

 • Nors praktikuojate shavasaną, jei jaučiate mieguistumą, kitaip mieguistą, galite atsikvėpti šiek tiek greičiau ir giliau. „Shavasana“ nauda ne tik leidžia atsipalaiduoti kūnui ir protui, bet ir turi didžiulį vaidmenį miegant. Jei patiriate nemigą, galite lengvai išbandyti šią jogą prieš patekdami į lovą. Tačiau užsiimant joga niekada neturėtumėte užmigti, o tai trukdytų švelniai atsipalaiduoti ir kontroliuoti kvėpavimą.

Nepaprastai lengva ir galbūt viena geriausiai sukurtų dabar populiarėjančių pamišimų hypes, joga kadaise buvo nuošali praktika, kuria užsiėmė tik šventieji ar išminčiai, kurie pirmą kartą sugalvojo šią idėją. Nors jogos istorija vis dar nėra aiški, šios kelionės ateitis tikrai yra gerai apšviesta ir papuošta. Joga dabar tapo komercine atrakcija, pritraukiančia įvairaus amžiaus žmonių. Jie išsiaiškino, kaip protas ir kūnas gali būti sotūs tik naudojant patobulintus kūno judesius ir kvėpavimo metodus, o per kelias dienas įkaitusi tendencija naudoti jogą, siekiant suvokti proto esmę ir kūno formą, tapo didžiuliu hitu.