Nepaaiškinamai geras daugelio jūsų problemų sprendimas niekada nebus supakuotas į vieną dėžutę. Dietinė tabletė niekada neduos jums laimės, bent jau ne tol, kol pasirodys rezultatai. Sporto salė taip pat niekada neduos jūsų protui ramybės, kurios taip trokšta.

Virabhadrasana (kario poza) Kaip tai padaryti ir nauda

Štai kodėl kiekvienas žmogus savo gyvenime turėtų užsiimti joga – tokia kūno rengybos forma, apimanti minkštus ruožus ir posūkius, kurie ne tik suteiktų jums nuostabią sveikatos priežiūrą nemokamai, bet ir pasirūpintų jūsų lieknėjimu bei proto ramybe. Dabar joga turi didžiulę brošiūrą apie visas skirtingas rūšis ir padalinius. Iš jų aptarsime vieną, vadinamą Virabhadrasana.

Kaip tai padaryti?

Joga yra viena iš ramiausių, bet dar tinkamiausių fitneso technikos vietų, daugiausia remdamasi tempimais ir posūkiais, kurie atsiranda kartu su kontroliuojamu natūraliu kvėpavimu. Nors kai kurie iš jų yra lengvi, dauguma jų jus sujaudina, bandydami susukti ir suplakti kūną į didžiulį lankstumą.

Laimei, pradedantiesiems sieloms Virabhadrasana arba geriau žinoma kaip kario poza būtų gana lengvas pasiekimas. Norėdami pradėti, paruošime jogos kilimėlį. Kai stovite ant jogos kilimėlio, galūnės, apatinės turi būti ištemptos į išorę, sukuriant tarpą tarp dviejų pėdų.

Tempimas turi būti pakankamai platus, kad sukurtų minkštą ruožą, tačiau pakankamai minkštas, kad viskas būtų patogu. Dabar pakelkite rankas aukštyn, lygiagrečiai žemei, kad ji būtų statmena jūsų kūnui. Šiuo metu laikykite juos tiesiai, kol sulenksite vieną iš kelių, pasakykite tinkamą.

kario jogos poza

Dabar jūsų kūnas pasisuktų į dešinę pusę, kai labiau sulenktumėte kelį, o dešinė šlaunis būtų lygiagreti žemei. Kadangi tai pakankamai lengva laikysena, kodėl gi nepalaikius jos geras tris ar keturias minutes? Tai darydami įsitikinkite, kad kvėpuojate giliai, bet kontroliuojate.

Po kelių minučių atleiskite savo poziciją ir pakartokite ciklą, kai kairė koja yra sufokusuota. Kad jums būtų lengviau, pateikiame keletą patarimų atliekant pratimą. Ištiesdami rankas, įsitikinkite, kad jos yra virš krūtinės arba yra tiesiai prie jos, kad krūtinės srityje būtų nedidelis tempimas..

Be to, pasukite kaklą į šoną, kurią sulenkiate, kad jums būtų lengviau. Tokiu būdu jums nereikia jaudintis dėl kaklo patempimų.

Kaip tai mums padeda?

Pirmoji nauda yra tai, kad moterys, tik žengiančios į motinystę, vis dar nešioja savo palatą. Tai geras pratimas tonizuoti kiaušidžių sienas, kad jos būtų tvirtesnės, o tai būtų palaima natūralaus gimdymo metu. Be to, tai padeda susidoroti su nereikalingais susitraukimo skausmais.

Moterims, kurios tiesiog turi nereguliarų menstruacinį ciklą ir vidurnakčio mėšlungį, tai yra geras išsigelbėjimas ir joms. Nepaisant to, jūs stiprinate kiaušidžių sienas ir, kaip palaima, tai taip pat padėtų susidoroti su skausmu.

Stiprinami apatiniai kūno raumenys, kurie su laiku leis jums sutvirtinti šlaunis ir net sėdmenis. Tas pats pasakytina ir apie viršutinę kūno dalį, kai nedidelis tempimas krūtinės srityje padėtų sutvirtinti pieno liaukas. Tai taip pat padeda sustiprinti krūtinės raumenis, kad jie būtų stipresni.

Ši joga anksčiau buvo susijusi su jūsų kūno pusiausvyros atradimu iš naujo, siekiant palengvinti stresą, kuris leistų jums išvengti nereikalingų depresijų ar įtampos.