Vestuvių metinės yra viena svarbiausių dienų sutuoktinių gyvenime. Daugelis iš jūsų kartais gali nežinoti, ką jie galėtų gauti už mylimą žmogų. Moterims, norinčioms žinoti, ką dovanoti savo vyrams, pateikiame keletą jubiliejinių dovanų, kurios jį tikrai nustebins.

Jubiliejinės dovanos Jam

Unikalios jubiliejinės dovanos jam:

Čia suraskime 15 geriausių jam skirtų jubiliejinių dovanų idėjų.

1. Individuali kortelės jubiliejaus dovana:

Individuali kortelės jubiliejaus dovana

Dovanos yra ne tik tai, kad ką nors nusipirksite iš rinkos ir padovanosite, bet ir tai, kaip galite ką nors padaryti patys. Individualios kortelės jam yra viena puiki jubiliejinė dovanų idėja, galite nusipirkti žaidimo kortų kaladę ir ant jų galite parašyti įvairius dalykus, tokius kaip jūsų įpročiai, jo mėgstami dalykai ir daug daugiau, ką žinote.

2. Jubiliejinė puodelio dovana:

Jubiliejinė puodelio dovana

Na, ponios, jei norite priderinti kavos puodelius prie savo vyro, tai puiki diena tai padaryti, padovanokite savo vyrui tinkamą kavos puodelį, ant kurio gali būti atspausdintas jūsų vardas arba nuotrauka, ir galiu lažintis, kad tai gali būti geriausia vestuvių metinių dovana jam.

3. „Heart Beat Frame“ jubiliejinė dovana:

Širdies plakimo rėmo jubiliejinė dovana

Taigi, čia yra vienas šauniausių leidinių rinkoje, kuris privers jo širdį plakti net pop, tai yra pritaikytas rėmelis, kuriame matuojate asmens, kuriam dovanojate, širdies plakimą, o tada jis atspausdinamas ant rėmo graži citata, parašyta ant jo. Šis šaunus naujas leidimas jam bus geriausia jubiliejinė dovana.

4. Šešių pakuočių sukakties dovana:

Šešių pakuočių jubiliejinė dovana

Nors alaus gausite visur, bet ne ši šešių pakuočių jubiliejinė dovana yra vienas iš tokių dalykų, todėl, matyt, yra ši viena kartoninė dėžutė su 6 buteliais alaus, ir jūs galite užpildyti savo mėgstamą alų, taip pat bus laikomasi tam tikros žinutės tą buteliuką galite apversti ir pamatyti, tai jam unikali jubiliejinė dovana.

5. Tualetinio popieriaus jubiliejaus dovana:

Tualetinio popieriaus jubiliejinė dovana

Na, tai tuo pačiu metu skamba šiek tiek keistai ir juokingai, padovanojant jam tualetinį popierių, bet sveiki, tai yra kažkas puikaus tualetinio popieriaus, ant kurio parašyta „Aš tave myliu“, ir atrodys juokingai ir maloniai. Tai unikali jubiliejinė dovana jam, taip pat galite parašyti meilės citatą ant šio tualetinio popieriaus.

6. Odinis žurnalas:

Odinis žurnalas

Ponios, kiekvienas vyras mėgsta odą ir tai gali būti geriausia jubiliejinė dovana vyrams, šis odinis žurnalas yra įvairių spalvų, tokių kaip kavos ruda, tamsiai ruda ir juoda. Tai žurnalas su storais puslapiais, kad jūsų vyras galėtų užsirašyti savo svarbius dalykus, taip pat puslapiai yra stori ir turi odos kvapą.

7. Žurnalo nuotraukų rėmelis:

Žurnalo nuotraukų rėmelis

Tai yra perdirbtas žurnalo nuotraukų rėmelis, pritaikytas, jūs galite pasidaryti nuotraukų rėmelį iš turimo žurnalo ir laikyti jį savo svetainėje, netrikdydami savo kambario dekoro, nes jis susimaišys, nes jis turi daug spalvų. vestuvių metinių dovana jam.

8. Peilio jubiliejaus dovana:

Peilio jubiliejaus dovana

Kiekvienas vyras mėgsta turėti peilių kolekciją ir tai yra kažkas kitokio nei įprasta. Ant šio peilio bus parašyta meilės citata arba jūsų jubiliejaus data ir ji atrodys tobulai. Tai seksualus peilis, kurio aštrus kraštas juodas, o rankena ruda su norimu rašyti daiktu, tai yra geriausia jubiliejaus dovana jam.

9. Odinės apyrankės jubiliejinė dovana:

Odinė apyrankė jubiliejinė dovana

Norite pažinti pasaulį, kad abu esate kartu amžinai, tada įsigykite derančią odinę apyrankę, ant kurios būtų parašyta jūsų jubiliejaus data su romėniškais skaičiais, o jūs nešiojate vieną, o jis – kitą, tai gali būti gera dovanų idėja jam.

10. „Light Jar“ jubiliejaus dovana:

Šviesaus stiklainio jubiliejinė dovana

Tai suasmeninta jubiliejinė dovana, tai stiklainis su šiek tiek šviesos viduje ir jūsų abiejų paveikslėliu, kuris privers jį švytėti. Tai viena iš unikalių jubiliejinių dovanų jam, kurią galite laikyti savo gyvenamajame kambaryje ir įjungti, kai tik norite, todėl jis atrodys saldus ir visada prieš akis.

11. Kojinių sukakties dovana:

Kojinių jubiliejinė dovana

Tai skamba šiek tiek juokingai, tačiau tai yra pritaikytų kojinių pora, kurioje parašytas jūsų vardas ir jo vardas, o tai yra tobula pora. Galite padovanoti jam šias kojines, nes kiekvieną kartą, kai jis dėvi šias sukneles, jis nusišypsos, taip pat tai rodo gerą kūrybiškumo ženklą, tai yra jubiliejinė dovana jam.

12. Rankų antspaudų jubiliejaus dovana:

Jubiliejinė dovana ranka

Ši asmenine dovana su viena ranka antspaudu yra unikali jubiliejinė dovana – tai plieninis rankos antspaudas, ant kurio užrašyta jubiliejaus data ir kita meilės citata arba kokia nors svarbi data, o ant jos išgraviruotas mielas jubiliejinis palinkėjimas.

13. „Key Chain“ jubiliejaus dovana:

Jubiliejinė raktų pakabuko dovana

Raktų pakabukas – tai mažos dovanėlės, priverčiančios žmogų šypsotis, nors jos ir yra mažos, tačiau visada suteikia žmogui gerą nuotaiką, šis raktų pakabukas turi nedidelę žinutę ar jūsų jubiliejaus datą, tai jam bus geriausia jubiliejinės dovanos idėja.

14. Rankogalių nuorodos jubiliejinė dovana:

Rankogalio nuorodos jubiliejinė dovana

Na, jūs žinote, kas atrodo karališkai ir kas nors skiriasi nuo minios, taip, tai rankogalių sąsaja – tai jam vestuvių metinių dovana, tai taip pat galima pritaikyti taip, kad ant jų būtų išgraviruota jūsų jubiliejaus data..

15. Dušo gelio jubiliejinė dėžutė:

Dušo gelio jubiliejinė dėžutė

Tai unikali jubiliejinė dovana jam – tai dušo želių rinkinys, kurį galite padovanoti mėgstamiausiam kvepalui su maža žinute, parašyta toje dėžutėje, ir unikalia data, kai viskas prasidėjo iki tos datos, kuri yra gera atmintis.

16. Odiniai aksesuarai:

Odiniai aksesuarai

Batai, diržai, piniginės, nešiojamųjų kompiuterių krepšiai – yra daugybė dalykų, kuriuos galite pasirinkti. Jei jūsų vyras yra žmogus, mėgstantis atrodyti elegantiškai savo darbo vietoje, jis tikrai turi daug odos gaminių. Gaukite jam dar vieną, kuris galėtų papildyti jo kolekciją. Įsitikinkite, kad jam tikrai reikia to, ką perkate.

17. Juvelyriniai dirbiniai:

Juvelyriniai dirbiniai

Jei manote, kad papuošalai vyrams nepatinka, galbūt norėsite dar kartą pagalvoti. Vyrams taip pat patinka paprasti papuošalai, grandinės, apyrankės. Dauguma jų tikrai turi kostiumus. Rankogaliai ir kaklaraiščių segtukai taip pat yra papuošalų dalis. Dabar galite pasirinkti daugiau papuošalų. Jei gaunate apyrankę, įsitikinkite, kad joje yra išgraviruotas pranešimas.

18. Namų dovanos:

Namų dovanos

O kaip ką nors padaryti mylimam žmogui? Tai padovanos dovaną dar ypatingesnę. Savarankiškai pagamintas produktas. Tai gali būti paprastas megztinis, peteliškė ar kaklaraištis, kurį siuvote, arba jūsų pasiūta petnešėlė.

19. Batai:

Avalynė

Pirkdami batus įsitikinkite, kad atsižvelgsite į jo skonį ir pasirinkimus, pvz., Kokią medžiagą jis renkasi, batų stilių, spalvas ir pan. Būtinai nešiokite senus batus, kad pasirinktumėte tinkamą jo dydį.

20. Žiūrėti:

žiūrėti

Laikrodis yra būtinas vyro aksesuaras. Vėlgi, pasirinkimai šiuo klausimu gali skirtis. Idealus būtų įsigyti paprastą, bet elegantišką laikrodį iš metalinio dirželio. Vyrams skirtų laikrodžių variantų yra labai daug. Nors tas, kurio juodas paprastas apvalus ciferblatas laikomas klasika.

21. SPA diena:

SPA diena

Tai yra kažkas, ką jūs abu galėtumėte mėgautis kartu. Jo įtemptas tvarkaraštis ir varginantis darbas gali priversti jį pailsėti. SPA diena kartu ne tik suteiks malonumo abiem jūsų dienoms, bet ir atleis jį nuo darbo sukelto streso.

22. Muzikos kolekcija:

Muzikos kolekcija

Jei jūsų vyras yra kažkas, kas mėgsta muziką, jis gali tai tiesiog mylėti. Sukurkite jo mėgstamiausių atlikėjų ir muzikantų kolekciją ir padovanokite jam. Galite tai padaryti dar ypatingesnį, atsisėdę ir mėgaudamiesi romantišku vakaru, o fone skamba muzika.

23. Kelnas:

Kelnas

Kiekvienas žmogus turi savo pasirinkimą, kai kalbama apie Kelnus. Kelnai dažniausiai yra neutralūs, tačiau gali turėti labai lengvą aromatą. Pirkite odekoloną, kurį jis mėgsta naudoti arba yra labai panašus į tai, ką naudoja. Jei jis yra eksperimentinis, galite pabandyti nusipirkti viską, kas jam tinka.

24. Programėlės:

Programėlės

Vyrams patinka dalykėliai – MP3 grotuvai, planšetiniai kompiuteriai, „Kindles“ ir daugelis kitų. Pažiūrėkite, kas jūsų sutuoktiniui patinka labiausiai. Jei jam patinka muzika, MP3 gali būti idealus. Jei jis mėgsta skaityti knygas, gali būti naudinga užsidegti. Dėl meilės nuotraukoms jam gali patikti fotoaparatas. Nupirkite jam dovaną, kuri galėtų tarnauti jo tikslui.

Be dovanų, vyras gali jaustis laimingesnis – jo žmonos buvimas. Maloni vakarienė, dėžutė su šokoladu artimųjų braškių ir jaukus vakaras gali priversti jį pasijusti dar ypatingesniu. Laikas, kurį jam skiriate, arba laikas, kurį skiriate jam, gali jam reikšti pasaulį.