Gražiausias elementas tiek vyrams, tiek moterims yra auksas ir aukso atspalviai. Viskas, kas yra aukso ir aukso spalvos, visiškai pagerina žmogaus išvaizdą. Pats žodis auksas reiškia grynumą, palankias progas, festivalius ir tt. Plačiai ir išskirtinai naudojamas gaminant visus auksinius papuošalus – grandines, žiedus, auskarus, karolius ir kt..

auksiniai papuošalai

Auksas laikomas palankiu, todėl naudojamas vestuvėms ir ypatingoms progoms. Su bet kokiais auksiniais papuošalais spalva, blizgesys, spindesys ir vertė gali būti saugūs. Vertė tik didėja. Dėvėti auksą taip pat labai gerai dėl sveikatos.

Naujausi aukso papuošalų dizainai:

Aukso juvelyriniuose dirbiniuose yra daugybė novatoriškų dizainų, ir tikrai galima išprotėti dėl pasirinktų papuošalų. Čia apžvelgsime 25 populiariausius auksinių papuošalų dizainus.

1. Madingos auksinės grandinės:

Madingos auksinės grandinėlės

Aukso grandinės yra labai paplitusios ir yra skirtingos kiekvienos amžiaus grupės ir lyties žmonėms, neatsižvelgiant į skirtumus. Kadangi auksas laikomas saugiausiu metalu ir jį dėvi abi moterys ir gamina kasdien be baimės, nes tai yra kiečiausias metalas. Grandinės yra įvairių dizainų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris tinka progai ir festivaliui. Auksas yra metalas, kuris niekada negali pasenti ir visada išliks madoje.

2. Nauji madingi auksiniai karoliai:

Nauji madingi auksiniai karoliai

Elegancija ir aukso išvaizda gali būti puikiai įamžinti paprasto aukso karolių dizaino. Šiuo atveju karoliai neturi būti labai kruopščiai suprojektuoti. Tai gali būti paprasto modelio, pavyzdžiui, lapas, gėlė, abstraktus dizainas ir tt.

3. Paprasti auksiniai papuošalų rinkiniai:

Paprasti auksiniai papuošalų rinkiniai

Į auksinį komplektą paprastai įeina paprastas auksinis karoliai ir pora auskarų. Pakabukas karoliuose ir auskarai yra to paties dizaino. Rinkinys paprastai dėvimas paprastoms funkcijoms, biurui arba gali būti dėvimas kasdien. Pakabukas ir auskarai neturi būti labai sunkūs. Jie gali būti subtilūs, lengvi arba taip pat gali būti nusagstyti deimantais ar keliais brangakmeniais.

4. „Kundan“ juvelyriniai dirbiniai nustato auksą:

„Kundan“ juvelyriniai dirbiniai yra aukso spalvos

„Kundan“ yra labai populiarus ir svarbus aukso dizaino papuošalas vestuvėms ir kitoms tradicinėms progoms. „Kundan“ juvelyriniai dirbiniai yra brangių žalios, kaštoninės arba raudonai baltos spalvos aukso dirbinių kūrinys. Auksiniai „Kundan“ papuošalai nuotakos įvaizdį užbaigia grandinėmis, karoliais, rankų grandine, apyrankėmis, ausų žiedais, galvos apdangalais ir pan. Jie yra unikalūs, rankų darbo papuošalai ir atrodo stulbinančiai su paprasta apranga, kaip ir saree.

5. Karališkųjų auksinių karolių rinkinys:

Karališkų auksinių karolių rinkinys

Autoriniai atlyginimai ir papuošalai eina koja kojon. Karališkojo aukso papuošalų dizainas atspindi klasę, paveldą ir yra didžiulis bei didingas. Karališki karoliai iš aukso, Kundanas su brangiais akmenimis, deimantais ir pan. Išskiria juos ir atskiria juos nuo masės. Šie auksiniai karoliai yra sunkūs ir yra sluoksniuoti, kad patektų į kaklą.

6. Juvelyriniai auksiniai auskarai:

Juvelyriniai auksiniai auskarai

Svarbiausias dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie madingus papuošalus, yra auskarai. Dėvėkite mados auskarus ir jums gera eiti. Auksiniai auskarai tinka beveik bet kokiam dėvėjimui. Tai gali būti smeigės, niekučiai, pakabos, ilgi, dizaineris, raštai su akmenimis ir tt Auksiniai auskarai gali būti pritaikyti ir suprojektuoti pagal jūsų pasirinkimą. Šiomis nuostabiomis auksinių auskarų kolekcijomis gali pasigirti visi.

7. Naujausi auksiniai Džumkai:

Naujausi auksiniai Jhumkas

„Jhumkas“ yra vienas gražiausių ir elegantiškiausių auksinių papuošalų, kalbant apie auskarus. Tokiai tradicinei išvaizdai puikiai tinka aukso spalvos „Jhumkas“ su darbais, akmenimis, raštais ir pan. Jie yra svarbi papuošalų kolekcijos dalis, o „Jhumkas“ yra tas papuošalas, kuris niekada neišeis iš mados.

8. Sunkūs auksiniai vestuviniai karoliai:

Sunkūs auksiniai vestuviniai karoliai

Tai vienas geriausių vestuvinių papuošalų dizaino. Ar galvojant apie auksą ir ką nors aukso, galima palikti gryno aukso karolius? Sunkūs auksiniai karoliai yra būtini festivaliams, vestuvėms ir pan. Šio aukso papuošalų dizaino grynas blizgesys ir blizgesys išskiria jį ir suteikia jam nuostabią išvaizdą. Karoliai gražiai puošia kaklą. Kadangi jie yra sunkūs ir didingi, jie gali užbaigti galutinę nuotakos išvaizdą.

9. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso pakabos:

Auksiniai „Chokers“ papuošalai

Vienas iš brangiausių ir didingiausių auksinių papuošalų yra „Chokers“. „Choker“ auksiniai karoliai ir papuošalai yra didingi ir puikiai atrodo visiems, kurie dėvi. Šie auksiniai papuošalai nuostabiausiai atrodo dėl juose esančių aukso elementų, taip pat dėl ​​nepjaustytų brangakmenių ir pusbrangių akmenų, jei jie naudojami šiam papildomam blizgesiui.

10. „Queen Pearl Gold“ papuošalai:

„Queen Pearl“ auksiniai papuošalai

Moteriai gražiai atrodo perlai. Perlų aukso papuošalai yra karališkumo ir grožio simbolis. Perlai ir auksiniai papuošalų rinkiniai buvo nuo senų laikų, puošiantys karalienių ir princesių karūną. Jie buvo aukso papuošalų dalis, dabar populiariai žinoma kaip „Queen Pearl Gold“ papuošalų rinkiniai.

11. Papuošalai iš aukso kulkšnių:

Papuošalai iš aukso kulkšnių

Kulkšnelės yra viena iš madingiausių papuošalų dizaino. Kulkšnelės taip pat yra auksinių papuošalų dizaino dalis. Šiais laikais populiarūs kitų metalų kulkšneliai, tačiau auksiniai. Įvairių modelių, dizaino, sluoksnių auksinės kulkšnys taip pat yra labai paklausios, nes žmonės mieliau jas dėvi.

12. Auksiniai juvelyriniai pirštų žiedai:

Auksiniai juvelyriniai pirštų žiedai

Svarbiausias pirštų puošmena yra pirštų žiedai. Jau nuo mažens mes buvome užsidėję pirštų žiedus ir įvairiais būdais naudojome šį elegantiškiausią papuošalą. Gimtadieniai, sužadėtuvės, vestuvės, kasdieniniam naudojimui, kaip mados išraiška ir pan. Beveik kiekvieną kartą nešioja auksinius pirštų žiedus. Jie būna begalės modelių, dizaino, įvairovės ir gali būti vienas ar keli pagal jūsų pasirinkimą.

13. Pietų Indijos aukso papuošalų dizainas:

Pietų Indijos aukso papuošalų dizainas

Auksiniai papuošalai iš Pietų Indijos yra unikalūs ir labai skiriasi nuo kitų auksinių papuošalų dizaino. Įpjovos, dizainas, gamyba ir modeliai yra labai ryškūs ir įspūdingi, o žvilgsnis į juvelyrinį dirbinį pribloškia. Aukso kokybė, blizgesys, blizgesys ir dizainas bei papuošalai yra tiesiog kvapą gniaužiantys, o žmogus, nešiojantis šiuos papuošalus, yra tiesiog nuostabus.

14. Tradicinis aukso kanganų dizainas:

Tradicinis aukso kanganų dizainas

Auksinės kanganos yra storos auksinės apyrankės, sudarytos iš dviejų, dėvimų po vieną iš abiejų rankų. Auksiniai papuošalai, kaip ir „Kangans“, yra palankūs vestuvėms ir svarbioms funkcijoms. Tai turtingesnės ir gražesnės tradicinių apyrankių versijos. Kanganai yra suporuoti su apyrankėmis, kad rankos atrodytų turtingai.

15. Juvelyriniai dirbiniai iš auksinių apyrankių:

Juvelyriniai dirbiniai iš auksinių apyrankių

Svarbiausias ir elegantiškiausias rankų papuošalas yra apyrankė. Tokia subtili ir elegantiška rankų išvaizda yra tik apyrankė. Apyrankės yra svarbiausios aukso papuošaluose. Jie turi įvairias pasirinkimo galimybes, modelius, dizainą ir kainą. Apyrankės gali būti skirtos kasdieniam dėvėjimui, proginiams drabužiams, vakarėliams, šventiniams drabužiams ir kt.

16. Auksinės papuošalų plunksnos grandinės:

Auksinės papuošalų plunksnos grandinės

Plunksnuotos auksinės grandinėlės atrodo stilingai moterims, nes skiriasi nuo paprastų auksinių grandinėlių. Šios grandinėlės leidžia jums atrodyti šauniai ir gali būti dėvimos bet kokia jūsų pageidaujama proga. Dvi plunksnos, pagamintos iš putojančio aukso, suteikia dėvėtojui elegantišką išvaizdą ir idealiai tinka dėvėti vakarėliams, pabūti su draugais.

17. Auksinių pirštų žiedų dizainas:

Auksinių pirštų žiedų dizainas

Pirštų žiedai yra ištekėjusių moterų reikšmė. Induistų kultūros ištekėjusios moterys nešioja sidabro ir aukso žiedus. Pirštų žiedus dabar netgi nešioja kaip madingą aksesuarą, taip pat jaunuoliai ir paaugliai. Auksiniai pirštų žiedai moteriai atrodo gražiai su gražiais nagais. Šių pirštų žiedų puikavimasis yra šių dienų dalykas.

18. Gražios auksinės juosmens grandinės:

Gražios auksinės juosmens grandinės

Viena populiariausių mados tendencijų yra juosmens grandinės, geriau žinomos kaip „kamarband“. Per vestuves, vakarėlius, šventes ir pan. Moterys labai puošia juosmens grandines. Jos atrodo tikrai gražiai, puošiančios moterų juosmenį ir jas išryškinančios. Jie gali būti papuošti brangakmeniais, deimantais, pakabukais, niekučiais, pakabinamomis grandinėmis ir kt.

19. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso apyrankių:

Papuošalai iš auksinių apyrankių

Rankos yra labai madingos su tradiciniais drabužiais, taip pat su etninėmis viršūnėmis be rankovių su džinsais. Nešiojami ant rankų jie atrodo tikrai šauniai ir gali iš karto visiškai pakeisti žmogaus išvaizdą, taip pat gali pagerinti aprangos išvaizdą.

20. Mados auksinės apyrankės:

Madingos auksinės apyrankės

Riešui ir subtilioms rankoms puikiai tinka įvairių formų, dizaino ir raštų auksinės apyrankės. Jie yra tokie populiarūs, kad gali būti naudojami kasdienai, vakarėliams, šventiniams drabužiams, puošniems drabužiams ir tt Grab keletą auksinių ir tinka bet kokio stiliaus roko. Auksinės apyrankės niekada neišeis iš mados.

21. Šventyklos dizainas aukso papuošaluose:

Šventyklos dizainas aukso papuošaluose

Šventyklos dizaino auksiniai papuošalai yra naujausias ir naujas aukso papuošalų dizaino dalyvis, o šie dangiškai atrodantys papuošalai visus užklupo audra. Žmonės puikuojasi šventyklos dizaino auksiniais papuošalais apyrankėmis, karoliais, apyrankėmis, grandinėlėmis ir tt.

22. Aukso papuošalų dizainas šokiui:

Aukso papuošalų dizainas šokiams

Šokis, kultūra, tradicijos, vertybės ir paveldas turi bendrą auksą. Įvairiose šokių formose, tokiose kaip Bharatnatyam, Odissi, Kuchipudi, Kathak ir kt., Kartu su šokių kostiumais plačiai naudojami auksiniai papuošalai. Juose yra daugybė auksinių papuošalų, kuriuos galima dėvėti nuo galvos iki kojų atliekant šokį.

23. „Thali Design Gold“ papuošalai:

„Thali Design“ auksiniai papuošalai

Šio tipo auksines grandines pietinėje Indijos dalyje dėvi ištekėjusi moteris. Šios grandinės skiriasi nuo įprastų, nes jas turi dėvėti tik ištekėjusios moterys, o tarp grandinės maža deivė pakabinama pagal papročius ir ritualus. Šios grandinės yra įvairių dizainų ir modelių ir yra parenkamos atsižvelgiant į kultūrą. „Thali“ sukurtas tik iš geltono metalo, nes jis laikomas palankiu ir yra grynumo ženklas.

24. Auksiniai „Mangalsutra“ papuošalai:

Auksiniai Mangalsutra papuošalai

Indijoje ištekėjusių moterų simbolis apskritai yra auksinės grandinėlės su juodais karoliukais ir auksiniais karoliukais, kuriuos reikia dėvėti po vedybų. Jie taip pat yra sujungti su dizainerio deimanto pakabuku arba paprastu auksiniu karoliuku. Paprastai mangalsutras galima dėvėti kaip trumpas arba ilgas. Juodi ir auksiniai karoliukai yra būtini šiuose auksiniuose papuošaluose. Juodi karoliukai yra skirti apsaugoti jaunąją nuo bet kokių piktų akių ir apsaugoti nuo bet kokios žalos.

25. Kubinio cirkonio (CZ) aukso papuošalai:

Kubinio cirkonio (CZ) aukso papuošalai

Paskutinis dalyvis į aukso lygą yra CZ arba kubiniai cirkonio akmenys. Tai ryškiai atrodantys, aštriai pjauti akmenys, kuriuose yra blizgesys ir akinimas, o CZ akmenys yra žinomi dėl savo blizgesio ir blizgesio. Nešioti auksinius papuošalus su CZ yra stiliaus teiginys, nes akmenys kalba apie juvelyrinius dirbinius.

Mada tapo simboliška tiek vyrams, tiek moterims, todėl jiems reikia laiko nuolat atnaujinti savo mados žurnalą. Šiais laikais visi užsiima naujomis išvaizdomis. Taip puikuojasi, kad nuostabiai atrodantys auksiniai papuošalai gali būti geriausias mados sprendimas. Eksperimentuokite ir pradėkite tyrinėti naujus variantus, kaip niekada nebūti madingų juvelyrinių dirbinių iš gryno aukso, ir sukurkite savo stiliaus pareiškimą. Pritvirtinkite tą nuobodų drabužių spintą, tai gali būti visiškai naujas auksinių papuošalų rinkinys. Eik Bling!!