Ar jūsų kūdikis gimė Purva Phalguni Nakshatra? Ar jums labiau patinka pavadinti savo mažylį pagal mėnulio žvaigždynus ir astrologiją? Mes esame čia, kad padėtume jums su šiais nuostabiais „Purva phalguni nakshatra“ kūdikių vardais. Šiame kūdikių vardų sąraše yra ir tradicinių, ir modernių vardų, kurie yra prasmingi, mieli, gražūs ir tiesiog gražūs.

purva phalguni nakshatra kūdikių vardai

Kam laukti, tyrinėti ir pamatyti savo mėgstamus kūdikių vardus, skirtus Purva phalguni nakshatra mažyliui, pagal jūsų pageidavimus. Mes viską aprėpėme!

Purva Phalguni Nakshatra ir jo savybės:

Prieš pradėdami nagrinėti Purva Phalguni Nakshatra pavadinimus, pažiūrėkime, kas yra ši žvaigždė ir kokios jos savybės. Purva phalguni nakšatra yra vienuoliktosios žvaigždės ženklas astrologijoje. Purva phalguni nakšatros simbolis yra dvi vaikiškos lovelės kojos ir yra veikiamos Veneros, kuri yra Šukra.

Purva phalguni žvaigždė svyruoja nuo 13,20 iki 26,40 laipsnių ir patenka į Liūto zodiako ženklą. Purva phalguni nakšatros reikšmė yra perdaroma. Jei jūsų mažoji žvaigždė gimsta, kai mėnulis yra netoli Purva phalguni nakšatros žvaigždyno, jis priklauso šiam ženklui. Čia gimę žmonės paprastai yra labai laimingi, visada pozityvūs ir meilūs, rūpinasi kitais. Jie yra arti šeimos ir draugų. Be to, čia gimę taip pat yra gero būdo, kūrybingi ir meniški.

Dabar eikime į priekį ir sužinokime daugiau apie čia esančius berniukų ir mergaičių „Pubba nakšatros“ vardus.

Purva Phalguni Nakšatros vardų pradžios raidė/skiemuo:

Jei jūsų berniukas ar mergaitė gimsta po Purva phalguni nakšatra, palanku, jei jų vardai prasideda raidėmis ir skiemenimis Mo, Ta, Taa, Ti, Tee, Tu. Jei norite matyti vardo skiemenis ar pradinę raidę pagal padas,

Pubba nakshatra 1 -ojo pada pavadinimai gali prasidėti Mo

Poorva phalguni nakshatra2nd pada vardai su Ta

Pubba nakshatra 3 pada pavadinimai su Tee

Pubba nakshatra 4 pada pavadinimai su Too.

Dabar eikime į priekį ir pažiūrėkime Simha rasi Purva phalguni nakshatra vardus mergaitėms ir berniukams.

Prasmingi „Poorva Phalguni Nakshatra“ vardai mergaitėms ir berniukams 2020:

Mes surinkome gražiausius ir naujausius kūdikio vardo pasirinkimus gimusiems pagal Purva phalguni nakšatrą. Pažiūrėkime daugiau čia.

Purva Phalguni Nakshatra berniukų vardai:

1. Mohakas:

Mohakas yra puikus šių dienų tėvų vardo pasirinkimas. Tai reiškia patrauklų ir gražų žmogų. Jis kilęs iš hindi kalbos.

2. Mohanas:

Mohanas yra įprastas Indijos namų pavadinimas, tačiau daugeliui tai yra klasikinis pasirinkimas. Tai reiškia žavingą ar žavingą. Tai taip pat yra dar vienas Purva phalguni nakšatros vardas berniukui Viešpačiui Krišnai.

3. Mohananas:

Mohanan reiškia žavus ir linksmas. Tai unikalus ir gaivus pavadinimas, kurį reikia išbandyti dabar.

4. Moditas:

Moditas reiškia apsaugą. Vardo kilmė dar nėra gerai žinoma, tačiau tai tikrai yra puikus pasirinkimas tėvams, ieškantiems naujo ir šiuolaikiško kūdikio vardo..

5. Mohitas:

„Mohith“ vėl yra įprastas vardas; tačiau tai labai prasminga. Mohith reiškia pritraukti ar grožėtis grožiu. Jis kilęs iš sanskrito ir hindi indų kalbų.

6. Mokshit:

Mokshit arba moksh yra keli pavadinimo variantai, reiškiantys išsilaisvinimą. Kita to paties pavadinimo rašyba yra „Mokshith“. Jis vėl kilęs iš sanskrito ir hindi kalbų.

7. Monikas:

Monikas yra trumpas ir mielas berniuko vardo pasirinkimas. Tai reiškia patarimą ar pasiūlymą. Šis Purva phalguni nakshatra vyriškas vardas yra paprastas ir tuo pačiu žavingas vardas.

8. Moorthi:

„Moorthi“ arba „Moorti“ vėl gali būti įprastas įprastas vardas, tačiau vardo reikšmė yra intensyvi ir nuostabi. Tai reiškia stabą ar Dievo statulėles. Tai taip pat alternatyviai reiškia Viešpatį Višnu, kilusį iš induistų mitologijos.

9. Mourya:

Mourya vardas kilęs iš induistų karališkųjų istorijų ir reiškia dinastijos lyderį ar karalių/imperatorių.

10. Taanish:

Taanish reiškia ambicijas. Tai visiškai naujas ir unikalus šiuolaikinio berniuko vardo pasirinkimas šiuolaikiniams šių dienų tėvams.

11. Taksas:

Taksh reiškia akis kaip balandis. „Pubba nakshatra“ berniukų vardai yra unikalūs ir nauji, dar retai randami ir yra mažas gražus tarimas „baby boy“ vardo pasirinkimas.

12. Tanavas:

„Tanav“ vėl yra naujagimio vardas. Pavadinimas „Tanav“ reiškia fleitą. Tai taip pat alternatyviai kitiems ir reiškia ploną.

13. Tanmay:

Tanmay yra gražus ir gražus berniuko vardas. Nors šiomis dienomis jis tampa vis svarbesnis, tai yra klasikinis pasirinkimas, turintis gražią prasmę. Tanmay reiškia pasinėręs. Jis kilęs iš hindi indų kalbos.

14. Tanshas:

„Tansh“ yra modernus ir retas kūdikio vardas, kurio dar nėra daug. Vardas Tansh reiškia asmenį, kuris yra gražus ir iš išorės.

15. Tanuj:

Žodis „Tanuj“ keliomis indų kalbomis pažodžiui reiškia sūnų. Tai nuostabūs pubba nakšatros vyrų vardai, kuriuos reikia patikrinti.

16. Tanušas:

Tanush arba net rašomas kaip Tanus yra lordas Šiva ir lordas Ganeshas. Tai modernus berniuko vardo pasirinkimas, turintis tradicinę ir palankią reikšmę.

17. Tapas:

Tapas yra nuostabus ir gražus penkių raidžių kūdikio vardas. Tai reiškia širdį, vertę ir atgailą. Pavadinimas taip pat reiškia taupymą ir meditaciją. Jis kilęs iš sanskrito kalbos.

18. Tapat:

Tapat reiškia asmenį, gimusį iš saulės. Tai taip pat simbolizuoja šiltą ir minkštą žmogų. Vardas yra unikalus šiuolaikinio kūdikio vardo pasirinkimas.

19. Tapuras:

Tapuras reiškia žmogų, kuris yra kaip auksas. Pavadinimas dar kartą yra retas ir kol kas dažniausiai nerandamas.

20. Tarakas:

Tarakas yra puikus vardas, kuris šiais laikais populiarėja. Vardas Tarak reiškia žvaigždę. Kitaip tariant, Tarak vėl reiškia akies gynėją ar mokinį. Mums patinka abi reikšmės!

21. Tilak:

Tilak yra populiarus Indijos kūdikio berniuko vardas, kilęs iš induistų tradicijų. Pavadinimas Tilak reiškia palankų ritualinį ženklą ant kaktos.

22. Tivaanas:

Tivaan reiškia Dievo dovana. Jei norite trumpo ir mielo gražiai skambančio berniuko vardo, kuris vėl retas ir nėra dažnai sutinkamas, tai gali būti idealus pasirinkimas.

23. Tirtas:

Tirtas reiškia šventą vandenį ar piligrimystės vietą. Jis kilęs iš žodžio Tirth religiniuose įsitikinimuose.

24. Laikmatis:

Timiras arba laikraštis reiškia tamsą. Tai retas ir mielas vardas, kuris yra naujas išradimas berniukų vardų sąraše.

25. Tarūnas:

„Tarun“ yra puikus ir klasikinis indų vardas, kuris yra tendencija pastaruosius du dešimtmečius. Tharun arba Tarun reiškia ryšį. Tai taip pat reiškia jaunystę, jaunystę, jaunimą ir amžių. Tai įprastas telugų ir tamilų kūdikių vardas, pavadintas Purva phalguni nakšatra.

Purva Phalguni Nakšatros mergaičių vardai:

26. Mohana:

Mohana yra moteriškas Mohano kūdikio vardo variantas. Tai reiškia žavią ir patrauklią, gražią merginą. Tai vienas gražiausių Purva phalguni nakshatra moterų vardų.

27. Mohanaprija:

Mohanapriya yra įprastas Indijos vardas, tačiau jis yra gražus ir vis dar madingas. Vardas MohanaPriya reiškia mielą ir žavingą merginą.

28. Mohitha:

Mohitha reiškia pritrauktą ir sutrikusią asmenybę. Tai retas ir neįprastas kūdikio vardo pasirinkimas, kurį šiuolaikiniai tėvai gali išbandyti.

29. Mokša:

Mokša sanskrito ir vietinėmis indų kalbomis reiškia išgelbėjimą. Šie pubba nakšatros mergaičių vardai yra gilus, intensyvus ir prasmingas mergaitės vardas.

30. Mona:

Jei norite labai trumpo ir mielo gražaus mergaitės vardo, Mona gali būti geras pasirinkimas. Mona reiškia vienišas, noras ir mažas.

31. Moniša:

Monisha, kuri taip pat gali būti parašyta kaip Moneesha, reiškia protingą merginą. Tai taip pat yra kitas Viešpaties Krišnos vardas.

32. Mothika:

Pavadinimas Mothika kilęs iš žodžio Mothi, kuris reiškia perlą. Mothika reiškia į perlus panašų brangų žmogų. Argi šie pubba nakšatros vardai mergaitei nėra unikalūs ir mieli?

33. Moulika:

Moulika yra neįprastas ir gražus Pietų Indijos mergaitės vardas. moulika reiškia originalą. Tai taip pat reiškia meilę.

34. Mounica:

Mounica arba Mounika yra labai paplitęs Indijos namų pavadinimas. Tai gana įprastas pavadinimas tiek šiaurės, tiek pietų Indijos valstijose. Mounika reiškia tylą. Čia slapyvardis dažnai yra Mouni ir Mona.

35. Taanaya:

Taanaya arba Tanaya yra dukra. Tai unikalus ir naujas modernus mergaitės vardo pasirinkimas

36. Taani:

Jei jums labiau patinka mielas ir gražiai skambantis mergaitės vardas su keliomis trumpomis raidėmis, Taani yra gražus vardas. Taani reiškia tikėjimą ir padrąsinimą.

37. Taarika:

Taarika reiškia žvaigždę. Tai taip pat reiškia žvaigždutę, dievišką ir gražią. Tai retas ir gaivus naujagimių pasirinkimas iš Indijos kalbų.

38. Taksvi:

Jei jums labiau patinka tradicinė vardo reikšmė ir nuostabus šiuolaikinis skambesys, Takshvi gali būti gera išeiti. Takshvi yra ne kas kita, kaip deivė Lakšmi.

39. Tamira:

Tamira reiškia magiją. Pavadinimas yra tikrai apšviestas ir stebuklingas su nuostabiu tarimu, unikalumu ir prasme. Ką tu manai?

40. Tanaši:

Tanshvi arba Tanashvi reiškia palaiminimą už turtus ir turtus. Vardas nėra dažnai randamas, todėl idealiai tinka tėvams, norintiems naujo vardo.

41. Tanisha:

Tanisha nėra naujas vardas, randamas Šiaurės Indijos valstijose. Vardas Tanisha reiškia pasakų karalienė. Kita vertus, tai taip pat reiškia patrauklią moterį.

42. Taniska:

„Taniska“ arba „Tanishka“ yra naujai atrastas meilės vardas daugeliui Pietų Indijos valstijų. Šiomis dienomis jis tampa vis svarbesnis, atsižvelgiant į jo gražią prasmę ir skambėjimą. Tanishka reiškia aukso deivę.

43. Tanmayi:

Tanmayi yra moteriško Tanmay vardo versija. Pavadinimai turi nuostabią reikšmę, o tai reiškia ekstazę sanskrito ir telugų kalbomis.

44. Tansi:

Tansi reiškia gražią princesę. Tai vėlgi, naujas ir mielas mielas mergaitės vardo pasirinkimas.

45. Tanvi:

Tanvi reiškia lieknas. Tai taip pat reiškia subtilią ir gražią sielą.

46. ​​Tapasya:

Tapasya reiškia meditaciją. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos, turintis intensyvią ir gilią reikšmę, tačiau kartu ir su gražiu tarimu.

47. Tara:

Tara yra įprastas vardas Šiaurės Indijoje. Dėl keturių raidžių trumpo žodžio pavadinimo ir gražios reikšmės tai yra klasikinis pasirinkimas daugelį metų. Tara reiškia žvaigždę. Tai taip pat simbolizuoja šviesą, švytėjimą ir spindesį.

48. Taruni:

Taruni reiškia jauną merginą. Tai taip pat simbolizuoja jaunatviškas ir jaunas moteris. Tai mielas ir mielas mergaitės vardo pasirinkimas pagal Purva phalguni nakshatra.

49. Tasya:

Tisya arba Tishya reiškia žvaigždę. Tai taip pat reiškia ugnį ir palankią. Pavadinimas kilęs iš sanskrito lanauge ir yra retas vardas.

50. Timita:

Timita arba Timitha reiškia ramybę. Vardas dar nėra daug žinomas ir yra puikus pasirinkimas tėvams, norintiems savo mažyliui unikalaus ir klasikinio vardo.

Unisex vardai Purva Phalguni Nakshatra:

51. Tanishk:

„Tanishk“ yra puikus unisex vardas, kuris gali būti idealus šiuolaikiniams kūdikiams, tiek mergaitėms, tiek berniukams. Vardas Tanishk reiškia mylimą žmogų ir tą, kuris išėjo iš širdies.

52. Tanu:

„Tanu“ yra trumpas ir keturių raidžių kūdikio vardas, idealiai tinkantis berniukams ir mergaitėms. Vardas Tanu reiškia kūną. Tai taip pat reiškia ploną, minkštą ir subtilų. Kita to paties pavadinimo rašyba yra Tannu.

53. Monil:

Monil reiškia paukštį. Pavadinimas yra unikalus ir kol kas retas pasirinkimas, idealiai tinka ir mergaitėms, ir berniukams.

54. Tam:

Tam reiškia palmę. Tai labai naujas vardas ir dar nerastas, todėl tai labai mielas ir mielas kūdikio vardo pasirinkimas mergaitėms ir berniukams.

55. Monty:

Monty iš tikrųjų yra slapyvardis, tačiau šiais laikais galime rasti šiuolaikinių tėvų, pavadinančių savo vaiką Monty. Tai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms, o tai reiškia kalną.

„Purva Phalguni Nakshatra“ dvynių kūdikių vardai:

56. Mohalas – Modini:

Mohal reiškia meilę. Kita vertus, Modini reiškia laimingą ir linksmą sielą. Tai yra dviejų berniukų ir mergaičių vardų pasirinkimai pagal Purva phalguni nakšatrą.

57. Mohanish – Mohanraj:

Mohanish reiškia Viešpatį Krišną. Tai taip pat reiškia patrauklų ir meilų. Kita vertus, „Mohanraj“ reiškia žavingą. Tai dar vienas Viešpaties Krišnos vardas. Abu yra tobulas berniuko berniuko vardo pasirinkimas.

58. Mouna – Mounesh:

Mouna reiškia tyla. Mounesh taip pat reiškia tylą. Tai taip pat reiškia iškilų dievą. Tai yra dviejų mergaičių ir berniukų pasirinkimas pagal Purva phalguni nakšatrą.

59. Taarika – Taarini:

Taarika ir Taarini yra mieli rimuoti dvynukų mergaičių vardai po Purva phalguni nakšatra. Tai reiškia žvaigždę. Kita vertus, Taarini reiškia gelbėtoją ir kitą deivės Durgos ir deivės Parvathi vardą.

60. Tamana – Tamalika:

Tamanna yra puikus mergaitės vardas, reiškiantis norą, ambicijas ir norą. Tamika taip pat yra mergaitės vardas, reiškiantis upę. Tai yra mieli ir gražūs kūdikio mergaitės vardo pasirinkimai.

Tikimės, kad jums patiko skaityti šiuos gražius ir prasmingus „Purva phalguni nakshatra“ kūdikių vardus. Jie yra tradicinių, modernių, užburiančių ir unikalių, retų pavadinimų mišinys. Pasakyk mums, kuris tavo mėgstamiausias pasirinkimas! Mums patinka išgirsti jus!

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau pateikti pavadinimai turi reikšmę atsižvelgiant į kontekstą ir laiką. Šios reikšmės ir simboliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų, šalių, regionų ir kalbų. Patariame prieš tai atlikti išsamų tyrimą, kad suprastumėte keletą pavadinimo interpretacijų.