Įžengę į įvairiausių kultūrų šalį su keliomis regioninėmis kalbomis, perpildytomis gatvėmis ir Indijoje įprastu chaosu bei sumaištimi tikrai nustebsite. Kaip tada pasiruošti ir maksimaliai išnaudoti laiką naršant šios tankiai apgyvendintos šalies vaizdus ir garsus. Keliautojų labui, žemiau pateikiamas 9 geriausių kelionių patarimų, skirtų pirmą kartą apsilankyti Indijoje, sąrašas.

Geriausi patarimai keliautojams, norintiems keliauti Indijoje:

1. Sveikata yra turtas:

Įsitikinkite, kad jūsų kelionių rinkinyje yra vaistų, skirtų atšiauriam Indijos subkontinento poveikiui atremti. Vaistai nuo maliarijos turėtų būti prioritetas, nes ir kaimo, ir miesto vietovės yra linkusios į uodus. Taip pat kartu su vaistais nuo virškinimo ir viduriavimo taip pat turėtų būti įtraukti antiseptiniai kremai, skausmą malšinantys vaistai ir antibiotikai, skirti apsisaugoti nuo maisto ir vandens..

2. Indijos geležinkelio kelionių patarimai:

Traukiniais lengva patekti iš vienos vietos į kitą. Tai pigiausia ir apima didelius atstumus, iš kurių atsiveria vaizdingas kraštovaizdis. Tolimojo susisiekimo greitieji traukiniai aprūpinti kėdėmis su kėdėmis ir kintamosios srovės miegamosiomis vietomis, o visos sėdynės ir krantinės yra rezervuotos, kad būtų užtikrinta saugi ir patogi kelionė.

3. Valgykite sveikai:

Jei kenčiate nuo silpno skrandžio, geriausia nevalgyti maisto. Jei vis tiek norite jo paragauti, būkite išrankūs, ką valgote ir iš kur valgote. Pirmąsias kelias apsilankymo dienas lėtai valgykite aštrius patiekalus. Leiskite skrandžiui priprasti prie švelnesnio maisto, prieš leisdami savo skonio receptoriams pasimėgauti Indijos prieskoniais užpildytais skanėstais. Bene saugiausias pasirinkimas būtų vegetariškas maistas, kuris yra daug maistingesnis ir lengviau skrandžiui.

4. Venkite beprotiškos minios:

Jei norite pabėgti nuo miesto gatvėse besidriekiančios minios šurmulio, puikus pabėgimas būtų į ramią Keralos užutėkį ar kalnuotus Indijos kalnų regionus. Šios vietos sveikina jus su ramybe ir tyla, kurią dabar galite rasti čia, Indijoje. Šių vaizdingų Indijos vietų grožis kartu su ramia atmosfera tikriausiai privers jus apsvarstyti dar vieną kelionę į šalį.

5. Praleisti komodą:

Tai, ką Indija sudaro vaizdingu grožiu, jai labai trūksta viešosios higienos. Tarptautiniai turistai turėtų vis labiau susirūpinti, jei kelionė susijusi su per didelėmis kelionėmis. Jei turite naudotis viešuoju tualetu, naudoti indiško stiliaus pritūpusius puodus, kaip jie vadinami, yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes esate mažiau linkę užsikrėsti mikrobais ir ligomis nei sėdėdami prie komodų. Tačiau būtinai sudėkite ant tualetinio popieriaus, nes daugumą viešųjų tualetų galima rasti be jų.

6. Parodykite tuos derybinius įgūdžius:

Neapsigaukite apsipirkdami Indijoje. Nesvarbu, ar tai būtų rankų darbas, drabužiai, batai, smulkmenos ir net daržovės bei vaisiai, nesileiskite į kainą, kurią jums nurodo parduotuvės savininkas. Jei pardavėjas jums siūlo kainą, nusipirkite savo gaminį už pusę tos kainos, bet pradėkite derėtis už ketvirtadalį kainos, kuri kartais gali pasisekti.

7. Eikite lėtai viešai rodydami savo jausmus:

Vietiniai Indijos gyventojai nepalankiai žiūri į viešą meilės demonstravimą, daugelis mano, kad tai yra tabu. Apsikabinimas su partneriu ar akivaizdus bučiavimasis viešumoje paprastai susiraukia. Taigi, jei norite išvengti gėdingų žvilgsnių ir nepagarbos vietiniams gyventojams, nesijaudinkite.

8. Nešiok šaliko:

Moterims idealus dalykas būtų išeiti šaliku ar pavogti. Tai ypač praverčia, kai lankotės šventose maldos vietose, pavyzdžiui, šventyklose ir mečetėse, kur moterys privalo uždengti galvas. Tai taip pat yra papildoma plaukų apsauga nuo blogo kenksmingų teršalų poveikio.

9. Būkite saugūs, o ne atsiprašykite:

Didėjant išprievartavimų ir seksualinio priekabiavimo atvejų Indijai, keliaujančios moterys turėtų būti gerai pasirengusios išvengti tokių susitikimų arba apsisaugoti nuo jų. Bet kokia kaina venkite keliauti viešuoju transportu ar tuščiais autobusais ar traukiniais naktį. Stenkitės nenešioti skurdžių drabužių, kurie gali pritraukti netinkamą dėmesį. Jei patekę į perkrautą transportą patekote į nemalonią padėtį, sukurkite sąmyšį, dėl kurio nusikaltėlis atsitrauks nuo gėdos, arba su juo susidurs visuomenė. Visada geriau būti saugiam nei gailėtis.