Kelnaitės yra moterų vidinio drabužio forma. Jis taip pat turėtų būti gerai pritvirtintas prie kūno ir laisvas. Išmintingas kelnaites reikėtų rinktis, kad jaustumėtės saugiai, nes mainais jos didina moterų pasitikėjimą. Ji turėtų jaustis saugi ir apsaugota kelnaitėse. Kelnaitėms gaminti naudojami įvairūs audiniai, tokie kaip medvilnė, šilkas, satinas, tačiau pirmiausia tai turėtų būti odai nekenksminga ir kvėpuojanti medžiaga. Peržiūrėkite šiuos gražius baltų kelnaičių dizainus, kad pridėtumėte juos prie apatinio trikotažo dėžutės.

Baltos moteriškos kelnaitės:

Čia rasite 15 geriausių komforto baltų kelnaičių moterims.

1. Baltos šilko kelnaitės:

Ši miela stringa stiliaus baltos šilko kelnaitės yra su itin minkšta medžiaga, suteikiančia komforto ir stiliaus. Jis puoštas juodais nėriniais ir firminiu peteliške, kad suteiktų ypatingą išvaizdą. Šios kelnaitės modelis žemu juosmeniu puikiai tinka daugeliui drabužių ir tikrai neturėsite žvilgsnio į akis!

2. Baltos nailono kelnaitės:

Tai yra vienas iš klasiškiausių baltų nailoninių kelnaičių dizainų. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės nailono, kuris puikiai ištempia ir priglunda. Platus kelnaičių dirželis užtikrina, kad jis išliks vietoje ir jums nereikės jų dažnai tempti. Ši šešėlinio stiliaus nailoninė kelnaitė atrodo elegantiškai.

3. Baltos skaidrios kelnaitės:

Ar norite atrodyti kaip seksualus angelas? Išbandykite šią unikalią baltą permatomą kelnaitę, kuri yra žemo juosmens, dirželio stiliaus. Šios kelnaitės šoniniai raukiniai daro ją karštu gabalu!

4. Baltos gėlių kelnaitės:

Ši kelnaitė yra meno kūrinys! Besiūlės baltos kelnaitės turi gražų gėlių atspaudą, kad sukurtų malonų vaizdą. Jis pagamintas iš itin minkštos medžiagos, kad būtų patogiau. Atsisveikinkite su raukšlėmis be matomų linijų šioje kelnaitėje. Šį gamtos įkvėptą kelnaičių dizainą būtina įdėti į apatinio trikotažo dėžutę.

5. Lieknos baltos kelnaitės:

Ši itin plona balta kelnaitė yra labai patogi, tačiau seksuali. Kvėpuojančios kelnaitės geriausiai tinka ir kvėpuoja. Tai kelnės žemu juosmeniu ir puikiai tinka jūsų kelnėms ir sijonams. Mielas peteliškė yra puikus šios kelnaitės priedas.

6. Baltos tinklinės kelnaitės:

Jei jums patinka unikalumas, šis kūrinys tikrai patrauks jūsų dėmesį. Gražios nėrinės kelnaitės yra su žakardo tinkleliu ventiliacijai ir patogumui. Jame yra itin plonos siūlės ir iškirptas priekinis dizainas. Kelnaitės taip pat yra su medvilniniu pamušalu, užtikrinančiu kvėpavimą ir minkštą pojūtį.

7. Baltos medvilnės kelnaitės:

Tai aukšto kirpimo baltos kelnaitės, pagamintos iš grynos medvilnės. Juosmuo pagamintas iš baltų nėrinių, kurios atrodo gražiai. Jis dėvimas virš bambos srities. Tai leidžia jaustis minkštai. Iš abiejų pusių padengta visa pusė apatinės kūno dalies. Abiejose pusėse naudojami raišteliai yra ištempiami ir minkšti. Medvilninės baltos kelnaitės yra patogios dėvėti vasarą.

8. Baltos hipsterinės kelnaitės:

Ši kelnaitė dėvi apatinę kūno dalį, paprastai pradedant nuo klubų, todėl ji vadinama hipsterine kelnaite. Fenomenalūs siuvinėjimo darbai atliekami priekinėje pusėje su juosmeniu aplink klubus. Galite suporuoti su baltos spalvos liemenėle.

9. Baltos nėrinių kelnaitės:

Tai seksuali balta kelnaitė su mielu lankeliu priekinėje pusėje. Jis pagamintas iš baltų nėrinių. Jis patogus, nes yra ištemptas ir minkštas.

10. Balta žemo juosmens kelnaitė:

Jis dėvimas kaip žemas juosmuo, esantis žemiau juosmens. Šiuo metu dauguma moterų naudoja žemo juosmens kelnaites. Viena papildoma juostelė taip pat pritvirtinta virš kelnaičių, kad būtų išskirtinis lankas. Tai nepriekaištinga ir pageidautina moterims, dėvinčioms žemo juosmens džinsus.

11. Baltoji bikinio kelnaitė:

Tai baltos bikinio kelnaitės, naudojamos kaip bikinio dalis. Moterys dėvi bikinius, kai ji eina į paplūdimį. Bikinis yra jausmingiausias moterų drabužis, kurį sudaro tik liemenėlė ir kelnaitės. Čia kelnaitės turi platų juosmenį ir tik galinė dalis yra padengta kelnaitėmis.

12. Baltos G styginių kelnaitės:

Ši kelnaitė yra žinoma kaip „G String Panty“. Liemuo turi tik vieną baltą juostelę, o lytinių organų sritis yra padengta baltu minkštu audiniu. Priekinėje pusėje nupieštas puikus gėlių dizainas. Jį galima dėvėti vestuvių naktį arba medaus mėnesį. Tai gali sukelti jaudulį.

13. Balta dizainerio kelnaitė:

Ši kelnaitė yra specialiai sukurta dizainerio. Intymi vieta yra padengta medvilniniu audiniu, o juosmuo – su dviem skirtingomis nėrinių juostelėmis. Tai skiriasi nuo įprastų kelnaičių. Tai gali suteikti ypatingą jausmą dėvint.

14. Baltos satino kelnaitės:

baltos satino kelnaitės

Ši kelnaitė pagaminta iš satino audinio, kuris dėvint atrodo kaip šilkas. Tai bus mažai birios medžiagos. Tik nedaugeliui ponios patiks satino audinys. Jis turi paprastą dizainą. Dėl savo plonos medžiagos.

15. Seksualios baltos kelnaitės:

Ši kelnaitė skirta ypatingoms akimirkoms. Priekinėje pusėje yra įspaustas specialus drugelis, kuris suteikia patrauklų ir įdomų dizainą. Jį mylės visi. Tai maloniausia ir stulbinanti. Tarp visų baltų kelnaičių tai tikrai sukels karštą aistrą ir intensyvų jausmą tarp poros.

Baltos kelnaitės yra būtinos kiekvienos moters drabužių spintoje. Niekas negali pakeisti baltos kelnaitės klasiškumo. Pasirinkus daugybę dizaino ir audinių, sunku atrinkti tik vieną gabalą. Tačiau jūs turite suprasti, kad kelnaitės, pagamintos iš diržų ar permatomų tinklelių, paprastai nerekomenduojamos dėvėti kasdien.