Bikinio kelnaitės yra kelnių rūšis, kai juosmens linija yra žemesnė, o šoniniai pjūviai yra netoli juosmens. Šie stiliai suteikia daugiau žavesio ir suteikia daugiau stiliaus. Bikinio kelnaitės gali būti skirtingos medžiagos ir kiekviena siūlo skirtingą komforto lygį. Medvilniniai drabužiai paprastai naudojami kasdien, o atlasiniai ir šilkiniai – ypatingoms progoms.

Geriausios naujausių dizainų moteriškos bikinio kelnaitės:

Šiandien išsirinkite savo bikinio kelnaites iš žemiau pateiktų,

1. Kasdienė bikinio kelnaitė:

Kasdienės bikinio kelnaitės

Čia yra viena patogiausių dėvėti kelnaičių. Šios stilingos ir madingos kelnaitės turi žemą juosmens liniją, kad atrodytų ir seksualiai. Kasdienės aprangos kelnaitės gali būti vienspalvės arba atspausdintos.

2. Įtempiamos medvilninės bikinio kelnaitės:

Įtemptos medvilninės bikinio kelnaitės

Šie medvilniniai kelnaitės yra labai pagaminti iš minkštos medvilnės medžiagos, kuri yra minkšta liesti. Su jais galite jaustis nuostabiai ir žavingai. Elastinė juosmens juosta daro ją labai patogią ir jokiu būdu nepažeidžia odos.

3. Spalvotos Bikini kelnaitės:

Spalvotos Bikini kelnaitės

Peržiūrėkite šias šaunias spalvotų medvilninių bikinių kelnaites, pasiūtas iš įvairių spalvų. Naudotos kontrastingos spalvos yra ryškios ir ryškios. Šių spalvų blokų įvairovėje galite turėti bet kokį stilių.

4. Širdies bikinio kelnaitės:

Širdies bikinio kelnaitės

Kitą pasimatymą rinkitės dėvėti šias itin seksualias bikinio kirpimo kelnaites. Taip jausitės įsimylėję. Medvilninės kelnaitės turi tinklelio įdėklą, kuris taip pat yra ryškus.

5. Styginės bikinio kelnaitės:

Styginės bikinio kelnaitės

Tai nuostabios kasdien dėvimos nailoninės bikinio kelnaitės, iš kurių paprastai gaminami atspaudai. Spaudiniai gali būti moteriški ar vaikiški. Galite rinktis iš daugybės spalvų variantų su kontrastingomis elastinėmis juostomis.

6. Nėrinių bikinio kelnaitės:

Nėrinių kelnaitės iš bikinio

Būkite spalvingi su šiomis nėrinių ir medvilnės nėrinių stiliaus bikinio stiliaus kelnaitėmis. Nėriniai turi medvilninį pamušalą ir paminkštinimą. Nėriniai dengia kelnaitės priekį ir atrodo įspūdingai.

7. Bikinio kelnaičių rinkinys:

Bikini kelnaičių rinkinys

Moteriškas bikinio kelnaites galite rinktis rinkinio pavidalu. Šį rinkinį sudaro kelnaitės su atitinkančia liemenėle. Šis pilnas apatinio trikotažo rinkinys yra labai patrauklus ir puikiai tinka. Tai galite gauti iš nėrinių arba medvilnės, tačiau nėriniai yra patrauklesni.

8. Mažos kelnės Bikini kelnaitės:

Žemo aukščio bikinio kelnaitės

Kitas šaunus bikinio stiliaus stilius yra žemo aukščio bikinio kelnaitės, kurios yra žemiau nei bikinio kelnaitės. Šios žemo aukščio bikinio kelnaitės taip pat yra iš įvairių medžiagų. Papildomam patogumui galite pasirinkti medvilnę.

9. Šilko bikinio kelnaitės:

Šilko kelnaitės iš bikinio

Įsigykite porą šių įspūdingų šilkinių bikinio kelnaičių, kurios yra švelnios liesti. Čia naudojama šilko medžiaga yra aukščiausios kokybės, todėl ji taip pat yra labai turtinga. Patogumui pamušalas viduje gali būti medvilninis. Taip pat galite turėti kontrastingų nėrinių elastingumo.

Bikinio kelnaitės yra vienas iš kasdienių moterų naudojamų kelnaičių stilių. Jie gali būti pagaminti iš medvilnės, satino, šilko ar nėrinių. Gaukite sau skirtingų stilių porą, pvz., Mažo aukščio, stygų ir spalvų bloką. Moterys mėgsta pirkti derinuką kelnaitėse, tada jos turi suprasti šių kelnaičių patogumą ir originalumą, išbandyti tinkamus tyrimus, pirkdamos kokybiškas kelnaites įprastam naudojimui. Rinkoje gausite mažo dydžio ir plius dydžio bikinio kelnaites, gausite abejingų kelnių ir mėgstamo dizaino stilių..