Vidiniai drabužiai atlieka esminį vaidmenį, kad jūsų figūra atrodytų nepriekaištingai ir rūpintųsi jos jautrumu. Galimi įvairūs modeliai ir spalvos. Tarp visų spalvų juoda yra labai jausminga spalva, kuri traukia visus, nesvarbu, ar tai drabužiai, ar vidiniai drabužiai. Juodos kelnaitės vaidina svarbų vaidmenį moterų drabužių spintoje, nesvarbu, kokia medžiaga būtų.

Moteriškos juodos kelnaitės:

Toliau pateikiami keli patrauklūs juodų kelnaičių modeliai, kuriuos galima rasti rinkoje.

1. Bikinio kelnaičių dizainas:

Bikinio kelnaičių dizainas

Bikiniai dažniausiai dėvimi tam, kad atrodytų seksualiai paplūdimiuose ir plaukiojant. Juodoms nėrinių kelnaitėms suteikiama siaura medvilninė V formos danga, pritvirtinta raišteliais, kuriuos galima surišti ant juosmens. Tai atskleidžia šlaunis ir netoliese esančias kreives, kad parodytų savo seksualias kojas.

2. Šifono juodos kelnaitės:

Šifono juodos kelnaitės

„Chiffon“ visada davė patrauklų dizainą, nesvarbu, ar tai drabužiai, ar po drabužiais. Karštos juodos kelnaitės sukuria gryną efektą nugaroje ir šone, o priekyje – gėlių raštas, kad būtų gražiau. Tai išankstinis naujų nuotakų ir modelių pasirinkimas.

3. Žemos juosmens juodos kelnaitės:

Juodos kelnaitės žemu juosmeniu

Paprastas moteriškų juodų kelnaičių dizainas su žemu juosmeniu yra plačiai pasirinktas paauglių ir jaunimo. Kelnaitės žemu juosmeniu gerai priglunda prie juosmens ir suteikia gražią išvaizdą pilvui. Medvilninė kelnaitė taip pat atskleidžia šlaunis.

4. Mergaitiška juoda kelnaitė:

Mergaitiška juoda kelnaitė

Mėgstu dėvėti mielas paauglių kelnaites! Čia yra maža juodų kelnaičių kolekcija, kurioje kelnaitėms suteikiami dėmėti rausvi taškeliai, tinklelio šonai ir mažas lankelis. Šonai ir viršutinė elastinė dalis taip pat yra padengti medvilnine medžiaga, apsaugančia nuo bėrimų.

5. Pilno ilgio juodi Pantys:

Pilno ilgio juodi Pantys

Nori patogios pilvuko kelnaites! Geriausiai tinka juodos medvilninės kelnaitės su pilvo viršutine linija. Kelnaitės pagamintos iš medvilnės, kad būtumėte švarios ir sausos, o viršutinė stora linija pagaminta iš gėlių dizaino tinklelyje, kad būtų moteriškas prisilietimas.

6. „Satin Hipster“ kelnaitės:

„Satin Hipster“ kelnaitės

Satinas yra medžiaga, suteikianti žiūrovui žvilgančio ir patrauklaus žvilgsnio. Panašiai juodos satino kelnaitės suteikia drąsią išvaizdą nešiojant su satino liemenėle. Hipsterių kelnaitėms taip pat suteikiamos tinklelio pusės, kad jos taptų seksualesnės. Jie dengia klubus ir leidžia atrodyti jaukiai.

7. Gėlių permatoma kelnaitė:

Gėlių permatoma kelnaitė

Vienos juodos kelnaitės tampa gana populiarios tarp paauglių ir nuotakų. Šiuo metu pagrindinis pasirinkimas yra nerangios juodos kelnaitės su šifono gėlėmis. Kelnaitės parodo jūsų odą žiūrovui aistringai atrakcijai. Jis yra lengvas ir taip pat patogus.

8. Styginė juoda kelnaitė:

Styginė juoda kelnaitė

Naujas kelnaitės dizainas, plačiai naudojamas kaip bikinis, pagamintas iš plonos juodos medžiagos ir suteiktas juodų juostelių bei kelių lankų, kad žaviai atrodytų. Dizainas matomas ant rampų, skirtų mados šou prie baseino, taip pat paplūdimiuose švęsti vasarą.

9. Juostelės kelnaitės:

Juostelės Kelnaitės

Nieko nėra seksualiau nei karštos juodos kelnaitės, pagamintos iš šifono medžiagos juostelių. Kelnaitės yra pagamintos iš dviejų juostelių ant juosmens, vienos apatinėje juosmens dalyje ir ant pilvo. Apatinė dalis taip pat pagaminta iš juostelės, sujungtos dviem blizgiais lankais.

Moteriškos juodos kelnaitės, pagamintos iš medvilnės, satino, poliesterio ar bet kokios kitos medžiagos, užima unikalią vietą moters spintoje. Jie ne tik suteikia drąsią išvaizdą, bet ir yra aukšti jausmingumo požymiai. Juodos kelnaitės turi savo žavesio naujoms nuotakoms kaip traukos dalis. Šiuo metu paauglės labiau mėgsta satino ir šifono juodos spalvos kelnaites, o senos moterys – paprastos juodos medvilninės kelnaitės.