Rasti tinkamą aprangą, kai esate plius dydžio, gali būti šiek tiek sunku. Štai tada jums padeda kombinezonai. Plius dydžio kombinezonai ne tik dengia tikslines sritis, bet ir leidžia jaustis patogiai. Juos galima lengvai suporuoti su bet kokiu viršumi, nesusimąstant.

Geriausi plius dydžio kombinezonai moterims:

Pažvelkime į devynis geriausius kombinezonus, kuriuos galite pasirinkti, ir atrodykite puikiai,

1. Senos tamsiai mėlynos spalvos kombinezonai:

Senas tamsiai mėlynas kombinezonas

Šie itin patogūs plius dydžio džinsiniai kombinezonai yra reikalingi kiekvienai plius dydžio moteriai. Tai tam tikru mastu apima visas didelių gabaritų sritis ir padeda atrodyti užtikrintai savo odai. Galite dėvėti su marškinėliais ar marškinėliais kartu su sportbačiais. Jei norite išbandyti ką nors šiek tiek patogaus, tai šis pasirinkimas bus puikus pasirinkimas jaustis patogiau.

2. Sugriauti džinsiniai kombinezonai:

Sugriauti džinsiniai kombinezonai

Sugadintas šių moteriškų plius dydžio kombinezonų dizainas leidžia jums atrodyti absoliučiai geriausiai. Tai idealiai tinka priežastinei aprangai, kasdieniam dėvėjimui. Jis gali būti suporuotas su marškinėliais ar marškinėliais, kad užbaigtų visą aprangą. Puikiai atrodysite, jei turėsite pliuso dydį, todėl nesijaudinkite, kad reguliariai dėvėsite plius dydžio džinsinio kombinezono aprangą.

3. Suplėšyti kombinezonai:

Suplėšyti kombinezonai

Šis nuostabus suplėšytas plius dydžio kombinezonas skirtas pasitikinčiai moteriai, kuri yra drąsi ir patogi, nepriklausomai nuo jos svorio. Visą išvaizdą galima užbaigti vientisos spalvos marškinėliais ir kulnais. Jei norite naudoti trumpą kombinezoną, tai yra geriausias pasirinkimas išvykai ar draugams.

4. Nulupti kombinezonai:

Nulupti kombinezonai

Pirmiau minėti plius dydžio šortai gali būti jūsų tendencijų kūrėjas. Su juostelėmis niekas niekada negali suklysti. Atrodysite ne tik liekna, bet ir stilinga. Dėvėkite šią suknelę su viršutiniu pečiu ir juodais batais. Naudojant šį kombinezoną niekas negali atpažinti jūsų kūno dydžio; dėl savo svorio nesijausite drovūs, todėl išbandykite tai.

5. Aksominiai kombinezonai:

Aksominiai kombinezonai

Vakariniams drabužiams šie moteriški plius dydžio kombinezonai yra puikus pasirinkimas. Dėl minkšto aksominio audinio dėvėtojas jaučiasi spalvingi, tačiau patogūs. Jis gali būti dėvimas su dygliuotais kulnais, kad užbaigtų išvaizdą. Jei turite didelį dydį, gaukite šį savo atsitiktinei dienai.

6. „Skinny Bib“ kombinezonai:

„Skinny Bib“ kombinezonai

Šis išblukęs plius dydžio kombinezonas leis atrodyti stilingai, be jokių pastangų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suporuoti jį su baltu marškinėliu ir sportbačiais, o tai sukels dienos įvaizdį. Tai geriausias pasirinkimas jūsų išvykos ​​planams, įsigykite šį savo patogumui.

7. Juoda bendra suknelė:

Juoda kombinezono suknelė

Plius dydžio juodi kombinezonai atrodys liekni ir tuo pat metu patogūs. Suknelę galima dėvėti ir vakarėliuose. Derinkite prie batų ar kulnų ir minimalių priedų.

8. Nulupta bendra suknelė:

Nulupta bendra suknelė

Padarykite savo mados žaidimą tvirtą naudodami šią plius dydžio suknelę su juostelėmis. Juodos ir baltos spalvos juostelių derinys suteiks plonesnės išvaizdos iliuziją dėl spalvų schemos. Suderinkite su kulnais.

9. Bendras džinsinis sijonas:

Džinsinis kombinezonas

Šis vėjavaikiškas plius dydžio sijonas gali atrodyti stilingai ir be vargo. Galite eksperimentuoti su sijonu su skirtingomis viršūnėmis. Galime dėvėti su sportbačiais ar kulnais.

Kombinezonai yra puikus aprangos variantas plius dydžio moterims. Jie gali būti patogūs dėvėti ir tuo pačiu metu puikiai atrodyti. Neieškodami viso drabužių spintos, ką dėvėti, jie gali lengvai pasirinkti kombinezoną kasdieniam dėvėjimui.