Krepšiai tapo svarbia bet kokių vyrų ar moterų aksesuarų dalimi. Nesvarbu, ar keliaujate, ar persikeliate į darbą, ar iškylaujate, ar pan., Niekas neišeina, neturėdamas su savimi krepšio, nes jie padeda lengvai nešiotis visus reikalingus daiktus. Rinkoje galima rasti įvairių rūšių maišelių, tokių kaip rankinės, piniginės, rankinės, rankinės, šoniniai kūno krepšiai ir kt., Todėl galite išprotėti. Tarp visų šių, populiarus rankinės stilius, plačiai pasirinktas, yra trenerio rankinės.

15 geriausių senų ir naujų modelių trenerių krepšių moterims

Įvairių tipų trenerių rankinių mada Indijoje:

Trenerių krepšius žmonėms 1941 metais pristatė Milesas Chanas Manhetene, gaminęs pinigines ir maišelius. Kai kurie iš populiariausių rinkoje įsigytų trenerių rankinių dizainų yra šie:

1. Valčių formos trenerių krepšiai:

Valčių formos trenerių krepšiai

Naujas autobuso krepšio dizainas, kurį plačiai nešioja moterys, yra valties formos krepšys. Plačiai žinomi kaip autobusų krepšiai, jie yra pagaminti valties formos. Jie nešiojami reguliariai, kad būtų stilingas vaizdas. Jie taip pat yra įvairių dizainų, jei norite turėti daug kišenių.

2. Lapų spausdinimo trenerių krepšiai:

Lapų spausdinimo trenerių krepšiai

Kitas maišo dizainas, įkvėptas gamtos, yra „Hobo“ krepšių dizainas. Odinis krepšys suprojektuotas U formos su platesnėmis angomis. Odai suteikiamas lapų raštas su dviem spalvomis, kad būtų suteikta unikali išvaizda. Jis plačiai vežamas vienos dienos išvykai, kur nereikia vežtis įvairių daiktų.

3. Trenerio bagažo krepšiai:

Trenerių bagažo krepšiai

Autobuso bagažo krepšiai dabar keičia senus nešvarius bagažo krepšius. Pagaminti iš odos, jie yra patvarūs, kad keliautojai galėtų nešiotis daiktus trumpai kelionei. Jie taip pat plačiai vežami iškyloms. Galimi daug spalvų, juos taip pat nešioja vyrai.

4. Lagamino krepšiai:

Lagaminų krepšiai

Įkvėpti lagaminų dizaino, autobusų bagažo krepšiai yra plačiai vežami kelionėms į tolimas vietas atostogoms, vedyboms ir tt Kad jūsų kelionė būtų patogesnė, žemiau pateikiami ratai, kad būtų galima vežti krepšį.

5. Atgaliniai trenerių krepšiai iš odos:

Atgaliniai trenerių krepšiai iš odos

Į trenerių krepšius traukia ne tik moterys, bet ir vyrai. Vyriškas krepšys iš nugaros, pagamintas iš odos, suteikia mokyklos laikų išvaizdą. Jis nešiojamas darbui, kolegijai, išvykoms ir daug daugiau. Yra kelios kišenės, kad galėtumėte tinkamai išsišakoti savo daiktus.

6. Išgalvotas trenerio krepšys:

Išgalvotas trenerio krepšys

Norite madingai atrodyti bet kuriai vakarėliui ar funkcijai! Čia mes su puošniais mažais autobusų krepšiais, kurie puikiai tinka tokioms progoms. Jis pagamintas iš odos, bet taip pat padengtas kitais puošniais daiktais, tokiais kaip veidrodis, spyruoklė, karoliukai ir kt. Jie yra pakankamai maži, kad galėtų nešiotis tik pinigus ir telefonus.

7. Dvigubo trenerio krepšys:

Dviejų trenerių krepšys

Dirbančios moterys plačiai naudoja juodą krepšį su dviem patogumais. Jį galima nešioti ranka, taip pat ant pečių pagal jūsų pasirinkimą. Pagaminta iš odos, ji turi sandarią dangą, leidžiančią jūsų dokumentams sulenkti ar sulankstyti. Jis taip pat yra įvairių dydžių, tinkančių jūsų daiktams.

8. Šoninis trenerio krepšys:

Šoninis trenerio krepšys

Odinis trenerio krepšys su nuostabiais atspaudais ir šoniniu dizainu yra pagrindinis pasirinkimas nuolat ir iškylai. Tai taip pat yra vyriškų krepšių tipas, nes vyrai taip pat naudoja nešioti savo mažus reikalingus daiktus dienos išvykai. Jis plačiai matomas kolegijose ir biuruose.

9. Funky Coach Bag:

Funky Coach krepšys

Ieškote kažko stilingo ir puošnaus aksesuaro kačiuko vakarėliui ar bet kokiai mažai progai! Gaukite treneriui naują maišelių dizainą, dekoruotą atspaudais ir lankeliu, kuris puikiai tinka funkcinei ir mergaitiškai išvaizdai. Pagaminta iš odos, taip pat turi raištines rankenas, kurias galima nešioti rankose.

10. Gėlių trenerio krepšys:

Gėlių trenerių krepšys

Labai malonu nešioti juodą gėlių dizaino krepšį iš odos. Rankinės treneris dekoruotas gėlių raštais, naudojant spalvingus siūlus ir sagas. Jis gali būti nešiojamas ant pečių vakarėliams, funkcijoms, iškyloms ir kt.

11. Mini trenerio krepšys:

Mini trenerių krepšys

Yra ne tik dideli maišeliai, bet ir mažo dydžio maišeliai. Naujo dizaino krepšiai, kuriuos galima nešiotis reguliariai, dėvėti vakarėlyje ar oficialiai, suteikiama mini išvaizda, kurią galima nešioti ant pečių. Jie suteikia stilingą išvaizdą jų asmenybei. Rankena pagaminta iš auksinės spalvos grandinėlės, kad būtų patrauklesnė.

12. Reguliuojamas trenerio krepšys:

Reguliuojamas trenerio krepšys

Plačiai populiarėjantis naudingas ir reguliuojamas rankinių trenerio dizainas leidžia rankinę nešiotis įvairiais būdais. Odinis krepšys turi fiksuotą rankeną, kurią galima nešioti ranka, su reguliuojama odine rankena, kurią galima ištempti, kad būtų galima laikyti ant rankų ir pečių. Tokie maišeliai plačiai matomi funkcijose, biuruose, išvykose ir kt.

13. Apvalūs trenerių krepšiai:

Apvalūs trenerių krepšiai

Pusapvalės formos trenerio odinis krepšys yra gana populiarus kolegijų merginoms ar paaugliams. Tai leidžia jūsų džinsams dėvėti naują išvaizdą, kai jie nešiojami reguliariai. Jis yra įvairių spalvų ir atspausdintas, todėl mergaitėms yra mielesnis.

14. Maišelio trenerio krepšys:

Maišelio trenerio krepšys

Tarp įvairių dizainų turistinių krepšių kategorijoje populiarėja dėvėti maišelis, skirtas keliaujant ir ieškant smulkių priedų. Odinis maišelis yra padengtas aksomine medžiaga, ant kurios atspausdinta, kad ji taptų patraukli. Jame yra viena maža rankena, kurią galima sulankstyti ant riešo.

15. Oficialus trenerio krepšys:

Oficialus trenerio krepšys

Įdomu, ką gauti už biuro failus ir aplankus! Gaukite trenerio vyriško krepšio dizainą, specialiai sukurtą oficialiam naudojimui. Krepšiams suteikiama portfelio staklės su keliomis mažomis ir didelėmis kišenėmis, kad būtų galima saugiai nešiotis visus svarbius oficialius dokumentus. Jis gali būti nešiojamas tiek ant rankų, tiek ant pečių.

Autobusų krepšiai suteikė visuomenei naują tendenciją nešti krepšius įvairioms progoms. Kartu su oda jie taip pat tiekiami iš audinio medžiagos su pluošto rankenomis, kad suteiktų jai tvirtumo. „Coach“ rankinės suteikia jums įvairių stilių, kad jūsų kelionė būtų lengva, lanksti ir patogi.