Sandalai visada buvo sunkiausias pasirinkimas ir tai priklauso nuo daugelio dalykų, tokių kaip jūsų kojos dydis, kompanija, modelis, spalva ir tt Na, jei negalite pakeisti kojų, pakeiskite basutes. Taip, sandalai gali drastiškai apibrėžti ir pakeisti jūsų asmenybę. Kiek iš mūsų žino, kad rinkoje yra įvairių rūšių sandalų. Bet ar žinome, kurį turėtume dėvėti? Kokio tipo basutės puikuojasi aukšto ar trumpo ūgio ponios? Kokio tipo sandalus turėtų dėvėti smulkios ar sunkios merginos?

Taigi, nesijaudinkite. Esu tikras, kad po viso to jūs visi galėjote susipainioti. Pažvelkite į 18 geriausių sandalų tipų su nuotraukomis, kurios suteiks pilną supratimą apie basutes. Šis įrašas bus tarsi greitas sandalų vadovas visoms moterims. Įsitikinome, kad išvardijame naujausius mados sandalus.

Įvairūs sandalų tipai su nuotraukomis:

Raskime čia su minėtais naujo modelio sandalais su vaizdais, kurie gali pakeisti jūsų išvaizdą.

1. Medinės basutės:

Medinės basutės

Tai naujausi sandalai, kurie jau kurį laiką išpopuliarėjo. Šie naujo stiliaus sandalai yra pagaminti iš medžio, kuri iš tikrųjų yra patvari ir tvirta medžiaga. Tai panašu į džinsinį audinį. Jie yra atsparūs vandeniui ir dulkėms. Čia yra paprasta, be sagties. Jie taip pat yra įvairių dydžių ir modelių, kurie tarnaus ilgai.

2. „Tatami“ sandalai:

Tatamio basutės

Kita mėgstamiausia moterų kolekcija yra „Tatami“ sandalai. Jis siūlo maksimalų komfortą ir yra plokščiapadis. Jie dažniausiai būna su sagtimi ir patogiai sėdi ant jūsų kojų, kad tiktų įvairaus dydžio. Jie dažniausiai būna rudos spalvos, taip pat būna juodos spalvos.

3. Odinės basutės:

Odinės basutės

Odinės basutės yra brangios, tačiau tarnauja tikrai ilgai. Jų būna įvairių modelių, modelių ir dydžių. Šio tipo naujos basutės moterims atrodo tikrai gražiai ant kojų. Žinoma, kad oda suteikia komfortą kulnui ir pirštams. Jie taip pat yra lengvi.

4. Virvės sandalai:

Virvės sandalai

Sandalai su virvėmis yra dar vienas stilingas sandalai, kurie atrodo nepakartojamai ir yra apipinti virvės raišteliais, suvyniotais aplink koją. Jį patogu nešioti ir jį galima rasti retai. Apačioje nėra gumos ir dažniausiai yra rankų darbo. Jis yra reguliuojamas ir naudojamas labai ilgai.

5. Metalinės basutės:

Metalinės basutės

Metalinės basutės yra geriausios ir gražios basutės, nors jos kaina paprastai yra didelė. Tarp šių stilingų sandalų galite rasti įvairių spalvų ir įvairių modelių bei dydžių. Jų plačiai galima rasti internetinėse parduotuvėse ir jie yra su sagtimi arba be jos. Kai kurie iš jų yra plokšti, o kiti išgydyti.

6. Pleištinės moteriškos basutės:

Pleištinės moteriškos basutės

Pleištinės moteriškos basutės dažniausiai yra aukštakulnės ir būna juodos spalvos. Paprastai jie dirba su trumpomis suknelėmis ar mini sijonais. Jie yra užsegti ir jiems reikia šiek tiek praktikos, kad galėtumėte juos patogiai dėvėti ir vaikščioti.

7. Plokščios basutės:

Plonos basutės

Plonos basutės yra labiausiai paplitusios ir patogiausios avėti. Jie yra lengvai prieinami ir yra palyginti pigūs. Jie yra su sagtimi ir yra įvairių spalvų. Jie atrodo gražiai ant kojų ir gali pasiūlyti daugybę dydžių ir modelių.

8. Guminės basutės:

Guminės basutės

Šios guminės basutės yra naujos mados basutės. Jie yra patogūs naudoti ir yra atsparūs laikui. Juos galima lengvai nuvalyti vandeniu ir išdžiovinti saulėje, kad nuo jų neliktų kvapo ar nešvarumų. Šio tipo basutės mergaitėms idealiai tinka ilgai naudoti, o sagtis suteikia papildomo patogumo ir prigludimo.

9. Nėriniai batai:

Nėriniai bateliai

Šis stilingas sandalas yra labiausiai paplitęs ir tikriausiai seniausias batų stilius. Jie paprasti ir su raišteliais. Šis batų stilius yra įvairių spaudinių ir stilių. Šiais laikais gana paplitę gėlėti arba blizgūs nėriniai batai, kurių dydžiai ir modeliai atitinka jūsų batų dydį.

10. Kačiukų kulniukai:

Kačiukų kulniukai

Šis naujausias mados sandalas yra pusiau formalūs ir pusiau vakariniai batai. Jie turi šiek tiek iškirptus kulnus, kurie suteikia labai gerą jūsų kojų formą. Jie taip pat yra labai įvairių spalvų ir modelių. Tiesą sakant, tai yra mažiausi ir patogiausi dėvėti kulniukai ir turi nedidelį kulną, kad pridėtų išvaizdą.

11. Sandalai ant kojų pirštų:

Antgaliai ant kojų pirštų

Šis specialus sandalas yra visiškai oficialus. Jie sugalvoja visiškai smailų priekį, kuris atrodo labai prašmatniai. Tai dažniausiai matinis paviršius. Tai atrodo labai elegantiškai ir minimalistiškai. Tai puikiai tinka tiems oficialiems susitikimams ir atrodo gražiai skirtingomis spalvomis. Jie tiekiami su sagtimi arba be jos.

12. Gladiatoriai:

Gladiatoriai

Gladiatorių sandalai yra ilgi sandalai. Jis būna įvairių modelių ir dizaino. Jie taip pat gali būti dėvimi daugybę kartų skirtingais sezonais. Jie geriausiai atrodo dėvimi su viena dalimi ir trumpomis suknelėmis. Tokiu būdu jūs galite puikuotis savo gladiatoriais ir savo kojomis. Jie gali būti su kulnais arba plokščiu modeliu. Dažniausiai matomi plokšti modeliai. Jei norite išsirinkti naują stilingą sandalą, rinkitės šiuos.

13. Apversti:

Šlepetė

Tai patogiausios ir mieliausios basutės. Tai yra tie, kuriuos dėvime savo namuose kasdien. Jų būna įvairių spalvų ir raštų. Taigi, turėdami gražią spalvą ir modelį, šias šlepetes galima lengvai dėvėti lauke. Mačiau daug žmonių, kurie keliaudami puikuojasi šiais šlepetėmis. Šis kietas sandalas taip pat yra gana patogus ir puikiai tinka dėvėti kasdien. Jie yra tiek plokščio, tiek kulno modelio. Be to, tai yra gana nebrangu. Juos galima lengvai rasti vietinėse parduotuvėse. Pirkite juos iš gero prekės ženklo ir jie tikrai tarnaus ilgai.

14. Plokščiasis:

Plokščias

Tai 90 -ųjų sandalai, kurie dabar vėl sugrįžta kaip naujas sandalų dizainas. Mes visi vaikystėje gana ilgai juos dėvėjome ir puikavomės. Yra įvairių stilių plokščių sandalų. Iš galimų variantų galite lengvai pasirinkti. Šio tipo sandalai ir jų vardas kadaise buvo dažnai girdimi ir pasirinko madingus sandalus.

15. Stiletas:

Stiletto

Tai aukštakulniai sandalai. Jie turi gana aukštus ir plonus kulnus. Tai yra tobulo modelio tipo sandalai. Jie atrodo gana prašmatnūs ir panašūs į modelį. Jie puikiai tinka kokteilių vakarėliams, pasimatymų vakarams ir net mados parado tipo vakarėliams. Šiuo metu jie yra įvairių spalvų ir atspaudų. Tačiau paprasčiausios vientisos spalvos atrodo geriausiai.

16. Siurbliai:

Siurbliai

Siurbliai yra kiti elegantiški sandalai. Šie siurbliai sukėlė bangą šiais laikais. Tai paprastos vientisos spalvos basutės su gana kulnais. Šio kulno dydis svyruoja nuo 2–3 colių. Jie puikiai tinka jūsų oficialiam kostiumui ir dažniausiai būna juodos spalvos, kad suteiktų jam tinkamą profesionalią išvaizdą.

17. Sandalai atgal:

„Sling Back“ sandalai

Šis sandalų stilius yra gana panašus į siurblius. Bet jie turi gana aukštakulnius daugiau nei net 2 colių. Jie turi suapvalintus arba smailus pirštus. Tačiau galinė dalis nėra uždengta. Jis yra visiškai atviras. Šie sandalai yra gana paplitę vakarėliuose ir gali būti labai dažnai matomi Indijoje. Šis paprastas mergaičių sandalų tipas yra dar vienas populiarus pasirinkimas tarp daugelio.

18. Mary Jane batai:

Mary Jane bateliai

Tai JAV mokyklinių batų pavadinimas. Jie uždaryti šiek tiek suapvalintu priekiu. Šių basučių viduryje yra dirželis, kuris padeda išlaikyti batus. Jie užtikrina maksimalią kulnų apsaugą ir apsaugo nuo dulkių.

Taigi, viskas buvo apie skirtingų tipų sandalus. Galite lengvai juos rasti skirtingomis kainomis ir skirtingose ​​vietose, nesvarbu, ar tai būtų internete, ar neprisijungus. Jie įkvėpti atrodyti stilingai ir įspūdingai, tuo pačiu derantys prie jūsų drabužių. Kai kurie iš jų yra paprasti ir madingi, o kiti, pavyzdžiui, stiletos, reikalauja tam tikros praktikos, kad galėtų patogiai vaikščioti.