Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai! Praėjo tos dienos, kai visi ieškome krepšio ar kuprinės, kad tilptų į nešiojamuosius kompiuterius ir apsaugotų juos nuo fizinės žalos. Šiandien šie krepšiai ar kuprinės taip pat tapo vyrų ir moterų tendencija. Turime įvairių rankovių, dėklų ir stilingų krepšių, kurie traukia akį, yra stilingi, gražūs ir meniški. Jei jums patinka kiekvieną dieną turėti kažką užburiančio ir gerai jaustis nešiojamuoju kompiuteriu, kurį dažnai nešiojatės su savimi, šis vadovas nešiojamųjų kompiuterių krepšiams, dėklams ir kuprinėms yra puikus aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims..

Geriausi firminiai nešiojamųjų kompiuterių krepšiai

Į ką atkreipti dėmesį prieš perkant nešiojamojo kompiuterio krepšį?

Nešiojamieji kompiuteriai ir su jais susiję darbai yra tai, apie ką mes sukasi kiekvieną dieną. Šiuo atveju labai svarbu pasirinkti tinkamą. Štai keletas svarbių dalykų, kurių neturėtumėte pamiršti ir nepamiršti pirkdami vieną nešiojamojo kompiuterio maišelį.

  • Kaip dažnai imatės nešiojamąjį kompiuterį ir keliaujate? Ko dar reikia, kai eini į darbą, be nešiojamojo kompiuterio? Pagalvokite apie naudingumą. Tokiu būdu galite nuspręsti, ar jums labiau patinka tinkama nešiojamojo kompiuterio kuprinė, ar dėklas, ar rankovė. Rankovės ar dėklai netgi suteikia papildomą apsaugą aplink jūsų programėlę. Tai naudinga, jei jau turite kuprinę ir vietą nešiojamojo kompiuterio įdėjimui į krepšį.
  • Pagalvokite, kiek užtrauktukų turi maišeliai ar rankovės. Visada naudinga, jei turite net įkroviklio rankovę.
  • Ką apie nešiojamojo kompiuterio dydį? Ar tai 13 colių ar 14 colių, ar 15,6 colių? Atsižvelgdami į nešiojamojo kompiuterio svorį ir dydį, pasirinkite geriausią.
  • Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – pažvelkite į patogumą, kurį turite su krepšiu ar dėklu. Ar jis minkštas ir šiltas? Ar jis atsparus vandeniui? Ar dėklas yra patvarus? Ar jis lengvas? Tai yra keletas klausimų, kuriuos galbūt norėsite išsiaiškinti prieš išsirinkdami tobulą nešiojamojo kompiuterio dėklo dangtelį ar krepšį.

Šiuolaikiniai nešiojamųjų kompiuterių krepšiai vyrams ir moterims Indijoje:

Suraskime čia paminėtus 40 populiariausių nešiojamųjų kompiuterių krepšių su vaizdais.

1. „Asus ROG Nomad“ kuprinės krepšys nešiojamam kompiuteriui:

Asus ROG Nomad kuprinės krepšys nešiojamam kompiuteriui

Tai gali būti jūsų savaitgalio vartų krepšys. Tiks ne tik nešiojamojo kompiuterio krepšiui, bet ir nešiojamojo kompiuterio priedams. Ar tai būtų pelė, įkroviklis, kietasis diskas, ir jūs galite įdėti savo daiktus į kuprinę. Be to, galite nešiotis drabužius ir gėrimus. Tai 17 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys, skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Komplekte yra trys dideli stelažai su dviem kišenėmis šone ir todėl gali būti jūsų idealus kasdienis biuro krepšys.

2. „Ogio Renegade RSS“ nešiojamojo kompiuterio kuprinės krepšys:

Ogio Renegade RSS nešiojamojo kompiuterio kuprinės krepšys

PIRKTI DABAR

Tai geriausias krepšys pagal kišenes ir skyrius. Šiame nėra kišenių ir skyrių. Jūs gaunate skyrius nešiojamiesiems kompiuteriams, raktų maišelį, buteliuko kišenę ir net akinių nuo saulės skyrių. Tai 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys ir tiks ir plonesniam 17 colių nešiojamam kompiuteriui. Krepšys idealiai tinka tiek moterims, tiek vyrams. Jis gali būti naudojamas kaip biuro krepšys ir turi keturis stelažus su mažu ausinių lizdu ir vandens buteliuko anga šonuose.

3. „Brenthaven Collins“ riboto leidimo kuprinė:

„Brenthaven Collins“ riboto leidimo kuprinė

PIRKTI DABAR

Tai vienas iš žemo profilio, bet didelio našumo nešiojamojo kompiuterio krepšio. Tai dar vienas 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys. Tamsi išorė prideda rafinuotumo. Gerai sukonstruotas krepšys daro jį patvarų ir ilgaamžį. Tai vienas iš naujų stilingų nešiojamųjų kompiuterių krepšių tiek vyrams, tiek moterims. Tai gali būti jūsų kasdienis kolegijos ar biuro krepšys, priklausomai nuo to, kiek paprastai nešiojate. Jame yra vienas didelis stovas su dviem mažesniais priekyje.

4. „Ice Red AVA“ nešiojamojo kompiuterio kuprinės krepšys:

„Ice Red AVA“ nešiojamojo kompiuterio kuprinės krepšys

Šis krepšys yra mėgstamas kaip iš pirmo žvilgsnio krepšys. Jis sukurtas atsižvelgiant į stilių. Ilgaamžis nailonas užtikrina kokybę ir aukščiausios kokybės išvaizdą. Skirtingo dydžio kišenė leidžia jums lengvai tilpti į įvairius gaminius. Tai 15 colių nešiojamasis kompiuteris ir spalvingas. Tai gali būti jūsų kolegijoje naudojamas nešiojamojo kompiuterio krepšys, kuris yra madingas ir yra su vienu dideliu stovu. Krepšys yra idealus nešiojamojo kompiuterio nešiojimui ir dažniausiai naudojamas moterims.

5. „Amazon Basic“ nešiojamojo kompiuterio ir planšetinio kompiuterio krepšys:

„Amazon Basic“ nešiojamųjų kompiuterių ir planšetinių kompiuterių krepšys

PIRKTI DABAR

Tai vienas iš paprasčiausių ir nepakankamai įvertintų krepšių. Tačiau tai gali būti daugiafunkcinis krepšys. Jis turi paminkštintą interjerą, kuris puikiai išlaiko formą ir yra lengvai bei patogiai nešiojamas. Jie yra įvairių dydžių, todėl galite gauti norimą dydį. Tai 15,6 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys, tačiau jie taip pat siūlo kitų dydžių variantus ir dizainą. Jį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Šis krepšys turi du didelius stelažus ir mažą priekyje. Kokybė yra ilgaamžė ir yra patikimas pasirinkimas. Tai tipiškas biuro krepšys.

6. „Tylt Energi“ kuprinės krepšiai:

„Tylt Energi“ kuprinės krepšiai

Tai gerai sukurtas įtaisų krepšys, kuriame galite nešiotis nešiojamąjį kompiuterį, bateriją ir USB. Tai labai stilingas ir universalus krepšys. Tačiau vienintelė šio maišelio problema yra ta, kad jis yra brangus. Taigi, jei galite sutvarkyti kišenėje esančią skylę, atlikite tai. Jį naudoja abi moterys ir yra dvi didelės lentynos su trimis mažesnėmis lentynomis priekyje. Tai krepšys biure ir kolegijoje.

7. Aukštos Sierra Loop nešiojamųjų kompiuterių krepšiai:

Aukštos Sierra Loop nešiojamųjų kompiuterių krepšiai

Tai madingas ir jaunatviškas stilingas krepšys. Galite nešiotis nešiojamojo kompiuterio krepšį ir nešiotis su stiliumi, elegancija ir žavesiu. Jame taip pat yra ausinių prievadas, kuris apsaugo jūsų ausines. Tai puikus kolegijos nešiojamasis kompiuteris, turintis du didesnius laikiklius su dviem mažesnėmis lentynomis ir papildomomis šoninėmis kišenėmis vandens buteliams ir pan. Šis krepšys yra 17 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys ir paprastai naudojamas tiek vyrams, tiek moterims.

8. „Incase Reform“ trumpas krepšys nešiojamam kompiuteriui:

„Incase Reform“ trumpas krepšys nešiojamam kompiuteriui

Tai 13 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys ir puikiai tinka jūsų „Mac“ knygai. Priekyje esantis užtrauktukas apsaugos jūsų nešiojamuosius kompiuterius. Yra dirbtinio kailio pamušalas, kuris nešiojamąjį kompiuterį apsaugos ir įdės. Taigi, keliaujant jūsų nešiojamasis kompiuteris bus vietoje ir apsaugotas. Jį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys ir jis yra skirtas biuro tipo krepšiui.

9. „Waterfield Design Cosmo 2.0“ nešiojamųjų kompiuterių krepšiai moterims:

„Waterfield Design Cosmo 2.0“ nešiojamųjų kompiuterių krepšiai moterims

Jei norite savo nešiojamojo kompiuterio krepšiui suteikti išskirtinio prisilietimo, eikite su juo. Jame yra tokių spalvų kaip juoda arba šokolado ruda. Užtrauktuko apdaila ir viena rankena suteikia puikią apdailą. Puikiai tinka merginoms išvykų metu. Tai 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys ir yra tipiškas nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims. Šis turėjo vieną pagrindinį stelažą ir pasiūlė ilgaamžiškumą.

10. „Sena Heritage Commuter“ krepšys:

„Sena Heritage Commuter“ krepšys

Jis pagamintas iš minkštos ir šukuotos odos. Dėl šio maišelio medžiagos jis tampa patvaresnis ir ilgesnis. Nešiojamojo kompiuterio krepšyje taip pat yra skirta vieta „iPad“. Tai 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys ir idealiai tinka moterims ir jų biuro reikmėms. Turėdamas tik vieną didelį stovą, jame telpa tik nešiojamas kompiuteris.

11. „Kensington Jacqueline LM650“ nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims:

„Kensington Jacqueline LM650“ nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims

PIRKTI DABAR

Tai maža juoda suknelė krepšyje. Prašmatnus krepšys puikiai tinka progoms, ypač vakarėliams. Matinė juoda apdaila atrodo itin stilingai ir minimaliai. Dėl dirbtinės odos maišelį lengviau nešiotis. Tai 15.6 nešiojamojo kompiuterio krepšys, o šis stilingas yra skirtas moterims. Jis yra mažas su viena anga ir dalikliu viduje.

12. „Solo Urban Hybrid“ portfelio krepšys:

Solo Urban Hybrid portfelio krepšys

PIRKTI DABAR

Šis krepšys yra vienas iš madingų ir labai formalių nešiojamųjų kompiuterių nešiojimo būdų. Kas gali būti profesionaliau už portfelį? Prisiminkite senus žmones, kurie į darbą nešiojosi portfelius. Tai buvo labiau šlifuotas kelias į biurą. Šis portfelis turi reguliuojamus diržus, kurie leidžia gana lengvai sureguliuoti maišų padėtį. Tai 15,6 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys, skirtas naudoti biure ir idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

13. „Berchirly Vintage“ karinių vyrų drobės pasiuntinukas:

„Berchirly Vintage“ kariniai vyriški drobės pasiuntiniai

Jei berniukams kažkas yra mačo, tai karinis stilius. Ir mergaitėms, kurioms patinka sportiniai dalykai, karinis reikalas taip pat joms. Taigi, kiekvienas šio žanro žmogus tikrai norėtų šio maišelio. Tai gana ruda karinė spalva, kuri atrodo labai elegantiška ir kieta. Pasiuntinys paprastai yra didelių gabaritų, jo viduje yra daug vietos. Taigi, kartu su nešiojamuoju kompiuteriu čia galite sutalpinti daugybę dalykų. Tai nešiojamojo kompiuterio krepšys vyrams ir 13 colių dydžio. Jo variantai gali tilpti iki 17 colių. Tai biuro cum koledžo krepšys.

14. „Thule Crossover 25l“ nešiojamojo kompiuterio krepšys vyrams:

„Thule Crossover 25l“ nešiojamojo kompiuterio krepšys vyrams

PIRKTI DABAR

Tai vienas iš ypač kietų nešiojamųjų kompiuterių krepšių vyrams. Tai labai patvari ir ilgaamžė. Tačiau vis dėlto juoda spalva su mėlyna siena yra labai stilingas pasirinkimas. O patraukliau tai daro biudžeto kainodara. Jo variantuose gali tilpti net 17 colių nešiojamas kompiuteris ir didelis su dviem dideliais stelažais ir dviem mažais stelažais. Šoninės kišenės uždaromos užtrauktuku.

15. „Wenger Scansmart SA1900“ nešiojamojo kompiuterio krepšys:

„Wenger Scansmart SA1900“ nešiojamojo kompiuterio krepšys

PIRKTI DABAR

Turėdamas ploną, lengvą nešiojamojo kompiuterio rankovę, tai yra būtinas mano nešiojamojo kompiuterio krepšys. Tai panašu į kuprinės krepšį, kuriame gali tilpti daugybė medžiagų. Nešiojamojo kompiuterio krepšyje taip pat yra daugybė įvairių dydžių kišenių ar skyrių kitiems daiktams laikyti. Užtrauktukas ir audinys yra paskutinis šio 17 colių nešiojamojo kompiuterio krepšio ilgis. Tai idealiai tinka kolegijos biuro krepšiams tiek vyrams, tiek moterims.

16. Dizainerių nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims:

Dizainerio nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims

Dabar kiekvienam iš mūsų reikia nešti nešiojamąjį kompiuterį į darbo vietą, tad kodėl gi ne nusipirkti išskirtinio ir patrauklaus krepšio. Taigi dizainerių nešiojamųjų kompiuterių krepšiai būtų geriausias pasirinkimas, nes nešiojant jie atrodo labai protingi. Krepšys turi gražų pušies atspaudą ir gražų spalvų derinį, todėl nešiojamojo kompiuterio krepšys atrodo nuostabus. Krepšys turi rankeną, kurią galima nešioti ant peties, todėl jūs galite laikyti laisvas rankas. Tai nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims ir turi vieną lentyną nešiojamam kompiuteriui nešioti.

17. Neperšlampamas nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Neperšlampamas nešiojamojo kompiuterio krepšys

Kadangi šiais laikais nešiojamieji kompiuteriai yra esminiai dalykai, turėtumėte užtikrinti jų saugumą kiekviename kampe ir kampe. Šis nešiojamojo kompiuterio krepšys pagamintas iš medžiagos, ant kurios vanduo taip pat neturi įtakos jo vandeniui nepralaidžiam maišeliui, taip apsaugodamas jūsų maišelį nuo vandens. Krepšys turi šoninę kišenę ir paminkštintas dviem dirželiais gale; kad galėtumėte juos nešioti ant pečių; todėl galite laikyti rankas laisvas. Tai tipiškas krepšys, naudojamas tiek vyrams, tiek moterims, ir yra 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys.

18. Plonas nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Plonas nešiojamojo kompiuterio krepšys

Kai kurie vyrai ir moterys renkasi nešiojamųjų kompiuterių krepšius, kurie nešiojami yra dailūs ir labai lengvi. Šio tipo plonas nešiojamojo kompiuterio krepšys puikiai tinka tiems vartotojams, nes šiuose maišuose jis gali laikyti tik jūsų nešiojamąjį kompiuterį, o krepšys turi aukštos kokybės užtrauktukus, skirtus maišui sujungti. Krepšys turi mažas ir neluptas rankenas laikymui. Šie maišeliai yra įvairių spalvų ir audinių, ir jūs galite pasirinkti tą pagal savo poreikius ir kišenės dydį. Tamsiai pilkas nešiojamojo kompiuterio krepšys yra sukurtas madingai ir idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims jų biuro reikmėms.

19. Lapų dizaino nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Lapų dizaino nešiojamojo kompiuterio krepšys

Kolegijos berniukai ir mergaitės renkasi nešiojamuosius kompiuterius, kurie atrodo patraukliai ir yra labai lengvai nešiojami tuo pačiu metu. Taigi šis krepšys puikiai tinka paauglių grupei, nes maišelio priekyje yra sukurtas meninis lapas. Krepšys turi priekinį atvartą ir turi pakankamai vietos nešiojamam kompiuteriui. Krepšys turi platų reguliuojamą ilgą dirželį, padedantį saugiai nešti krepšį. Šis dailus nešiojamojo kompiuterio krepšys idealiai tinka ploniems ir yra 13 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys. Aptakus dizainas leidžia lengvai nešiotis ir yra įvairių spalvų. Šį maišelį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.

20. Firminis nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Firminis nešiojamojo kompiuterio krepšys

Kai kurie žmonės žino prekės ženklą ir nori, kad jų nešiojamųjų kompiuterių krepšiai būtų firminiai. Firminiai nešiojamųjų kompiuterių krepšiai yra pagaminti iš aukštos kokybės dirbtinės odos ir atrodo kitaip nei įprasti nešiojamųjų kompiuterių krepšiai. Šių krepšių viduje yra papildomos kišenės, padedančios saugoti failus, įkroviklius ir net mobiliuosius telefonus. Krepšys atrodo išskirtinis, kai nešiojamas posėdžių ar konferencijų salėje, todėl kitiems daro įspūdį. Tai nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims ir gali būti jūsų idealus biuro krepšys. Tai 14 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys, turintis vieną didelę lentyną.

21. Audinio nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Audinio nešiojamojo kompiuterio krepšys

Kai įmantrūs nešiojamųjų kompiuterių krepšiai suspaudžia kišenę aukštesnėje pusėje, dizaineris pritaikė nešiojamojo kompiuterio krepšius, pagamintus iš audinio. Šiam krepšiui galite suteikti individualų prisilietimą ir gauti maišelį pagal savo pasirinkimą ir poreikį. Nors jis pagamintas iš audinio, yra gana patvarus, ir nešiojamojo kompiuterio krepšį galite pritaikyti pagal savo poreikius. Jo audinio tekstūra skirta lengvai kelionei ir paprastai naudoja vieną didelį stovą nešiojamam kompiuteriui.

22. Išmanusis nešiojamojo kompiuterio krepšys mergaitėms:

Išmanusis nešiojamojo kompiuterio krepšys mergaitėms

Jaunos merginos nori turėti nešiojamųjų kompiuterių krepšius, todėl jos atrodo protingos ir patrauklios. Šio tipo aptakus ir plonas nešiojamojo kompiuterio krepšys atrodo stilingai nešiojamas į bet kurią vietą. Nešiojamojo kompiuterio priekyje yra laikraščio išvaizda, todėl nešiojamojo kompiuterio krepšys yra išskirtinis ir nuostabus. Čia yra dar vienas nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims, turintis vieną lentyną, stilingas ir aptakus. Jūs netgi galite tai nešti į savo darbovietę ar kolegiją. Atkreipkite dėmesį į dizaino įvairovę.

23. Moterų dviejų sluoksnių nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Moteriškas dviejų sluoksnių nešiojamojo kompiuterio krepšys

Čia pateikiamas daugiafunkcinis nešiojamojo kompiuterio krepšys. Brangų elektroninį įtaisą galite laikyti viršutiniame sluoksnyje, o apatiniame – įkroviklį, rašiklį, audinius ir pelę. Jame yra fiksatorius, skirtas užsifiksuoti, o nešiojamas krepšys atrodo nuostabiai. Yra du stelažai, o antrasis yra apsaugotas mažu diržo užraktu. Tiek vyrai, tiek moterys gali jį naudoti savo biuro darbe.

24. Poliesterio nešiojamųjų kompiuterių krepšiai:

Nešiojamojo kompiuterio krepšiai iš poliesterio

PIRKTI DABAR

Šis nešiojamojo kompiuterio poliesterio krepšys yra labai populiarus tarp visų lyčių, nes jį labai lengva valdyti ir nešiotis ir jis yra labai lengvas. Šis nešiojamojo kompiuterio krepšys puikiai tinka dviratininkams ar keliautojams, nes jie gali juos pakabinti ant pečių, o krepšio viduje yra pakankamai skyrių kitiems daiktams laikyti. Krepšys turi šonines kišenes ir paminkštintus dirželius, todėl patogu nešiotis. Šį maišelį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.

25. Paprasti nešiojamųjų kompiuterių krepšiai:

Paprasti nešiojamųjų kompiuterių krepšiai

Daugelis žmonių nori turėti nešiojamojo kompiuterio krepšį, kuris atrodo paprastai. Tokio tipo nešiojamųjų kompiuterių krepšiai jiems puikiai tinka. Tai yra paprasti nešiojamųjų kompiuterių krepšiai, kuriuose turite saugiai laikyti savo krepšį ir turėti papildomą spintelę gale, kad išsaugotumėte failus. Krepšiai taip pat yra įvairių spalvų, ir jūs galite pasiimti vieną pagal savo skonį. Jie yra sukurti taip, kad atitiktų paskirtį ir gali būti naudojami tiek vyrams, tiek moterims. Tai 15,6 colio nešiojamojo kompiuterio krepšys.

26. Gėlių spausdinimo nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims:

Gėlių rašto nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims

Tai nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims, kurios gali pasiimti į biurą ar bet kokius oficialius susitikimus. Šio nešiojamojo kompiuterio krepšio priekyje yra gėlių atspaudas, todėl jis atrodo nepaprastai. Krepšio viduje yra kelios kišenės, padedančios laikyti kitus daiktus kartu su nešiojamuoju kompiuteriu. Šis madingas krepšys turi vieną didelį stelažą ir yra padengtas papildomu viršelio lapu.

27. Daugiasluoksnis odinis nešiojamojo kompiuterio krepšys vyrams:

Daugiasluoksnis odinis nešiojamojo kompiuterio krepšys vyrams

Šis nešiojamojo kompiuterio krepšys yra labai populiarus vyrų liaudyje, nes krepšyje yra įvairių spintelių. Kartu su nešiojamuoju kompiuteriu turite vietos svarbiems failams, įkrovikliui ir kitiems būtiniems daiktams laikyti. Krepšys puikiai priglunda ir atrodo labai patraukliai, kai nešiojamas į susitikimą ar posėdžių salę. Jį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys, joje yra daug lentynų, skirtų daugeliui kitų daiktų laikyti. Odinis nešiojamojo kompiuterio krepšys yra mados ženklas!

28. Džinsinis nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Džinsinis nešiojamojo kompiuterio krepšys

Viskas, kas pagaminta iš džinsinio audinio, yra plačiai priimta ir dievinama visiems. Šis nešiojamas nešiojamojo kompiuterio krepšys nešiojamas atrodo išskirtinai. Krepšyje yra pakankamai vietos nešiojamam kompiuteriui laikyti, taip pat yra mažos kišenės failams, įkrovikliui, rašikliui ir tt laikyti. Krepšio priekyje yra fiksatorius, leidžiantis užsifiksuoti, ir reguliuojamas diržas. Nešiojamas džinsinis nešiojamas nešiojamas atrodo labai madingas ir gali būti naudojamas tiek vyrams, tiek moterims savo biure. Džinsas yra šiuolaikinės mados ikona!

29. Juodos ir baltos spalvos nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Juodai baltas nešiojamojo kompiuterio krepšys

Juodos ir baltos nešiojamųjų kompiuterių krepšių derinys atrodo išskirtinis ir nepaprastas, kai jį nešioja bet kuri moteris. Tai pagerina žmogaus asmenybę ir atrodo stilingai. Krepšys turi pakankamai vietos nešiojamam kompiuteriui ir yra pagamintas iš lengvos medžiagos, todėl jis yra nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims. Šis stilingas turi didelį stovą ir yra 17 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys.

30. Kaušo formos nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Kibiro formos nešiojamojo kompiuterio krepšys

Kaip rodo pavadinimas, nešiojamojo kompiuterio krepšys suprojektuotas į kibirą, kuriame yra kelios spintelės ir maišeliai. Krepšys turi aukštos kokybės užtrauktuką, skirtą blokavimui, ir yra pagamintas iš puikios odos. Krepšio kraštai ir kampas yra lygus. Krepšys turi tvirtą, platų paminkštintą dirželį, todėl jį patogu nešiotis. Tai puikus krepšys vyrams keliaujant ir kolegijoje.

31. Vintage odos nešiojamojo kompiuterio nešiojimo krepšys moterims:

Vintažinis odinis nešiojamojo kompiuterio nešiojimo krepšys moterims

PIRKTI DABAR

Šis yra skirtas palengvinti keliones. Nešiojamojo kompiuterio krepšys pagamintas iš lygios ir odos. Nešiojant atrodo įspūdingai. Krepšys gali būti nešiojamas tik rankomis, o viduje yra daug vietos jūsų brangiam nešiojamam kompiuteriui laikyti. Mažos auksinės sagutės su dygliais suteikia krepšiui papildomos išvaizdos. Moterys paprastai nešioja jį į biurą ar bet kokius oficialius susitikimus.

32. Mielas nešiojamojo kompiuterio krepšys paaugliams:

Mielas nešiojamojo kompiuterio krepšys paaugliams

Šio tipo nešiojamojo kompiuterio krepšys yra pritaikytas, kad būtų pakankamai skyrių ir kišenių visame krepšyje. Šio tipo krepšys puikiai tinka žmonėms, kurie visada keliauja, nes juos gana lengva nešiotis ir valdyti. Tai 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys, kurį galite naudoti saugodami kai kuriuos failus kartu su nešiojamuoju kompiuteriu. Krepšys turi tvirtus dviejų pusių diržus nešiojimui. Nešiojant atrodo labai miela ir madinga. Vyrai ir moterys gali jį naudoti kolegijos tikslais.

33. 14 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys:

14 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys

Krepšys puikiai tinka 14 colių nešiojamojo kompiuterio krepšiui saugiai laikyti. Krepšys yra paminkštintas iš kiekvieno kampo, taip apsaugant nešiojamąjį kompiuterį nuo bet kokios žalos. Jame yra pakankamai spintelių, kad jūsų failai ir papildomi daiktai būtų laikomi viename maiše, taip suteikiant komfortą keliaujant. Šie nešiojamųjų kompiuterių krepšiai puikiai tinka naudoti biure ir pilnas krepšys, skirtas dalyvauti susitikime.

34. Grynas baltas nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Grynas baltas nešiojamojo kompiuterio krepšys

Čia rasite puošniai ir stilingai atrodančius nešiojamųjų kompiuterių krepšius moterims. Švytintis baltos spalvos nešiojamasis kompiuteris pritraukia kitų viziją, kai nešiojamas į biurus ar bet kokius susitikimus. Krepšys turi du skyrius, kuriuose yra tvirtas užtrauktukas, kad būtų galima sujungti. Turi dailius, reguliuojamus diržus, todėl patogu nešiotis. Šis krepšys yra stilingas nešiojamojo kompiuterio krepšys ir suteikia nešiojamojo kompiuterio krepšiui bendrą būklę. Viršuje yra viena didelė lentyna, o apačioje – mažesnė. Kartu su savimi turėkite nešiojamąjį kompiuterį, keletą rašiklių ir pelės.

35. Portfelio tipo nešiojamojo kompiuterio krepšys:

Portfelio tipo nešiojamojo kompiuterio krepšys

Šis nešiojamasis kompiuteris yra portfelio tipo ir atrodo labiau profesionaliai nei kuprinė. Jis pagamintas iš odos arba bet kokio tipo vinilo ir turi tvirtas, stilingas rankenas, todėl jį lengva nešiotis. Turi ilgus nuimamus diržus; jei norite, galite juos sujungti. Šio tipo nešiojamųjų kompiuterių krepšiai yra elegantiško pobūdžio ir nešiojami atrodo madingi. Tai nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims jų biuro reikmėms.

36. Stilingas nešiojamojo kompiuterio krepšys vyrams:

Stilingas nešiojamojo kompiuterio krepšys vyrams

Peržiūrėkite šiuos energingus nešiojamųjų kompiuterių krepšius vyrams! Šio tipo krepšys puikiai tinka nešant į biurą ar bet kokią posėdžių salę. Dėl šviesios ir tamsiai pilkos spalvos derinio krepšys atrodo išskirtinis ir skiriasi nuo kitų. Vietoj užtrauktuko, krepšys turi fiksatorių, skirtą blokavimui, taip pagerindamas nešiojamojo kompiuterio krepšio išvaizdą. Tai gali būti jūsų idealus nešiojamojo kompiuterio krepšys.

37. Nešiojamųjų kompiuterių maišeliai su kontrastinėmis juostelėmis:

Nešiojamųjų kompiuterių maišeliai su kontrastinėmis juostelėmis

Nešiojamojo kompiuterio krepšys atrodo išskirtinis, kaip ir priekyje; jame yra juostelės su kontrastingų spalvų deriniais. Krepšyje yra du skyriai, kuriuose taip pat galite laikyti nešiojamuosius kompiuterius ir kitas vertybes. Šie nešiojamųjų kompiuterių krepšiai yra įvairių spalvų ir veislių, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų poreikius ir reikalavimus. Išbandykite šiuos geriausius nešiojamųjų kompiuterių krepšius vyrams ir moterims, kurie geriausiai tiks biure.

38. Šaunūs nešiojamųjų kompiuterių krepšiai moterims:

Šaunūs nešiojamųjų kompiuterių krepšiai moterims

Moterys renkasi nešiojamojo kompiuterio krepšį, kuris nešiojamas atrodo šauniai, o krepšys taip pat turėtų atrodyti nepaprastai. Krepšys yra plonas ir gali būti lengvai nešiojamas ranka. Jis pagamintas iš spalvingo audinio, o spalvų derinys leidžia krepšiui atrodyti nuostabiai ir gali būti jūsų biuro ar kolegijos drabužis. Šie nešiojamųjų kompiuterių krepšiai moterims siūlo šiltas spalvas su viena didele lentyna.

39. Khaki nešiojamųjų kompiuterių krepšiai vyrams:

Khaki nešiojamųjų kompiuterių krepšiai vyrams

Chaki spalvos krepšys yra populiarus tarp paauglių, jį labai lengva prižiūrėti ir valdyti. Nešiojamojo kompiuterio krepšyje yra nešvari spintelė ir priekinė kišenė, kad įkroviklis būtų net mobilus. Taigi puikus krepšys, kurį galima nešioti vyrams skirtuose koliažuose! Jame yra viena didelė lentyna, skirta 13 colių nešiojamojo kompiuterio krepšiui. Šoninė kišenė, kaip ir lentyna priekyje, yra tinkama nešiotis įkroviklį.

40. Madingi nešiojamųjų kompiuterių krepšiai mergaitėms:

Madingi nešiojamųjų kompiuterių krepšiai mergaitėms

Kadangi daugelis merginų nori, kad net nešiojamieji kompiuteriai atrodytų madingai. Taigi, tokio tipo nešiojamųjų kompiuterių krepšiai jiems puikiai tinka, nes ant maišelio yra atspausdintas naujausias dizainas. Jis netgi turi stilingą dirželį laikymui ir puikiai atrodo nešiojamas. Jis turi dvi lentynas ir yra nešiojamojo kompiuterio krepšys moterims.

Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai kiekvienam iš mūsų tapo būtinybe, o ne stiliaus pareiškimu, nes dabar visiems sunku įsivaizduoti gyvenimą su nešiojamuoju kompiuteriu. Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai tiesiog neapsaugo nešiojamojo kompiuterio nuo bet kokios žalos ar sugadinimo, taip pat patogu naudoti ir nešiotis. Šiais laikais nešiojamųjų kompiuterių krepšiai turi keletą kišenių, todėl lengviau laikyti failus ir dokumentus vienoje vietoje.