„Kipling“-mados prekės ženklas, turintis puikią kolekciją iš geriausiai suprojektuotų rankinių, kuprinių, bagažo, piniginių, piniginių, kuprinių, kelioninių aksesuarų, mokyklinių krepšių, madingų rankinių ir kt. Fantastinės „Kipling“ prekės ženklo kolekcijos yra prieinamos nuo 1987 m., O nuo 2004 m. Yra „VF Corporation“ dalis. 1987 m..

„Kipling“ atpažįstamas dėl susiraukšlėjusio nailono audinio ir užtrauktuko su miela beždžionėle. Beždžionė, kabanti su kiekvienu „Kipling“ krepšiu, žinoma, yra prekės ženklo simbolis, ji kilusi iš garsaus Rudy Kiplingo kūrinio „džiunglių knyga“. Netgi yra ne tik viena beždžionė, bet ne mažiau kaip 425 beždžionės, pavadintos darbuotojo vardu iš viso pasaulio.

„Kipling“ krepšiai

Įvairūs „Kipling“ maišelių tipai Indijoje:

Čia pateikiame 9 gražiausius „Kipling“ krepšius kartu su skirtingų modelių ir dydžių nuotraukomis.

1. Mados Kipling krepšys:

Madingas „Kipling“ krepšys

Madingas vienpusis pirkinių krepšys yra būtinas visoms moterims. Spalvotas madingas „Kipling“ pirkinių krepšys žavingai atrodo perkant. Šonuose kabantys pečių „Kipling“ krepšiai tikrai turėtų būti drabužių spintoje.

2. Grįžti į mokyklą „Kipling“ krepšys:

Grįžti į mokyklą „Kipling“ krepšys

„Kipling“ krepšiai turi labai gerą įvairovę atgal į mokyklinius krepšius; animacinių filmų struktūra puikiai atrodo su merginomis ir mokyklų vaikais. Įvairūs „Kipling“ krepšiai mokykloje atrodo žavingai su beždžionių raktų užtrauktukais.

3. Keli Kipling juosmens krepšys:

Keli Kipling juosmens krepšiai

Kelios kišenės „Kipling“ krepšiai yra labai paklausūs vykstantiems į darbą. Įprasti priedai puikiai įkišami į Kipling kelių kišenių juosmens krepšius. Smagiai besidarbuojantys vyrai ir moterys tikrai patiks juokingai atrodančia beždžionių grandine su užtrauktuku, kad galėtų linksmintis įprastame darbiniame gyvenime.

4. Kipling rankinės mergaitėms:

Kipling rankinės mergaitėms

Įvairių spalvų ir dizaino „Kipling“ rankinės su patraukliais dirželiais ir kišenėmis atrodo labai madingai dirbantiems žmonėms. Klasikinė pilka rankinė su įprastu gyvenimo būdu suteikia sodrumo ir patrauklumo.

5. Trumpa kelionė Kipling krepšys:

Kipling krepšys trumpam keliui

Trumpi kelioniniai „Kipling“ krepšiai turi unikalių savybių. Lengvos rankenos, užtrauktukai ir įvairios didelės kišenės yra lengvai supakuojamos ir erdvios trumpos ekskursijos metu. Paprastai kelionė su papildomu bagažu gali būti išspręsta ir lengvai laikoma „Kipling“ krepšiuose, kad kelionė būtų atpalaiduojanti.

6. Kipling krepšiai lauke:

Kiplingo krepšiai lauke

„Kipling“ kelioniniai krepšiai taip pat turi daugybę įvairių dizaino ir specialybių. Nešiojami krepšiai, bagažo krepšiai su važiuojamaisiais ratais lengvai keliauja ilgai. Stilingai ir patraukliai atrodo ir mažos rankinės su lengvomis rankenomis.

7. Odinis Kipling krepšys:

Odinis Kipling krepšys

Moteriški „Kipling“ odiniai krepšiai pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir dizainu. Maža patogi piniginės odos medžiaga su užtrauktuku, pakabinta su beždžionės ženklu, suteikia firminį įvaizdį.

8. „Kipling Gym Bag“:

Kipling sporto krepšys

„Kipling“ sporto krepšiai su patrauklia susiraukšlėjusia medžiaga ir užtrauktukais užsegamos kišenės turi specialias kišenes kiekvienam sporto salėje reikalingam aksesuarui. Moterų gimnastikos krepšiai ir vyrų sporto krepšiai turi skirtingas funkcijas pagal poreikį.

9. Naujas Kipling kūdikio krepšys:

Naujas Kipling kūdikio krepšys

Keičiantis žmonių poreikiams ir mėgstamiems žmonėms visame pasaulyje, naujų „Kipling“ krepšių dizainas pasižymi gražiomis spalvomis ir stilingu dizainu, todėl rankinės atrodo nuostabiau.

„Kipling“ krepšiai pasižymi skirtingomis savybėmis net ir su mokykliniais krepšiais ir kelioniniais krepšiais. Gražus krepšių išorė yra patraukli ir traukianti akį, palikdama parašo efektą. Sandėlyje taip pat padeda kelios dizainerio kišenės. Gaminant naudojamos įvairios medžiagos taip pat suteikia nuostabią išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Sulenktas nailono audinys ir beždžionių raktų pakabukas su užtrauktuku turi unikalią išvaizdą.

Žiūrovams ne tik rankinės, bet ir rankinės, kuprinės, piniginės ir kuprinės turi ryškų poveikį. Aukštos kokybės kuprinės yra gerai žinomos dėl nuotykių kupinų kelionių.