Nuo tada, kai supratome, kaip užteršta mūsų aplinka, žmonės renkasi ekologiškesnius maišelius, tokius kaip džiutas, drobė, popierius ir audinys. Audinio maišelis yra geriausias pasirinkimas. Audinio maišelis taip pat vadinamas „maišu visam gyvenimui“. Jie yra ryškūs, švieži ir lengvi. Pagal savo pavadinimą jis pagamintas iš audinio. Jūs galite tai padaryti patys, siuvant. Daugelis mažmeninės prekybos parduotuvių siūlo savo produktus.

Madingi įvairių dizainų Indijos audinių nešiojimo krepšiai

Naujausi aplinkai draugiški nešiojimo maišeliai naudojant audinį:

Čia pateikiame 9 geriausius Indijos audinio maišelius su vaizdais ir pasigaminsite naują stilingą krepšį, tapydami rankomis, dažydami kaklaraiščius ar siuvinėdami. Pridėkite spalvų savo gyvenimui šiais gražiais audiniais.

1. Spalvotas kaklaraiščių dažų audinio krepšys:

Spalvotas kaklaraiščio dažų audinio maišelis

Įdėkite naują sukimą į savo įprastą audinio maišelį „Tie Dying it“. Tai labai sena technika. Raštai gaunami sukant, klostuojant ir trupinant audinį. Jie pagaminti labai spalvingi ir ryškūs. Tai puikiai tinka paplūdimio išvykai.

2. Rankomis dažytas audinio krepšys:

Rankomis dažytas audinio maišelis

Rankomis dažytas audinio maišas dažomas rankomis. Dauguma jų yra pritaikytos. Jie yra labai ypatingi dėl savo unikalumo. Tai sulauks visų jūsų dėmesio.

3. Siuvinėtos audinių rankinės:

Siuvinėtos audinių rankinės

Siuvinėtas audinio maišelis turi siuvinėjimą. Ant jo yra veidrodis ir karoliukai. Tai papildo jūsų vakaro aprangą. Galite jį naudoti kasdien.

4. Audinių krepšiai moterims:

Audiniai krepšiai moterims

„Tote Cloth Bag“ yra trumpas audinio maišelis su dviem rankenomis. jis atsidarė viršuje, kuris atsidaro į pagrindinį skyrių. Tai labai badas. Jį galite naudoti su flirtuojančia vakarine suknele arba su patogiu džinsiniu audiniu. Tai stilius be klaidų.

5. „Hobo“ audinių krepšiai mergaitėms:

Hobo audinių krepšiai mergaitėms

Hobo audinio krepšys yra didelis pečių krepšys su minkštu korpusu, kuris sudaro kreivę tarp dviejų galinių dirželių. Jis pateikiamas daugybe spalvų ir detalių. Jis yra patogus ir stilingas. Tai paprastas ir rafinuotas stilius. Galite neštis į darbą ar savaitgalį.

6. „Messenger“ audinių krepšiai paaugliams:

„Messenger“ audinių krepšiai paaugliams

Pasiuntinio audinio maišelis taip pat yra dirželis arba vieno diržo krepšys. Jį naudojo kurjeriai, taigi ir pavadinimas. Dabar juo naudojasi studentai ir keliaujantys žmonės. Kartais jis yra pakankamai didelis nešiojamojo kompiuterio nešiojimui. Jis taip pat gali būti naudojamas darbui.

7. Negabaritinis audinio krepšys:

Negabaritinis audinio krepšys

Negabaritiniai krepšiai yra naujas madingas stilius. Jie pagaminti iš daugybės medžiagų; audinys yra vienas mėgstamiausių. Jie yra dideli ir labai erdvūs. Tai labai stilinga ir išeinanti. Paprastai jie turi smeigių ir deimantų. Jie taip pat gali būti labai spalvingi.

8. „Back-Pack“ audinio krepšys:

Užpakalinis audinio krepšys

Atgalinės pakuotės paprastai yra dviejų pečių krepšiai, kuriuos dažniausiai veža studentai. Jie daugiausia pagaminti iš sintetinių medžiagų, tačiau, atsižvelgiant į aplinkosauginį supratimą, audinys yra mėgstamiausias tarp daugelio. Jie yra madingi ir spalvingi. Jis būna visų formų, spalvų ir atspaudų. Daugelis moterų mėgsta tai ilgoms kelionėms, ypač jaunoms vienišoms motinoms.

9. „Duffle“ audinio krepšys kelioniniam bagažui:

„Duffle“ audinio krepšys kelioniniam bagažui

Krepšys iš audinio yra unisex maišelis. Jame yra du dirželiai, kurie paprastai nusileidžia, kad pridėtų papildomos jėgos. Paprastai jis yra ryškus ir spalvingas. Jie yra gana vyriška tendencija. Jie ypač naudojami sporto salėje ir kelionėse.

Jei esate aplinkosaugininkas ar ne, audinio maišelis yra naujas artėjantis stilius. Galite pasigaminti patys arba nusipirkti parduotuvėje. Mūsų mama indė gamino ją iš mūsų senų marškinėlių ir suknelių. Štai kodėl jie yra daugkartinio naudojimo. Tai naujas ekologiškas produktas mieste ir esu tikras, kad jis visiems patiks.