Planuodami atostogas savo šeimai, nežiūrėkite toliau į nuostabią Biharo valstiją. Nuostabi vieta turi daug ką pasiūlyti jums ir jūsų šeimai. Nesvarbu, ar tai būtų savaitgalio pabėgimas, ar trumpa kelionė, veikla ir lankytinos vietos Bihare yra didžiulė. Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų yra Biharo krioklys. Bihare galite rasti bent 5 geriausius krioklius, kurie jus užburs. Vietų flora ir fauna yra tiesiog per gera, kad būtų tiesa. Biharo kriokliai yra skirtingo aukščio ir tai papildo šių vietų netikėtumą. Įvairiuose kriokliuose taip pat yra iškylų ​​vietų ir maudymosi galimybių, kurios jus atgaivins. Taigi susikrauk savo krepšius ir eik į artimiausią Biharo krioklį.

Geriausi kriokliai Bihare

5 garsūs Biharo kriokliai su išsamia informacija:

Čia yra 5 geriausių Biharo krioklių sąrašas su visa informacija. Tai yra vienas didžiausių Indijos krioklių.

1. Kakolat kriokliai:

Kakolat kriokliai

Nawada rajone yra vienas vaizdingiausių krioklių. Kakolat krioklys Bihare yra ant Kakolat kalvos. Kakolat krioklio aukštis yra nuo 150 pėdų iki 160 pėdų. Dėl kai kurių induistų mitologijos asociacijos vieta tapo labai žinoma ir dėl šios priežasties čia plūsta daugybė turistų. Be to, regione galima užsiimti daugybe vandens pramogų. Taip atsiranda ir jaunosios kartos turistų, ieškančių vandens įspūdžių ir jo galios. Kakolat krioklys Nawada Bihare yra segmentinis krioklys, kurio vienas lašas yra 163 pėdos.

 • Kaip pasiekti: Patna – taksi, autobusas ar taksi
 • Apsilankymo trukmė: 2 valandos
 • Atstumas nuo oro uosto: Patnos oro uostas 120 km
 • Atstumas nuo geležinkelio stoties: Patnos geležinkelio stotis 110 km
 • Atstumas nuo autobusų stoties: Patnos autobusų stotis 139 km
 • Kiti atrakcionai: Vishwa Shanti stupa, Swarna Bhandar, Maner Sharif

2. Dhua Kund kriokliai:

Dhua Kund kriokliai

Sasaram Bihare yra vieta dviem kriokliams, vadinamiems Dhua Kund kriokliais. Kriokliai yra tokie galingi, kad gali pagaminti iki 100 MW elektros. Vieta yra reikšminga, nes čia karštai švenčiama Raksha Bandhan šventė. Vaizdingas grožis šioje vietoje yra dangiškas ir dieviškas. Į šią vietą atvyksta daug turistų, norėdami būti vieni su gamta ir jaustis laimingi. Šeimos čia mėgsta dienos išvykas, ypač vasaros atostogų metu. Khao upė Bihare yra Dhua Kund krioklio sukūrimas. Krioklio pavadinimas toks dėl dūminės išvaizdos, susidarančios iš rūko.

 • Kaip pasiekti: Sasaram – autobusas, taksi ar automobilis
 • Apsilankymo trukmė: 2 valandos
 • Atstumas nuo oro uosto: Varanasio oro uostas 130 km
 • Atstumas nuo geležinkelio stoties: Varanasio geležinkelio stotis 129 km
 • Atstumas nuo autobusų stoties: Varanasio autobusų stotis 129 km
 • Kiti atrakcionai: Sher Shah Shuri kapas, Surya Mandir, Brahmeshwar Nath šventykla

3. Manjaro Kundo krioklys:

Manjaro Kundo krioklys

Kitas Sasaramo krioklys yra Manjar Kund krioklys. Tai taip pat svarbu, kaip ir Dhua Kund krioklys. Čia sukurta hidroelektrinė naudojama vietiniam miestui. Raksha Bandhan festivalis čia yra gana populiarus, nes turi tam tikrą istorinę reikšmę. Daugelis turistų festivalio metu atvyksta prie krioklio ir švenčia brolio ir sesers ryšį. Kadangi čia rengiama mugė, ji tampa labai patraukli turistams. Čia galite mėgautis nuostabia diena, būdami ramioje vietoje. Atsineškite savo šeimą į išvyką, kurią prisiminsite.

 • Kaip pasiekti: Sasaram – automobilis, autobusas ar taksi
 • Apsilankymo trukmė: 2 valandos
 • Atstumas nuo oro uosto: Varanasio oro uostas 130 km
 • Atstumas nuo geležinkelio stoties: Varanasio geležinkelio stotis 129 km
 • Atstumas nuo autobusų stoties: Varanasio autobusų stotis 129 km
 • Kiti atrakcionai: Surya Mandir, Brahmeshwar Nath šventykla, Sher Shah Shuri kapas

4. Telhar Kund kriokliai:

Telhar Kund kriokliai

Telharo Kundo krioklys Bihare yra Kaimuro rajone. Jis yra netoli Durgavati upės ir veda į nuostabią iškylos vietą. Krioklys yra segmentinis krioklys ir turi vieną lašą. Vaizdas į kalvas ir slėnį čia nuostabus, o žmones traukia žemyn trykštantis vanduo. Tai puiki vieta susiburti su šeima ir praleisti laiką čia. Pasirūpinkite savo užkandžiais ir maistu bei vandeniu, nes netoliese nėra užkandinių. Iš Telhar Kund krioklio atsiveria geriausi vaizdai, todėl įsigykite gerą fotoaparatą ir būkite pasirengę spustelėti gražias nuotraukas. Galite aplankyti netoliese esančią Mundeshwari šventyklą ir Karamčato užtvanką.

 • Kaip pasiekti: Kaimur – Autobusas, Kabina
 • Apsilankymo trukmė: 2 valandos
 • Atstumas nuo oro uosto: Varanasio oro uostas 103 km
 • Atstumas nuo geležinkelio stoties: Pasaulio geležinkelio stotis 20 km
 • Atstumas nuo autobusų stoties: Bhabua 32 km
 • Kiti atrakcionai: Mundeshwari šventykla, Karamčato užtvanka

5. Karkat kriokliai:

Karkato kriokliai

Tai dar vienas krioklys, esantis Kaimuro rajone. Šis gražus krioklys puikiai tinka išvykai. Turite galimybių užsiimti tokia veikla kaip valtis valtimis, žvejyba ir plaukimas. Ši veikla kartu su nuostabiu krioklio vaizdu leis jums atsipalaiduoti visą dieną. Karkato krioklys suteikia jums pasitenkinimą būdamas vienas su gamta. Šis krioklys yra segmentinis krioklys su vienu lašeliu. Surinkite draugų grupę ir mėgaukitės diena iš užimto ​​grafiko. Arba dar geriau – surinkite savo šeimą ir vaikus ir leiskite jiems mėgautis gamta. Karkato laukinės gamtos draustinis yra dar viena puiki vieta priimti vaikus.

 • Kaip pasiekti: Kaimur – Autobusas, Kabina
 • Apsilankymo trukmė: 2 valandos
 • Atstumas nuo oro uosto: Varanasio oro uostas 103 km
 • Atstumas nuo geležinkelio stoties: Pasaulio geležinkelio stotis 20 km
 • Atstumas nuo autobusų stoties: Bhabua 32 km
 • Kiti atrakcionai: Karkato laukinės gamtos draustinis, Karamčato užtvanka

Papildomi patarimai:

Biharo kriokliai yra gražūs ir vaizdingi. Prieš eidami ten dienos išvykai, imkitės būtinų atsargumo priemonių.

1. Rūpinkitės šlapiais kraštais ir slidžiomis uolomis, nes jos gali būti kenksmingos ir pavojingos

2. Neliesta teritorija aplink šiuos krioklius turi būti tvarkinga ir švari.

3. Miško plotas yra kaimiškas ir gerai, kad aplinkinė teritorija išliktų tokia, kokią matėte.

4. Prie krioklių nėra valgymo vietų, todėl atvykus į šias vietas lankytojams patogu neštis maistą, vandenį ir kitus daiktus.

5. Nešerti toje vietoje esančių gyvūnų ir net jų netrukdyti. Stenkitės neerzinti gyvūnų.

6. Būtinai pasirūpinkite pirmosios pagalbos vaistinėlėmis ir neslystančiais vaikščiojimo batais.

7. Prieš eidami į krioklius, pasidomėkite vietiniu laiku ir dienomis, kada jis yra atviras aplankyti.

Biharo kriokliai tikrai jus sužavės ir norės ten praleisti daugiau laiko. Šeimos išvyka tokiose ramiose ir didingose ​​vietose atgaivins jus ir jūsų šeimą. Biharo krioklių sąrašas yra daug įrodymų, kad Biharas yra jūsų laimės raktas. Taigi ateik ir pajusk, kaip vėsus oras ir vanduo užgniaužia kvapą. Atveskite savo artimuosius į šią nuostabią vietą, kupiną mitinių asociacijų, ir leiskite festivaliams jus dar kartą sužavėti.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Kuris yra aukščiausias Biharo krioklys?

Ans: Biharo Kakolat krioklys laikomas aukščiausiu kriokliu, nes šio krioklio aukštis yra apie 163 pėdos. Šis segmentinis krioklys turi vieną lašą, todėl krioklys yra toks vaizdingas. Daugelis žmonių čia plūsta norėdami pamatyti šio krioklio stebuklą. Gautas upelis ir tvenkinys, sukurtas prie krioklio pagrindo, taip pat puikiai tinka iškylautojams. Vaikams ir suaugusiems čia patinka žaisti ir maudytis vandenyse.

2. Kurie yra Dvynių kriokliai Bihare?

Ans: Du Biharo kriokliai, kilę iš tos pačios vietos, yra Dhua Kund ir Manjar Kund kriokliai. Jie yra Sasaram rajone ir yra tikrai puikūs kriokliai. Dėl savo galios yra ir hidelinė elektrinė, galinti pagaminti iki 100 MW elektros energijos. Tuo naudojasi vietos bendruomenė. Taigi šių krioklių galią puikiai matyti ir tai yra priežastis, kodėl daugelis turistų atvyksta čia.

3. Ar Kaimuro rajone yra krioklių?

Ans: Taip, Kaimuro rajone yra du nuostabūs ir kvapą gniaužiantys kriokliai. Vienas iš jų yra Telhar Kund krioklys, kuris gali nuvesti į Mundeshwari šventyklą. Kitas yra Karkat krioklys. Šie du yra didingi kriokliai, kuriuos puikiai galima pamatyti ištisus metus, tačiau geriausia per musonus ir iškart po jų. Taigi eikite į Kaimūrą ir pamatykite šiuos nuostabius krioklius.