Kad ir kaip keistai tai jums skambėtų, jūs tikrai padidinsite krūtinę per dvi dienas. Ir augdami turime omenyje jo dydžio didinimą. Taip atsitinka dėl to, kad jūsų krūties audinys auga, priklausomai nuo kasdien gaunamo mitybos lygio, hormoninių pokyčių, kuriuos galite patirti, ir moters ciklo. Taigi, teisingas būdas yra patenkinti savo kūno mitybos poreikius. Bet ne! Mes nenorime sakyti, kad mažesnės krūtys yra mažiau patrauklios. Bet jei norite turėti didesnes, čia yra keletas siūlomų ir natūralių būdų, kaip padidinti krūtų dydį per 2 dienas namuose.

Kaip natūraliai padidinti krūtinę per 2 dienas

Pagrindinis hormonas, kuris jums gali padėti, yra estrogeno hormonas organizme. Todėl neabejotinas būdas padidinti krūties dydį per dvi dienas yra didesnis nei jūsų kūne. Taigi, štai kaip galite padidinti estrogenų ir kitų maistinių medžiagų, reikalingų jo augimui, lygį. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokius maisto produktus geriausia vartoti, ir paprastus pratimus, skirtus krūtų dydžiui padidinti per 2 dienas namuose.

Geriausi būdai natūraliai padidinti krūtinę per 2 dienas:

Čia mes išvardijome 3 geriausius būdus, kaip natūraliai padidinti krūties dydį per 2 dienas. Pažvelkime į juos.

1. Pratimai krūtų dydžiui padidinti per 2 dienas:

Pratimai yra puikus būdas greičiau pasiekti rezultatų per trumpesnį laiką. Šiuos pratimus labai paprasta atlikti namuose ir jiems nereikia brangios įrangos.

  • Atsispaudimai: Atsispaudimai yra paprastas ir efektyvus būdas padidinti krūtinę. Jie taip pat gali tonizuoti raumenis ir suteikti kūnui gerą formą. Taip pat galite modifikuoti šiuos atsispaudimus, kad pasiektumėte greitų rezultatų.
  • Krūtinės spauda: Prispaudus krūtinę prie hantelių ar mankštos kamuolių, krūtis galima padidinti per 2 dienas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priglausti krūtinę prie daiktų ir švelniai paspausti. Norėdami tai padaryti, taip pat galite naudoti kietą lovą ar suolą.
  • Retas šoninis pakėlimas: Naudodami hantelius, turite atlikti retą šoninį pakėlimą, kad padidintumėte krūtinės dydį. Tai labai paprastas metodas, kurį galima atlikti namuose.

2. Geriausi būdai padidinti krūtų dydį per dvi dienas:

Kartu su maistu ir pratimais yra ir kitų būdų, kaip greitai padidinti krūtinę namuose:

  • Krūtų didinimo kremas: Rinkoje yra daugybė kremų krūtims padidinti. Tai gali padėti pagerinti kraujotaką krūtyse ir pagerinti krūties formą. Tai taip pat apsaugo nuo krūties vėžio tikimybės.
  • Krūtų masažas: Sukamaisiais, krūtų pakėlimo, krūtų ridenimo ir siurbimo judesiais galite masažuoti krūtis, kad įgautumėte tvirtą formą. Masažuodami krūtis padidinimo kremu ir migdolų aliejumi, krūtys gali padidėti.

3. Kaip padidinti krūtinę per 2 dienas su maistu:

Na, tam tikrai nereikia kremų ir kitos kosmetikos. Pradėkime nuo paprasčiausių ingredientų, prieinamų bet kuriuo metu jūsų virtuvėje.

1. Aliejinės sėklos ir riešutai:

Kaip natūraliai padidinti krūtinę per 2 dienas namuose

Alyvos sėklos ir riešutai yra maisto šaltinis, kuriame gausu estrogenų. Kitą kartą, kai dieną tikrai išalksite, daug anakardžių, migdolų, kaštonų, pistacijų ir graikinių riešutų. Tačiau nepamirškite stebėti kiekio. 5-6 riešutai per dieną yra gera dozė. Per didelis vartojimas gali sukelti svorio padidėjimą. Stenkitės į savo kasdienę mitybą įtraukti ožragės, pankolio ir linų sėklas. Linų sėklas galite pridėti prie savo salotų arba tiesiog sumalti ir įpilti į mėgstamas sultis.

2. Ankštiniai augalai:

Kaip natūraliai padidinti krūtinę per dvi dienas!

Ankštiniai augalai yra puikus estrogeno šaltinis. Tai ne tik padeda krūtims augti, bet ir praturtina jūsų kūną mityba. Jie suteikia energijos, o jų pluošto kiekis ilgą laiką jus sotins. Į savo racioną gana dažnai įtraukite sojos pupelių, pupelių, žaliųjų pupelių, mung pupelių. Virkite juos garuose arba valgykite tipiško indiško kario pavidalu, kuriuo galite mėgautis bet kurią dieną. Nuolatinis ankštinių augalų tiekimas jūsų kūnui taip pat yra geras būdas išlikti sveikiems.

3. Sojos produktai:

Natūraliai padidinkite krūtinę per 2 dienas!

Ar mes visi nemėgstame sojos produktų? Na, čia yra dar viena priežastis, kodėl galite mėgautis jais be kaltės. Valgykite pakankamai jogurto, sojos jogurto, sojos pieno, tofu, sojų pupelių aliejaus, sojos baltymų miltelių ir sojos riešutų. Įprastą aliejų pakeiskite sojos pupelių aliejumi. Užleiskite vietą tofu vietoj „paneer“ ir po vakarienės paragaukite klasikinio sojos jogurto. Įtraukę juos į savo mitybą, iš tikrųjų pamatysite pagerėjusį krūtų dydį. Pradėkite šiandien, iškart!

4. Mėsos produktai:

Natūraliai padidinkite krūtinę per dvi dienas!

Mėsos produktai taip pat supakuoti su estrogenų papildais, kurie veikia jūsų kūną. Vištiena ir vištienos produktai yra tinkami, norint padidinti krūtinę. Mes tikrai žinome, kad jums patinka vištiena, todėl čia yra dar viena priežastis juos valgyti. Paimkite juos dvi dienas reikiamu kiekiu ir pažiūrėkite, kaip padidėja jūsų krūtys. Šonuose įpilkite ankštinių augalų ir užbaikite sojos jogurtu.

5. Daržovės:

Padidinkite krūtinę per 2 dienas su maistu

Jei esate vegetaras, čia yra keletas daržovių, kuriose gausu estrogeno, todėl jums tikrai nereikia jaudintis, kad į savo racioną neįtrauksite mėsos produktų. Liucernos, saldymedžio šaknys, burokėliai, česnakai, žieminiai moliūgai, jamsas, bulvės, agurkai, dobilai, ožragės lapai yra turtingi estrogeno šaltiniai. Padarykite klasikines salotas ir ant jų pabarstykite šiek tiek linų sėklų, kad būtų traškus.

6. Vaisiai:

Padidinkite krūtinę per dvi dienas su maistu

Kaip jūsų dieta ir mitybos lygis gali būti visavertis be vaisių? Norėdami gauti visavertę mitybą, gausiai persikų, granatų, slyvų, morkų, arbūzų. Padarykite dubenį iš sumaišytų vaisių ir pusryčiams mėgaukitės aukšta stikline sojos pieno.

7. Nesmulkinti grūdai:

Padidinkite krūtinę per 2 dienas su maistu

Pilno grūdo kruopos ir duonos riekės aktyviai prisideda prie estrogeno lygio jūsų organizme. Jie taip pat yra sveiki mitybos šaltiniai. Įprastą duoną pakeiskite viso grūdo duona. Kino valandos metu mėgaukitės kukurūzų spragėsiais. Taip pat į savo racioną reikia įtraukti miežių, ryžių ir kviečių, kad padidėtų krūtų dydis.

Tikimės, kad atsakėme į jūsų klausimą, kaip padidinti krūtų dydį per dvi dienas. Gera dalis yra ta, kad visa tai yra saugu ir natūralu, o tai nukreipta į visą kūną, kad užtikrintumėte, jog šiame procese išliksite sveiki. Taigi jūsų rezultatas yra dvejopas. Taigi, pirmyn ir pradėkite jų laikytis, ir pamatysite, kaip nustebote dėl mūsų priemonių sėkmės. Tai yra natūralių ingredientų galia!