Bazen saç modelini kısa saçta denemek zorlaşır ve aynı zamanda görünümle de yetinir. Doğal olarak kısa saçlarınız varsa, bazen bir gece dışarı çıkarken veya bir partiye giderken uygun saç stilinin olmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ayrıca normal stiller kullanmaya pek hevesli olmayabilir ve modaya uygun ve size farklı bir görünüm kazandıran yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Kısa dağınık saç modellerini deneyebilirsiniz..

kısa dağınık saç modelleri

Kısa Saçlı Kadınlar İçin Dağınık Saç Modelleri:

İşte size hem trend hem de şık bir görünüm kazandıracak dağınık bir görünüme sahip kısa saçlar için bazı ipuçları..

1. Kısa Dağınık Kaba Görünümlü Saç:

kısa dağınık saç modelleri1

Düz saçlarınız varsa, bu saç modelleri dağınık ve kaba bir görünüm için mükemmel olabilir. Patlamaların bazı bölümlerini vurgulayarak vurgulayabilirsiniz. En iyi yanı, herhangi bir elbise veya kıyafetle iyi gitmeleri ve ayrıca bir parti stili olarak harika görünmeleridir. Hem yuvarlak hem de kısa yüzlere uyacaklar. Uzun yüzün daha uzun bir uzunluğa ihtiyacı olabilir.

2. Kısa Hacimli Dağınık Kesim:

kısa dağınık saç modelleri2

Hacim zaten yoğun olduğundan ve onları kısa göstermeyeceğinden, kalın saçlı insanlar her zaman kısa saçları tercih edebilirler. Bu nedenle, kalın saçlarınız ve büyük hacminiz varsa, herhangi bir gün kısa kestirmeye gidebilirsiniz. Kalın saçlı kızlar bunu kolayca taşıyabilir. Şimdi bu kısa saçları vurgulamak için dağınık bir görünüm elde edebilirsiniz. Stili yerine koymak için biraz jel uygulayın, böylece stil daha uzun süre kalır.

3. Kısa Saçlar İçin Dağınık Saç Dalgaları:

kısa dağınık saç modelleri3

Çenenin altında ama omzunun üstünde saçlarınız varsa, biraz dalga bile deneyebilir ve ardından dağınık ve rahat bir görünümle düzenleyebilirsiniz. Dalgalı görünümü hem doğal dalgalarınız varsa hem de yapay yollarla kendiniz elde edebilirsiniz. Yuvarlak veya uzun bir yüzünüz varsa yüzünüze bir yan kısım verin. Ayrıca hafif patlamalara da gidebilirsiniz..

4. Kısa Saçlar İçin Dağınık Kıvırcık Saç Modeli:

kısa dağınık saç modelleri4

Modaya uygun bir görünüm için, kendinizi taşıyabiliyorsanız bu mükemmel bir stil. Bukleler ve dağınık kelime – modaya uygun ve şık görünüyor. Doğal bukleleriniz yoksa saç maşası bile kullanabilirsiniz. Ancak bu tarz en uygun

5. Kısa Dağınık Bob Saç Kesimi:

kısa dağınık saç modelleri5

Bob saç da dağınık bir görünüm için harika görünüyor. Bu asla modası geçemez ve her zaman trenddedir. Genellikle kızlar, özgüven eksikliğinden dolayı bob kesimlerden kaçınırlar, bu nedenle kendinizi bu görünümde taşımak için çok fazla tutuma ihtiyacınız var..

6. Dalgalı Dağınık Kısa Bob:

kısa dağınık saç modelleri6

Kısa dalgalı bir saç kesimi için bu görünüm çok mükemmel. Herhangi bir saç renginde iyi görünecek ve herhangi bir kıyafete uyacaktır. Bu çok cilveli bir görünüm ve komşu kızı görünümü veriyor.

7. Şık Ön Patlama Dağınık Görünüm:

kısa dağınık saç modelleri7

Omuz boyunda ince bir saç için sadece bir yan kısım yapabilir ve kaküllerinizi alnınızda tutabilirsiniz. Kalan yan kısım, dağınık ve rahat bir görünüm ve aynı zamanda şık bir görünüm vermek için dalgalara dönüştürülebilir, ancak çok düzenli değildir..

8. Kısa Saçlar İçin Dağınık Patlama Saç Kesimi:

kısa dağınık saç modelleri8

Patlama ile düz kısa karışıklık! Bu, göz alıcı bir görünüm için çok mükemmel bir görünüm ve onun tarzından biri. Patlamaları vurgulamayı bile düşünebilirsiniz..

9. Dağınık Yaz Saçı Görünümü:

kısa dağınık saç modelleri9

Trendy, moda ve klasik bir yaz cool görünümü için deneyebileceğiniz diğer bazı stiller yukarıdaki gibidir..