Kısa, keskin saç modelleri, kadınlığın benzersiz yanını ortaya çıkaran cesur ve güçlü bir kişiliği tasvir ediyor. Yuvarlak ve dikdörtgen yüzlere ve kalın saçlara sahipseniz bu saç stillerini spor yapabilirsiniz. Bu görünümlerin bazıları patlamalarla gelirken, diğerleri benzersiz kısa kenarlarla gelir. Orta uzunlukta saçlarınız varsa, bu saç stilinizi çekici göstermenin en iyi yollarından biridir..

Kadınlar İçin Kısa Sinirli Saç Modelleri

Kadınlar için Kısa Sinirli Saç Modelleri 2018:

Trenddeki kadınlar için en iyi 9 kısa sinirli saç modeli aşağıdadır..

1. Yandan Süpüren Patlamalarla Kısa Sinirli Saç Modeli:

Kısa Sinirli Saç Modelleri1

Bu görünüm bir göstericidir. Bu saç modelinde püsküllü saçın ön kısmı alından aşağı iner ve kısmen gizler. Saçın bir kısmının diğerinden daha ağır ve kalın olduğu yerlerde saç asimetrik olarak kesilir..

2. Dalgalı Sinirli Saç Modeli:

Kısa Sinirli Saç Modelleri2

Dalgalı ve sinirli saç modeli, çok katmanlı bir peri gibi görünüyor. Başın bir tarafına ağır geldiği için yüze mükemmel doku verir. Dikdörtgen yüzlü kadınlar bu saç kesimini kolayca yapabilir.

3. Tüyleri Çıkan Peri:

Kısa Sinirli Saç Modelleri3

Bu saç kesimi, tüm kısa saç stilleri için bir başyapıttır. Süslü kısa saç modeli, bu görünümün ana cazibesi olan seçilmiş sivri saç telleriyle birlikte gelir. Burada saç aynı zamanda iyi beslenmiş ve kaygısız görünüyor. Bu saç kesimini kolayca şekillendirebilir ve teller sadece elle seçilebilir..

4. Sarışın Dağınık Kısa Sinirli Saç Modeli:

Kısa Sinirli Saç Modelleri4

Bu saç kesiminde sarı saçlar dağınık görünüyor. Saçın ön kısmı yüzer bir yapı alır ve bir tarafa fırçalanır. Bu, kısa saçlar için en iyi ve en havalı görünümlerden biridir. Doğal olarak sarı saçlarınız varsa, bu görünümü sallayacaksınız..

5. Rock Tarzı Kısa Sinirli Saç Kesimi:

Kısa Sinirli Saç Modelleri5

Bu punk-rock saç kesimi, kibirli ve kırılmayan bir tavır sergiliyor. Saçlar buklelerle toplanıyor ve bu sezonun en eğlenceli saç modellerinden biri. Orta uzunlukta saçlarınız varsa, kısa kesin ve bu görünümü elde etmek için şekillendirici jel kullanın..

6. Tıraşlı Pixie Sinirli Saç Kesimi:

Kısa Sinirli Saç Modelleri6

Tıraşlı perinin bir tarafında daha fazla, diğer tarafında ise çok az kıl bulunur. Bu çılgın görünüm, Miley Cyrus tarafından yeniden yatırım yapıldıktan sonra moda oldu. Bu saç modelinin alternatifi olmadığı için çok çekici görünüyor. Sarı saçlı kadınlar, Miley Cyrus gibi görünmek istiyorlarsa saçlarını bu şekilde şekillendirebilirler..

7. Sassy Pixie Saç Kesimi:

Kısa Sinirli Saç Modelleri7

Bu abartılı görünümden yararlanmak için saçınızı ekstra kısa kesin. Tüylü bir dokuya sahiptir ve fazla bakım gerektirmeden taşınabilir. Saçı sağlam tutmak için şekillendirici jele veya ağdaya ihtiyacınız olacak..

8. Kısa Saçlar İçin Kırpılmış Sinirli Saç Modeli:

kısa sinirli saç kesimi

Kaygısız ve eğlenceyi seven tavırlara sahip kadınlar bu saç modeline bayılacak. Saçınızı kısa ve keskin kesmeye istekliyseniz, bu en sevimli görünümlerden biridir. İyi katmanlı saçlar cilveli bir görünüm sergiliyor ve erkekler buna bayılacak. Bu görünümü en çok kalp şeklinde olan kadınlar taşıyacak.

9. Adam Görünümü Sinirli Saç Kesimi:

Kısa Sinirli Saç Modelleri9

Bu cesur görünüm, elmas şeklindeki yüze sahip kadınlar için uygun olacaktır. Saç modeli, birkaç örgülü ve katmanlı saç modeline kıyasla kısa saçın da çekici görünebileceğini kanıtlıyor. Charlize Thereon gibi ünlüler bu görünüme sahip ve diğer kadınlara da ilham veriyor..