Külot, dünyanın her köşesinden çoğu modern kadın tarafından giyilir. Kadınlar, külotların vücutlarının hassas bölgelerini koruduğunu anladılar. Ayrıca anneler kızlarının hijyenik olması için külot giymelerinde ısrar ediyor. Bu nedenle, külotlar giyimin önemli bir parçasıdır. Külotlar halka açık olmasa da, onlar için de moda var. Bu nedenle, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tasarım, stil ve farklı külot türü vardır. İşte en iyi 25 külot türü.

Kadın Külot Çeşitleri

Kadınlar İçin Çeşitli Külot Çeşitleri ve Tasarımları Listesi:

Çok rahat olan en iyi 25 bayan külot modeline göz atalım..

1. Erkek Şort Tarzı:

Erkek Şort Tarzı

ŞİMDİ AL

Bu ürün erkek külotlarına benzer şekilde yapılmıştır. Bu külotlar uyluklarda dikdörtgen şeklindedir. Bu ürün, düşük kesimli ayaklara sahiptir ve bedene oturan giysilerin altında kullanılır. Bu külot herhangi bir malzeme ve renkten yapılmıştır. Bu külotlar günlük giyim ve mayo altında kullanılabilir..

2. Calvin Klein Erkek Şort:

Calvin Klein Erkek Çocuk Şort

ŞİMDİ AL

Bu öğe çocuğun şortuna benziyor. Düşük belli, ön ve arka vücut kısımlarını oldukça iyi kapatıyor. Alt kenarlar üst uyluklara yakın biter. Külot yapmak için kullanılan malzeme siyahtır. Şirket logosu – CALVIN KLEIN öndedir. Bu logo, siyah rengi çevreleyen beyaz renkte yazılmıştır. Külotun kesimi, kalçayı saran bir erkek-şort tarzı olmasına rağmen çok rahat. Bu çift spor salonuna giyilebilir. Ayrıca, özellikle spor yapan kadınlar tarafından koşu ve koşu sırasında kullanılabilir..

3. Hanky ​​Panky V- Ön Boys Kısa:

Hanky ​​Panky V- Ön Erkek Çocuk Şort

ŞİMDİ AL

Bu öğenin stili erkek kısa olarak bilinir. Bunun nedeni, ön tarafın seçkin bir üçgenden yapılmamasıdır. Ayrıca arka kısımdaki malzeme de anlaşılamıyor. Tam külot tek bir sürekli malzeme ile tasarlanmıştır. Bu külot bej file ve kendinden renkli çiçekli dantel işlemelerle yapılmıştır. Sonuç olarak, bu külot çok Victoria görünüyor. Bayanlar ve kadınlar bunu herhangi bir fırsat için elbiseler, etekler ile giyebilir..

4. Klasik Külot:

Klasik Külot

ŞİMDİ AL

Malzemenin orta kısmında sade bir tasarım yer almaktadır. Malzemenin her iki tarafı da kesinlikle sade. Bu külot tasarımının zarafeti örtük. Külot ayık bir şekilde tasarlanmış, çoğunlukla kaplayan ve yüksek bir bel bandına sahip görünüyor. Külot kullanımı son derece rahat görünüyor. Külot, Büyükanne Külot olarak bilinir. Bu külotlar kot pantolonlarla giyilebilir.

5. Normal Külot Sevimli -3:

Normal Külot Sevimli -3

ŞİMDİ AL

Bu ürün üçlü set halinde mevcuttur. Bunlar günlük kullanım için normal külotlardır. Bunlar saf pamuklu baskılı külotlardır. Renkler turuncu ve mor içerir. Mor olanların beyaz ve turuncu çiçekleri vardır. Siyah elastik sınırları var.

6. Fransız Kesim Külot:

fransız kesim külot

Bu ürün siyah renklidir ve üstte dantelden yapılmış siyah bir kenarlık vardır. Külot belin üstüne ulaşır. Külot, en geniş uyluk bölgesine yakın alt bölgeden kesilir. Bu nedenle bu kısımlar kapsanmamıştır. Bu külot tipi yaygın olarak bulunduğundan, bayanlar genellikle hayatları boyunca kullanırlar. Külot, yüksek bel, etek ve elbise ile düzenli olarak giyilebilir..

7. Hipster Tipi Külot:

Hipster Tipi Külot

Bu ürün kraliyet mavisi rengindedir. İpler, mahrem yerleri kaplayan ön ve arka malzemeyi tutar. Önden satılan malzemenin üzerinde iki eşleşen ip geçiyor. Her iki tarafta önden üç, arkadan üç ip vardır. Bunlar elastik iplerdir, bu yüzden malzemeleri iyi tutarlar. Bel bandı kalçalarda olduğu için tasarım kalça kucaklayıcıları olarak bilinir. Ayrıca, külotlar belden aşağı otururken düşük kesimli bir paçaya sahiptir. Ancak bu külot çok rahat. Külot kot pantolon ve eteklerle kullanılabilir.

8. Yenilikçi Bikini:

hippi bikini

Bu ürün, Scarlett siyah tarzı hipster bikini tarzı bir külottur. Külot siyah dantelli malzemeden yapılmıştır. Bikini külotunda beyaz bir fiyonk var. Ayrıca üçgen ön tarafı arkaya bağlayan dar bir bant bulunmaktadır. Bu bikini modellerinde arka kısımdaki malzeme alt kısmı oldukça iyi kapatıyor..

9. Tanga Tipi Külot:

Tanga Tipi Külot

ŞİMDİ AL

Bu öğe oldukça şeftali pembesi renkli ve şeffaftır. Ortada iri kırmızı gül işlemeleri vardır. Ana malzemeleri tutmak için her iki tarafta uyumlu şeftali pembesi ince bantlar mevcuttur. Külot belin yaklaşık üç inç altında olduğu için stil çok zarif görünüyor. Külot arkada çok fazla örtmez. Ancak ön tarafı üçgen bir yama ile kapatılmıştır. Külotun yanları kalça kemiği üzerindedir. Kadınlar ve bayanlar balayına çıktıklarında tangalar büyüleyicidir. Bu külot özel elbise ve eteklerle de giyilebilir..

10. Askılı Kasık Az Külot:

Askılı Kasık Az Külot

ŞİMDİ AL

Bu ürün siyah dantel, siyah elastik malzeme ve siyah üçgen kumaştan yapılmıştır. Stile eklemek için birkaç küçük pirinç renkli yüzük var. Arkada iki ip var. Bu iplerin her biri poponun her bir yanağından geçer. Belin alt kısmında, külotu tutmak için beş elastik ip vardır. Bu beş ip, üçgen siyah kumaşın her iki yanında buluşuyor. Bu külot o kadar seksi ki herhangi bir kadın veya bayan bunu sevgilisini baştan çıkarmak için kullanabilir..

11. G String Tarzı Külot:

G String Tarzı Külot

ŞİMDİ AL

Bu ürün, ön tarafı fiyonklu pembe üçgen malzemeden yapılmıştır. Bu fiyonk ile eşleşen ince bir pembe kurdele külotu tutar. Arkada popo bölgesini kaplayan fazla malzeme yoktur. Ön ve arka malzemeler doğrudan küçük ipli bel bandına birleştirilmiştir. Malzeme iki yanak arasındaki alana oturur. Bu G string külot çıplak minimumu kapsar. Bayanlar ve bayanlar bu külotları plaj kıyafeti ve güneşlenme kıyafeti ile giyebilirler..

12. C-string Külot:

c-string külot

ŞİMDİ AL

Bu ürün kraliyet mavisi rengindedir. Külotun şekli C şeklindedir ve dolayısıyla adıdır. Bu külotun ipi yok, minimumu kapsıyor. Sadece gerekli özel alanların etrafına kenetlenir. Önü kapalı ama popo kesinlikle açıkta. Böylece, külot çok seksi ve çekici. Bu külot aslında bikini formundaki yeni çağ mayo. Kadınlar ve bayanlar bu külotu mayo, güneşlenme ve uzanma için plaj kıyafeti olarak giyebilir..

13. Kontrol Özetleri:

Kontrol Özetleri

ŞİMDİ AL

Bu ürün leopar derisi baskılara sahip bir malzemeden yapılmıştır. Külot, belin çok üzerinde yüksek bir kalçaya sahiptir. Külot iyi bir kontrol özetidir. Ve külotun elastik bir çizgisi var. Üst kısım göbeğe kadar uzanır. Bu külot rahattır ve daha pürüzsüz bir görünüm için mideyi sıkıştırmaya yardımcı olur. Bu külotu giymek için en iyi zaman hamilelik sonrasıdır. Ayrıca etek veya elbise ile de giyilebilir..

14. Cilt Şort Tipi Külot:

Deri Şort Tipi Külot

Bu ürün ten rengidir. İlginçtir, yumuşak elastik malzemeden yapılmıştır. Külot karın bölgesini kaplar ve göbeğe yakın çekilebilir. Alt bölge, üst uylukları geçerek uylukların ortasına kadar uzanır. Külot çok rahat. Ayrıca karın içeri girilebildiği için kadınların hamilelik sonrası dönemde hamile kalmasında fayda vardır..

15. Tanga Külot Giymek:

Tanga Külot Giymek

Bu ürün şeffaf pembe malzemeden yapılmıştır. Ön üçgen bölümde işlemeli açık pembe güller bulunmaktadır. Üst tarafta, külotu tutmak için fiyonklu elastik bir bordüre sahip Açık Pembe bant mevcuttur. Bu külotların tarzı çok Avrupalı. Kaplama çok mantıklı. Arka kapak bir tangadan daha fazlası ama bir bikiniden daha az. Kadınlar ve bayanlar bu külotu plaj kıyafeti, mayo ve ev kıyafeti olarak giyebilir..

16. Dantel Detaylı Külot:

Dantel Detaylı Külot

Külot stili, ön tarafının üçgen bir bezle iyi renklendirildiği ve arkanın da iyi kapatıldığı anlamına gelen bir bikinidir. Bu ürün siyah renkli dantelli pembe renktedir. Ayrıca siyah renkli bir yay var. Bu külot elbiseler ve eteklerle kullanılabilir.

17. Jokey Şeftali Çiçeği Bikini:

Jokey Şeftali Çiçeği Bikini

ŞİMDİ AL

Bu tarz bir bikini külotudur. Bu nedenle ön üçgen ve arka malzeme vücudun önemli kısımlarını kaplar. Ön ve arka dar bir bantla bağlanır. Bu öğenin diğer özellikleri arasında donanmanın çok aşağısı ve bacakların uylukların yukarısında kesilmesi yer alır. Bu Jokey bikini, kot pantolon, elbise ve etekli kadınlar ve bayanlar tarafından kullanılabilir..

18. Scarlet Kiss Külot:

kızıl öpücük külot

Ön üçgen ve arka malzeme kırmızı renktedir. Kumaşın hem ön üçgeninin hem de arkasının ortasında siyah bir ağ tasarımı var. Ayrıca bordür uyumlu siyah renkli lastikten yapılmıştır. Bu bikini tarzı külot bir elbise, etek, kot pantolon, plaj kıyafeti ve mayo ile kullanılabilir..

19. Kırmızı Brezilya Külotu:

kırmızı brezilya külot

Bu ürün Brezilya bikinisi tarzındadır. Kullanılan malzeme, düz kırmızı renkte kırmızı dantellidir. Geniş dantelli ve dalgalı iki şerit vardır. Bunlar, ön üçgen malzemenin üst ortasını arka malzeme ile birleştirir..

20. Düzenli Brezilya Kesim Özeti:

Normal Brezilya Kesim Kısa

Bu öğe harika, daha fazla mavi tonuyla çok renkli. Her iki tarafta dört dize vardır. Tüm teller ve ön üçgen malzeme çok iyi uyum sağlar. Bu külot tipik bir Brezilya bikinisi örneğidir. Tasarım vücudun önemli kısımlarını kapsar. Kadınlar ve Bayanlar çekici ve çekici görünüyorlar. Bu külot mayo ve plaj kıyafeti olarak giyilebilir.

21. Tek Taraflı Düğüm Brezilya Özeti:

Tek Taraflı Düğüm Brezilyalı Kısa

Bu öğe yeşil renkte çok çekici. Ön ve arka malzeme parçaları vücudun önemli kısımlarını kaplar. Yeşil bir kurdeleye bağlılar. Kurdelenin uçları sağ kalça kemiğine tek bir şekilde bağlanabilir. Bu külot tarzı da başka bir Brezilya tarzıdır. Kadınlar ve bayanlar bu külotta sansasyonel ve muhteşem görünüyorlar. Bu mayo ve plaj kıyafeti olarak giyilebilir.

22. İki Taraflı Düğüm Brezilya Özeti:

İki Taraflı Düğüm Brezilyalı Kısa

ŞİMDİ AL

Bu öğe, çeşitli tonlarda çiçek desenli bir taban olarak siyah renge sahiptir. Açıkçası, ön üçgen malzemede elmas var ve yıldızlar alternatif beyaz baskı işi ile çalışıyor. Ön tasarımın renkleri sadece beyaz. Uçlar, kalça kemiklerinin her iki yanında birleşir ve her iki taraftan da bağlanabilirler. Ayrıca, ana ipler, stile katkıda bulunan uyumlu siyah püsküllere sahiptir. Bu külot aynı zamanda bir Brezilya bikinisidir. Bayanlar ve kadınlar zarif ve sofistike görünüyor. Bu külot mayo ve plaj kıyafeti olarak giyilebilir.

23. Yüksek Külotu Kızdırmak:

tease yüksek külot

Bu külotu Calvin Klein tasarladı. Partinin tarzı Hipster briefine çok benziyor. Bununla birlikte, külot göbeğe yakın alışılmadık derecede uzundur. Basılı malzeme leopar derisine benziyor. Alt kısım ile üst geniş bant arasında, örneğin iki inçlik bir açık kesim veya boşluk vardır. Üst bant ve alt kısım dar bantlarla birleştirilir. Kahverengi elastik ve siyah kenarlık var. Bu, bir elbise veya etek kullanırken moda sırasında kullanılabilir..

24. Yenilikçi Külot Özellikleri:

Yenilikçi Külot Özellikleri

Bu öğe kalabalık bir tarzda yapılmıştır, ancak yenilikçi özelliklere sahiptir. Bu külot için kullanılan malzeme ön ve arka bölgelerde şeftali rengi filedir. Külot vücudun önemli kısımlarını iyi kapatıyor. Ön üçgen malzemede kırmızı ve turuncu renkli iplerle narin işlemeler bulunmaktadır. Bu külot kadın ve bayanlar tarafından elbise, etek, kot pantolon ile kullanılabilir..

25. Pantolon Tipi Külot’a dokunun:

Pantolon Tipi Külot dokunun

Bu ürün şeftali ipeğinden ve açık mavi dantelden yapılmıştır. Üst kısım sadedir. Uylukların yakınındaki alt kısım, dalgalı uçlu iki ila üç inç dantel ile biter. Bu külot diğer pantolonlardan daha kısadır. Külotun tarzı, beli sırtı ve pelvisi kapatan Fransız şortlarına benziyor. Bu külot, bayanlar ve kadınlar tarafından dans şortu, gecelik ve günlük giyim olarak giyilebilir..

Bu makaleyi inceledikten sonra, birçok seçeneğin mevcut olduğu sonucuna varılabilir. Burada, herhangi bir kadın veya bayan, farklı külot türlerinden birini seçebilir..