İç çamaşırı seçimi göz korkutucu olabilir. O kadar çok stil var ki, mükemmel olanı kolayca seçemezsiniz. Yüksek belli külotları deneyin ve sağladıkları rahatlık seviyesini görün. Bu yüksek belli külot modelleri, özellikle karnınızı daha ince göstermek istiyorsanız tam size göre. Mükemmel oturdukları için karın bölgesini düzleştirme ve daha ince görünmesini sağlama eğilimindedirler..

Kadınlar için Son Yüksek Belli Külot:

Bayanlar için yüksek bel külot modellerini görelim.

1. Pamuklu Yüksek Bel Külot:

Pamuklu Yüksek Bel Külot

Bu çarpıcı kırmızı dantel ve pamuklu kırmızı yüksek belli külot ile seksi ve göz alıcı olun. Külotun kenarları dantel panellerle doldurulur ve bu ona parti görünümü verir. Bir sonraki külotunu bu tarzda al ve sen de seksi hissedeceksin.

2. Dantel Yüksek Bel Külot:

Dantel Yüksek Bel Külot

Samimi giyimde son nokta, en iyi dantel malzeme kullanılarak oluşturulan seksi iç çamaşırlarıdır. Bu yüksek belli pantolon farklı renk ve hislerde gelir. Bu pantolonlardaki dantel işi karmaşık ve hassastır..

3. Şekil Aşınma Külotları:

Şekil Aşınma Külot

Dışarıdaki tüm figür bilinçli kadınlar için, şekillendirilmiş giyim mükemmel bir üründür. Ekstra gevşekliği korumaya yardımcı olur ve size dışarıdan şekilli bir şekil verir. Şekilli yüksek belli külotlar bunun için mükemmeldir..

4. Mesh Yüksek Bel Külot:

File Yüksek Bel Külot

Bir başka seksi ve şık görünüm ise file bel yüksek külot. Bu stil, külotun alt kısmındaki örgü görünümüne sahiptir. Kullanılan malzeme süper zengin ve yumuşaktır. File panellerin parlak görünümü cazibe katar.

5. Seksi Yüksek Bel Külot:

Seksi Yüksek Bel Külot

Göz alıcı kıyafetinizle gitmek için bir sonraki seksi siyah yüksek belli külotunuzu seçin. Bu sadece içeriden değil, dışarıdan da seksi hissetmenizi sağlayacaktır. Siyah renk cazibe ile ilişkilendirilir ve bu sizin için mükemmel.

6. Büyük Beden Yüksek Belli Külot:

Büyük Beden Yüksek Belli Külot

Büyük beden kadınlar için iç çamaşırı sorun olabilir. Bu büyük beden yüksek belli pamuklu külotlar, büyük beden kadınlara bol bol rahat ederken seksi ve şık olma özgürlüğü verir. Külot çeşitli renklerde gelir ve dikişsiz de olabilir.

7. Ön Kapanış Yüksek Bel Külot:

Ön Kapanış Yüksek Bel Külot

Özellikle tuvalete gitmeniz gerekiyorsa, yüksek belli külotlar biraz hantal olabilir. Bu ön kapamalı külot yüksek bel size bu özgürlüğü verir. Külotun aynı zamanda seksi görünen bir dantel üst kısmı var..

8. Düğün Yüksek Bel Külot:

Düğün Yüksek Bel Külot

Bu yüksek belli beyaz külot ile düğün gününüz için en iyisini alın. Bu güzellikler en iyi dantelden yapılmıştır ve uygun sütyenle birlikte gelir. Kombin seti, düğün gününüzün mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Düğünden sonraki ilk gecenizde bu modeli deneyin.

9. Dikişsiz Yüksek Bel Külot:

Dikişsiz Yüksek Bel Külot

Dikişsiz stil, dar giysiler ve ince kumaştan yapılmış giysiler giymeniz gerektiğinde mükemmeldir. Nude renk, tenle bütünleştiği için göz önünde bulundurabileceğiniz bir diğer faktördür. Dışarıdaki gününüzde her şeyin yolunda gitmesi için bu yüksek belli külotu seçin.

Yüksek belli külotlar, göbek çevresindeki ekstra flabın içine sokmak isteyenler için harika olan iç çamaşırı bölümünün bir parçasıdır. Dikişsiz, önden kapamalı vb. gibi çeşitli stillere sahip bu dantelli, pamuklu külotlar harika bir satın alma. Bugünün kızları bu tarz yüksek belli külotları kullanmayı seviyor; aslında, şişman hissettikleri için bu tip külotları slim fit görünmek için kullanmayı seviyorlar.