Bikini külotları, bel çizgisinin daha düşük olduğu ve yan kesimlerin bele yakın olduğu bir külot türüdür. Bu stiller daha fazla çekicilik sunar ve size daha fazla stil verir. Bikini külotları farklı malzemelerden olabilir ve her biri farklı bir konfor seviyesi sunar. Pamuklu olanlar normalde günlük kullanım içindir, saten ve ipek olanlar ise özel günler içindir..

En Yeni Tasarımlarla En İyi Kadın Bikini Külotları:

Bugün aşağıda verilenlerden bikini külotunuzu seçin,

1. Gündelik Bikini Külot:

gündelik bikini külot

İşte giymek için en rahat külotlardan biri. Bu şık ve modaya uygun külotlar, aynı zamanda seksi görünmeleri için düşük bel çizgisine sahiptir. Günlük giyim külotları düz renklerde veya baskılarda olabilir..

2. Streç Pamuklu Bikini Külotları:

Streç Pamuklu Bikini Külot

Bu pamuklu külotlu bikiniler, dokunuşa yumuşak olan süper yumuşak pamuklu malzemeden yapılmıştır. Onlarla muhteşem ve çekici hissedebilirsiniz. Bel bandındaki streç elastik, onu çok rahat hale getirir ve cilde hiçbir şekilde zarar vermez..

3. Renk Bloğu Bikini Külot:

Renk Bloklu Bikini Külot

Geniş renk yelpazesinde üretilen bu havalı renk bloklu pamuklu bikini külotlarına göz atın. Kullanılan zıt renkler cesur ve parlaktır. Bu renk bloğu çeşitlerinde herhangi bir stile sahip olabilirsiniz..

4. Kalp Bikini Külot:

kalp bikini külot

Bir sonraki randevunuz için bu süper seksi kalp bikini kesim külotunu giymeyi seçin. Bu seni aşık hissettirecek. Pamuklu külotun da dikkat çekici bir file iç kısmı vardır..

5. Dize Bikini Külotları:

dize bikini külot

Bunlar, genellikle baskılara dönüştürülen harika günlük giyim ipli naylon bikini külotlarıdır. Baskılar kadınsı veya çocuksu olabilir. Kontrastlı lastik bantlar ile çok çeşitli renk seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz..

6. Dantel Bikini Külot:

dantel bikini külot

Dantel ve pamuktan üretilen bu dantel bikini tarzı külotla göz kamaştırın. Dantelin pamuklu astarı ve dolgusu vardır. Dantel külotun önünü kaplıyor ve heyecan verici görünüyor.

7. Bikini Külot Takımı:

Bikini Külot Takımı

Kadın bikini külotlarını takım şeklinde satın almayı tercih edebilirsiniz. Bu set, eşleşen bir sutyen ile külottan oluşur. Bu eksiksiz iç çamaşırı seti çok çekici ve mükemmel bir uyum sağlıyor. Bunu dantelli veya pamuklu alabilirsiniz ama dantelli olanlar daha çekici.

8. Alçak Bikini Külot:

Alçak Bikini Külot

Bikini bölümündeki bir diğer havalı stil ise bikini külotuna göre daha düşük olan dekolte bikinilerdir. Bu alçak bikini külotları da çeşitli malzemelerde gelir. Daha fazla konfor için pamuğu tercih edebilirsiniz..

9. İpek Bikini Külotu:

ipek bikini külot

Kendinize yumuşak dokunuşlu bu çarpıcı ipek bikini külotlarından bir çift alın. Burada kullanılan ipek malzeme çok kaliteli ve bu da onu çok zengin kılıyor. İç astar rahatlık için pamuklu olabilir. Kontrast dantel elastik de olabilir.

Bikini külotları, kadınların kullandığı günlük külot giyim tarzlarından biridir. Bunlar pamuk, saten, ipek veya dantelden yapılabilir. Alçak, ip ve renk bloğu gibi farklı stillerde kendinize bir çift alın. Bayanlar kombin takımları iç çamaşırı satın almayı seviyorsa, bu külotların rahatlığını ve özgünlüğünü anlamaları, düzenli kullanımınız için kaliteli külot satın alırken biraz araştırma yapmaları gerekir. Piyasada küçük beden ve büyük beden bikini külotu alacak, bazı toplu külotları kayıtsız ve en sevdiğiniz tasarım stiline sahip olacaksınız..