Dolgulu külotlar, çoğu kadının spor yapmayı sevdiği bir şekillendirici üründür. Bu firmalar popo bölgesini ve bazı durumlarda karnı da yukarı kaldırır. Bugün yastıklı külot serisini deneyin ve vücudunuzu saran kıyafetleri giydiğinizde farkı görün. Onları siyah, beyaz ve özellikle ten rengi gibi renklerde bulacaksınız..

9 Kadınlar İçin En İyi Popo Geliştirme Yastıklı Külot:

Poponuzu geliştirmek için çok yararlı olan en iyi 9 dolgulu külotu görelim.

1. Şekil Aşınma Yastıklı Külot:

Şekil Aşınma Dolgulu Külot

Bu, satın alabileceğiniz en iyi şekilli külotlardan biridir. Arkadaki pedler sağlam ve iyi oturuyor. Poponuzun güzel ve şekilli görünmesini sağlarlar. Bunu siyah veya diğer renklerde seçin.

2. Pantolon Tarzı Yastıklı Külot:

Pantolon Tarzı Yastıklı Külot

İşte koleksiyonunuzda olmasını isteyeceğiniz harika bir şekil giyim stili. Bu, size çok daha fazla kapsama alanı ve rahatlık sağlayan pantolon tarzı yastıklı bir pantolon. Dantel kenar da çok seksi görünüyor.

3. Klasik Yastıklı Külot:

Klasik Yastıklı Külot

Tüm elbise stilleri için mükemmel olan bu klasik en iyi yastıklı külotları satın almayı seçin. Bunlar siyah ve ten renklerinde gelir, böylece tüm renkli giysilerle iyi giderler. Tarzınızı seçin ve bunlar sizi şık gösterecek.

4. Kuşak Yastıklı Külot:

Kuşaklı Yastıklı Külot

İşte arka kısmı dolgulu ve kalçaları şekillendiren harika bir ürün. Dolgulu bu kuşak tarzı külot, spor aktiviteleriyle de ilgilenen insanlar için en iyi destektir. Giymek istediğiniz bir tür seçin.

5. Silikon Yastıklı Külot:

Silikon Yastıklı Külot

Aynı zamanda düz tasarım olan en iyi yastıklı külota göz atın. Bu silikon dolgulu külot, tüm şekil aşınma endişeleriniz için mükemmeldir. Baskılar cesur ve güzel ve leopar baskılarla seksi olabilir.

6. Yüksek Bel Yastıklı Külot:

Yüksek Bel Yastıklı Külot

Bu, satın alabileceğiniz en iyi şekilli külotlardan biridir. Yüksek belli yastıklı külot, karın ve popo için tam bir şekil verir. Burada kullanılan malzeme üstün kalitededir ve gerildiğinde de iyi çalışır..

7. Çıkarılabilir Yastıklı Külot:

Çıkarılabilir Yastıklı Külot

Her zaman popo külotu istemiyorsan, sahip olabileceğin en iyi seçenek bu. Bu çıkarılabilir pedler, sahip olmak için harika bir seçenektir. Bunları tercihinize göre koyabilir veya çıkarabilirsiniz. Bu deseni tercihinize ve bedeninize göre alın.

8. Sünger Yastıklı Külot:

Sünger Yastıklı Külot

Bu sünger külot süper yumuşak ve rahattır. Popoyu daha yüksek yapar ve daha sıkı görünürler. Dikişsiz alt push up külot, tüm giysilerle iyi çalışır. Tüm kıyafetlerinizle gitmek için çıplak renk külot seçin.

9. Bisiklet Yastıklı Külot:

Bisiklet Yastıklı Külot

Bisiklete binme ve herhangi bir sporla ilgileniyorsanız, o zaman bu bisiklet yastıklı külotu giymeniz gereken şeydir. Bunlar sizi korur ve rahatlatır ve spor giyim için en iyi satın almadır. Bugün bir deneyin ve farkı görün.

Vücudunuzu geliştirmek istiyorsanız, dolgulu külotlar sizin için en iyisidir. Size verdikleri daha sıkı görünüm, bu külotları bu kadar aranan yapan şeydir. Tüm polyester malzemeyi ve sadece %5 spandeks bulacaksınız. Kare bir poponuz varsa, poponuzda yuvarlaklık hissi vermek için küçük bir külot deneyin. Elde yıkarsanız, bunlar kesinlikle 1 yıl sürecek. Bu külot modellerini denedikten sonra mutlaka arkadaşlarınıza da tavsiye edeceksiniz. Bir seçenek için çıkarılabilir ve kalıcı külot arasında seçim yapın.