Büyükanne külotları, büyükanneler için harika görünen büyük boy külotlardır. Bu, yıllar önce spor yapılan tarzdı, ama şimdi büyükanne külotları modaya geri döndü. Böylece siz de kendinizi büyükanne gibi hissettirmeyecek bir büyükanne külotu tercih edebilirsiniz! Bu seçenekler arasından seçim yapın ve doğru seçimi yapın.

Trenddeki Kadınlar İçin En İyi Büyükanne Külotları:

1. Baskılı Büyükanne Külot:

baskılı nine külot

Renkli ve şık baskılı büyükanne külotları bulacaksınız. Büyükanne külotu, taraklı dantelle kaplanmış elastik bantlara sahip olabilir. Kullanılan malzeme saten veya pamuk, hatta ipek olabilir..

2. Pamuk Büyükanne Külot:

pamuk büyükanne külot

En yaygın olarak kullanılan en iyi büyükanne külotları pamuklu büyükanne külotlarıdır. Bu büyükanne pantolonları, pamuktan yapıldıkları ve en rahat oldukları için tüm yıl boyunca mükemmeldir. Sahip olduğunuz renk seçeneklerine göz atın beyaz da en iyi seçeneklerden biridir..

3. Şeffaf Dantel Büyükanne Külot:

sırf dantel büyükanne külot

Büyük külotla bile seksi olabilirsin ve bu transparan dantelli külot tam sana göre. Onları muhteşem renklerde seçin ve aynı zamanda rahatlık ve çekiciliği bulacaksınız. Önde panel olarak kullanılan dantel geniştir..

4. Puantiyeli Büyükanne Külot:

puantiyeli büyükanne külot

Bu, 70’lerin ve 80’lerin tarzıdır ve bir klasik olarak kabul edilir. Puantiyeli külot gerçekten çarpıcı ve büyükanne külotlu kadınlar içlerinde gerçekten harika görünüyor. Renkler değişebilir, ancak herhangi bir renkteki beyaz puantiyeler harika görünüyor.

5. Komik Büyükanne Külotu:

komik nine külot

Büyükanne külotları, büyük bedenleri için bile komik ve sevimli olabilir. Bu beyaz büyükanne külotunun arkasına bir tür komik alıntılar basılmıştır. Külot kontrast renkte basılmıştır. Kişiselleştirilmiş alıntılarla bu stili eğlenceli bir şekilde deneyin.

6. Annelik Büyükanne Külot:

annelik büyükanne külot

Birçok hamile kadın büyükanne külotunda rahatlık bulur. Bunlar gerilebilir ve vücudunuz büyüdüğünde en iyi arkadaşı yapar. Pamuklu malzeme de dokunuşa yumuşaktır. Uygun yumuşaklığı hissedeceksiniz ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda kolayca esneyebilirsiniz..

7. Vintage Görünümlü Büyükanne Külot:

vintage bak nine külot

Bu, üzerinde harika baskılar olan muhteşem bir vintage görünümlü büyükanne külotu. Renkler çarpıcı ve bu külotu çok çekici kılıyor. Külot doğal nefes alabilen malzemeden yapılmıştır. Bu daha çok genç kızlar için kullanışlıdır, sahil kenarında gezmeyi severler, yüzmek için kullanmayı severler. Bu tasarımı çiçek deseninde alın.

8. Naylon Büyükanne Külot:

naylon büyükanne külot

İşte geri dönüş yapabilecek başka bir harika görünümlü büyükanne külotu. Naylon malzeme dokunuşa hoş geliyor. Çeşitli tonlarda olabilir, ancak koyu tonlar daha zengindir. Bu tarz modelde rahatlık hissedeceksiniz, bu düzenli kullanımınız için iyi bir külot.

9. Mesh Büyükanne Külot:

örgü büyükanne külot

Sıcak bir büyükanne külotu, muhteşem lacivert renkte bu örgü panelli dantel külottur. Dantel zarif ve çarpıcı görünüyor. Hayatınızdaki herhangi bir özel gün için bunu seçin. Bu büyükanne külot açısından en iyi satın alma.

Büyükanne külotları, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı stillerde gelir. Dantel ve saten olanlar tarihler için mükemmeldir. Pamuklu olanlar tüm yıl boyunca rahatlık için mükemmeldir. Büyükanne külotları, vücudunuzun daha geniş bir alanını destekledikleri için rahatlık için en iyisidir..