Pakistano Mehndi dizainas

Bet kokia ypatinga proga Indijos ir daugelio kaimyninių šalių namų ūkiuose yra neišsami be mehendi. Populiarumas išplito Vakarų šalyse, vadinamas chna, ir yra naudojamas laikinos tatuiruotės graviravimui. Šis straipsnis suteikia jums žvilgsnį į turtingus ir unikalius Pakistano mehndi dizainus.

Pakistano mehendi dizainas atspindi meną, kultūrą, šventę ir tradicijas, kaip ir Indijoje. Tačiau Indijos ir Pakistano mehendi dizaino stiliai labai skiriasi. Mehendi dizainas Pakistane yra arabiško ir indiško stiliaus derinys.

Nors modeliai skiriasi, kiekviena Pakistano nuotaka puošia šiuos gražius dizainus savo ypatingai dienai, laikydama juos palankiais. Mehendi reikšmė yra giliai įsišaknijusi Indijos ir Pakistano kultūrose, kurios natūraliai suteikia nuotakai grožio. Pažvelkime į Pakistano mehendi dizainą, tinkantį visoms progoms.

25 geriausi Pakistano „Mehndi“ dizainai:

Pristatome jums keletą geriausių Pakistano mehendi dizainų, atspindinčių kultūrą ir suteikiančių nuotakai grožio jos ypatingą dieną.

1. Gražus Pakistano išgalvotas Mehndi dizainas:

Gražūs Pakistano išgalvoti „Mehndi“ dizainai

Šis Pakistano mehendi dizainas turi viską, kupolą, tinklelį ir lapų motyvus, kurie yra neįtikėtinai subtilūs ir įmantrūs. Nors dizainas gali atrodyti daug laiko, rezultatas to vertas. Dėl dizaino detalių ir tikslumo dėvėtojas pristato stilių, einantį kartu su tradicija.

2. Paprastas mandala Pakistano Mehndi Ke dizainas:

Paprastas mandala Pakistano Mehndi Ke dizainas

Mandalų menas populiarėja, o mehendi dizainas nėra išimtis. Šis mandala meno Pakistano mehendi dizainas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta rinktis minimalistinį dizainą. Jūsų rankos nugaros centre yra milžiniška mandala, o pirštų galai yra gražaus įmantraus dizaino. Nors atrodo paprasta, šis dizainas atrodo išskirtinis.

3. Paprastas Pakistano lengvas Mehndi dizainas:

Paprastas Pakistano „Easy Mehndi“ dizainas

Tai dar vienas Pakistano dizainas, skirtas tiems, kurie mėgsta elegantišką dizainą. Dizainas turi du drąsius gėlių motyvus, apsuptus lengvesnio atspalvio sūkuriais. Šis dizainas yra susietas su pirštais su plonais ir subtiliais vynais, išskirtinai pakeliančiais dizaino grožį.

4. Mažos deimantinės Pakistano henna:

Mažos jungtinės deimantinės Pakistano henna

Kas nemėgsta mehendi dizaino, kuris atrodo kaip papuošalai? Taip! Šis Pakistano mehendi dizainas vaizduoja papuošalų, įtrauktų į chna dizainą, grožį. Maži deimanto formos motyvai yra susieti su plonomis linijomis, kurių kulminacija yra plati struktūra, panaši į apyrankę. Šis dizainas turi sudėtingus modelius ir gali būti papuoštas bet kokia ypatinga proga.

5. Pakistano pusmėnulio žiedas:

Pakistano dizaino pusmėnulio žiedas

Tai dar vienas puikus papuošalų dizaino, panašaus į rankinius diržus, pavyzdys. Nors dizainas yra gana paprastas, jo reikšmė dėvėtojui yra daug svarbesnė. Vidurinis pirštas turi nuorodą į pusmėnulio apyrankės liniją, o kitų pirštų viršuje yra nedideli mėnulio motyvai, sukuriantys gražią išvaizdą.

6. Pusapvalis naujas Pakistano Mehndi dizainas:

Pusiau ratas Naujas Pakistano Mehndi dizainas

Šis Pakistano mehendi dizainas neapima visos jūsų rankos. Tai puikus pasirinkimas mažoms progoms, nes tai idealus mados ir tradicijos derinys vienodais kiekiais. Gėlių motyvai sukurti užpildant jūsų vietovės foną, o kitos rankos dalys lieka švarios, pakeliant raštą.

7. Sudėtingi Pakistano „Mehndi“ dizainai:

Sudėtingi Pakistano „Mehndi“ dizainai

Jei savo ypatingai dienai ieškote įmantraus ir įmantraus Pakistano mehendi dizaino, tai yra puikus pasirinkimas. Šis dizainas įvairiais būdais užpildytas gėlių ir lapų motyvais, taip pat įvairiais dizainais. Nuotakos ar vestuvėse dalyvaujantys žmonės dažniausiai renkasi tokio tipo planus.

8. Išsamus Pakistano henna dizainas:

Išsamus Pakistano henna dizainas

Tai dar vienas mandalos meno pavyzdys, įtrauktas į Pakistano mehendi dizainą. Jei stebite abi mandalas abiejose, delnai turi skirtingus modelius, todėl dizainas puikiai išsiskiria. Pirštų galiukai turi paprastus kryžminius raštus, kurie padeda dar labiau pakelti mandalą.

9. Nuostabus Pakistano vestuvių Mehendi dizainas:

Nuostabus Pakistano nuotakos Mehendi dizainas

Jei esate sudėtingų ir įmantrių savo mehendi modelių gerbėjas, šis dizainas yra puikus pasirinkimas. Kreivi kupolas rankos gale turi mažus raštus, sujungtus su juodai baltomis šaškėmis. Pirštų galiukai taip pat turi panašius būdus, kurie h palieka tarpą, todėl dizainas išsiskiria. Geriausia kreiptis į profesionalų mehendi menininką, kad šis dizainas būtų nupieštas.

10. Bold Pakisthani Dulhan Mehendi dizainas:

Drąsus Pakistano Dulhano Mehendi dizainas

Tai puikus tradicinio Pakistano mehendi dizaino pavyzdys, kuriame yra daug įmantrių ir sudėtingų modelių. Nors tai padaryti reikia daug kantrybės ir gali atrodyti varginantis, rezultatas atrodo išskirtinis. Kai kurios naudotojo rankos sritys yra švarios, o tai dar labiau pabrėžia dizainą. Be tarpų, planas gali atrodyti perpildytas.

11. Pakistano Mehendi dizainas su gražiomis rožėmis:

Pakistano Mehendi dizainas su gražiomis rožėmis ir povu

Gėlių motyvai buvo neatskiriama nuotakos mehendi dizaino dalis, nepriklausomai nuo šalies ir stiliaus. Ryškūs rožių žiedų kontūrai atrodo gražiai, kartu su povo motyvais ir įvairiais raštais visoje rankoje, todėl tai yra tradicinis nuotakų pasirinkimas jų ypatingą dieną.

12. „Fusion Pakistani Mehendi Design“:

„Fusion Pakistani Mehendi Design“

Skirtingai nuo kapo motyvų, kuriuos galite rasti Pakistano mehendi dizainuose, šis raštas turi aštrius kraštus, todėl jis puikiai išsiskiria. Trikampė forma užpildyta kapo tipo raštais su įmantriu dizainu. Ši specialybė yra tai, kad ant rankos yra daug vietos, kuri suteikia dizainui nepakartojamą išvaizdą ir neatrodo perpildyta.

13. Pakistano Mehendi su apyrankės dizainu:

Pakistano Mehendi su apyrankės dizainu

Šis gražus mandalos meno mehendi dizainas rankos gale su įmantriais raštais yra atliktas ypač gerai. Pirštai taip pat turi besisukančius raštus, paliekančius nagus. Kitas unikalus šio dizaino bruožas yra platus riešo raštas, kuris atrodo panašus į apyrankę. Tokie planai atrodo išskirtiniai bet kokiai ypatingai progai.

14. Gražus Pakistano Mehndi dizainas:

Unikalus ir gražus Pakistano Mehndi dizainas

Kad mehendi dizainas išsiskirtų, jums nereikia visiškai užpildyti rankos. Pažvelkite į sudėtingus ir stilingus šio dizaino modelius, kurie atrodo panašūs į papuošalą. Šis riešą ir pirštus dengiantis dizainas atrodo ne mažiau kaip gražus ornamentas. Nors tai gali atrodyti varginantis, šis dizainas turi gražų rezultatą.

15. Paprastas Pakistano Mehndi dizainas:

Paprastas Pakistano Mehndi dizainas

Jei norite paryškinti pirštus ir palikti delnų sritį elegantišką ir paprastą, šis dizainas jums tinka. Pirštai turi unikalius ir stilingus raštus, kurie papildo dėvėtojo grožį. Rožė ir drugelis ant delno turi plonus ir drąsius kontūrus su šviesiomis ir plonomis linijų užpildais. Vaikai ir paaugliai dažniausiai renkasi šiuos dizainus.

16. Spiralinis Pakistano Mehndi dizainas:

Pakistano Mehndi dizainas

Tai labai lengva padaryti, mehendi dizainas, turintis labai storus spiralinius motyvus. Tai galite lengvai padaryti naudodami Pakistano mehndi dizaino nuotraukas arba pasirinkti, kad tai atliktų profesionalūs ekspertai. Tai daroma ant pirštų, o jūs galite padaryti kitus motyvų modelius kitoms rankoms ir tai padaryti savo vakarėliui. Šie paprasti „mehndi“ dizainai taip pat yra labai suderinti su „lehengas“ ir kitais „ghagra cholis“ ar net „Anarkali“ kostiumais.

17. Širdies formos Pakistano Mehandi dizainas:

Širdies formos Pakistano Mehandi dizainas

Tai širdies formos lapai Pakistano mehndi stiliumi. Galite išbandyti tai kaip paprastesnį dizaino tipą, kurį galite padaryti su draugais. Tai taip pat galima padaryti merginų vakarėlyje. Šiuos „Mehandi“ dizainus galite lengvai gauti ant rankų. Šio tipo „Mehandi“ dizainas tinka ir kitoms kūno padėtims. Tai taip pat gerai, kai jie yra derinami su bet kokiais „zaree“ darbais ar siuvinėjimo lehengomis. Norint pakartoti tą patį, nereikia daug įgūdžių ir jis puikiai tinka komandai paprastiems vakarėliams.

18. Vieno lapo Pakistano Mehndi modeliai riešui:

„Mehndi“ riešo dizainas

Tai pradedančiųjų mehendi darbas, atliktas Pakistano sunkiųjų motyvų formatu. Galite išbandyti šiuos stilingus dizainus namuose, bandydami sukurti Pakistano mehndi dizainą Eidui. Tai taip pat gali būti kažkas, ką galite padaryti mergaičių vakarėlyje. Šie paprasti modeliai taip pat yra stilingi dėvėti kačiuko vakarėliui.

19. Tinklinis Pakistano Mehandi dizainas:

Pakistano „Mehandi“ dizainas

Tai labai stilingas tinklelio ir spiralės chna Pakistano dizainas. Galite pabandyti juos dėvėti savo šeimos progoms. Tai taip pat gana madinga ir miela pasipuikuoti. Taip pat galite naudoti cirkonius kartu su bendru mehndi dizainu. Galima netgi pasirinkti juos naudoti kaip Pakistano „Dulhan mehndi“ dizainą tiems, kurie nori atrodyti paprastai, bet karališkai su mielomis dekoracijomis..

20. Gėlių ir povo Pakistano Mehandi dizainas:

Gėlių ir povas Pakistano Mehandi dizainas

Tai gėlių ir povo Mehandi dizainas su išsamiu Pakistano stiliaus darbu. Tai gana stilinga dėvėti vakarėliui ar susiburti. Šį šiuolaikinį meną galite dėvėti su savo lehenga ir kitais ghagra cholis. Jei norite tai padaryti net ir laisvalaikiui, jie jums labiausiai tinka, nes nėra sunkūs arba nelabai puikuojasi.

21. Abstraktus dizainas Pakistano Mehndi’s:

Dizainas Pakistano Mehndi kalba

Abstraktūs mehndi meno dizainai matomi labai retai. Ypač sukurtos ponios, norinčios kurti su mehndi, kad atitiktų jos aprangą ar papuoštų rankas. Raudoni ir juodi abstraktūs motyvai, kurie sukuria gėlių, lapų ir spiralinių linijų blokus, daro dizainą patrauklų. Tokie dizainai nėra visiškai uždengti rankomis, paliekant erdvę odai; dizainas pabrėžia pagrindinę rankos dalį. Geriausias abstraktaus modelio dalykas yra tas, kad jam nereikia įvaizdžiui suteikti tobulos formos. Karikatūrinė modelio struktūra netgi gali padaryti dizainą patrauklų. Netgi naujesni mehndi meno kūrėjai gali sukurti puikius dizainus su abstrakčiais raštais.

22. „Eid Special Pakistan“ dizainas:

Specialus Pakistano dizainas

Eid yra ypatinga diena beveik pagrindiniams Pakistano gyventojams. Eido dieną moterys ir vyrai puošiasi geriausiai, o kai moterys rengiasi, mehndi įneša kibirkštį į jų grožį. Specialūs „Eid mehndi“ dizainai yra unikalūs. Paprasti dekoratyvinio dizaino lopai nukrenta, kai paryškina rankas. Pakistano „Eid mehndi“ „backhand“ dizainas atrodo nuostabiai, jų rankinės apyrankės stiliaus juodas mehndi.

23. Paprastas atspalvis Pakistano Mehndi dizainas:

Pakistano Mehndi dizainas

Pakistano mehndi nuotraukos atrodo nuostabiai, kai nuotakoms patinka atsigręžti į santuokos albumus. Užtemdyti mehndi dizainai yra vienas gražiausių Pakistano mehndi dienoraščių dizaino. Motyvai užpildyti plonų ir šviesių linijų atspalviais, kurie sukuria tamsų motyvo vaizdą. Visas mehndi atrodo fantastiškai, kai mehndi spalva tampa originalia raudona spalva. Tokie užtemdyti mehndi dizainai nuostabiai atrodo ant gėlių ir palieka ant rankų. Pageidautina, kad rožės gėlėse atrodytų fantastiškai. Dėl ryškių kontūrų jie atrodo nuostabiai.

24. Dekoruotas pirštas Mehndi dizainas:

Pirštų Mehndi dizainas

Pakistano nuotakos mehndi dizainas įgavo savo grožį ir eleganciją. Šiais laikais moterys ieško dizaino, kuriame visa ranka paliekama tuščia, gražiai suprojektuotas pirštas. Net gėlių darbai, atlikti kampuose, atrodo gana madingi. Šis naujo tipo naujausias Pakistano mehndi dizainas labiausiai tinka tiems, kurie tiki elegancija ir žvelgia į intensyvumą.

25. „Single Mid Strand Mehendi“ dizainas:

Pakistano Mehndi dizainas

Šis Mehendi kūrinys daugiausia naudojamas įvairiais arabiškais stiliais. Visas ilgis kartu su gėlių ir povų atspaudais turi būti tinkamai prižiūrimas; kitaip meno grožis gali atrodyti iškreiptas. Nors tai gali atrodyti paprasta, šie dizainai visą laiką yra užpildyti sudėtingomis detalėmis, o tai papildo grožį.

Galutinės mintys:

Pakistano mehendi dizainas puikiai sujungia tam tikrus Indijos ir arabų dizaino aspektus. Pagrindinis Pakistano mehendi dizaino bruožas yra juodos spalvos mehendi su raudonos spalvos mehendi viduje. Jis yra įvairių modelių, kuriuos galima piešti ant rankų ir kojų, taip pagerinant dėvėtojo grožį.