Nuo vestuvių iki mažų susibūrimų namuose nė viena proga neapsieina be vyrų, puikuojančių savo Kurta pižamomis. Šios tendencijos pratęsimas yra legendinis vyrų Kurta pižamos dizainas su švarku! Pridėjus striukę, net ir paprasta „Kurta“ akimirksniu virsta pareiškimo kūriniu. Daugelis įtakingų asmenybių, tokių kaip J. Jawarharlal Nehru ir p. Narendra Modi, išpopuliarino šią tendenciją ir įkvėpė jaunąją kartą apimti tradicinius drabužius. Priklausomai nuo to, ar tai oficiali, ar neoficiali aplinka, galite pasirinkti iš daugybės variantų. Nuo raminančių pastelinių iki drąsių kietų dalelių ir žaismingų atspaudų yra kiekvienai nuotaikai ir progai. Šiame straipsnyje mes surinkome naudingos informacijos apie vyrų kurtos pižamos su striukėmis pasirinkimą ir 30 naujausių modelių katalogą..

  • „Kurta“ pižamos modeliai su striuke vyrams:
  • Kurta pižamos dizainas su striuke moterims:

Kaip pasirinkti tinkamą spalvų derinį vyrų Kurta pižamai su švarkais?

Kurta pižama su striukėmis yra gana universali ir siūlo begalines stiliaus galimybes. Tačiau daugelis žmonių suklysta dėl spalvų derinių, todėl jie atrodo džiazuoti ar pernelyg paprasti. Laimei, šie patarimai gali išgelbėti jus nuo mados klaidų ateityje:

  • Dienos renginiams idealiai tinka šviesios spalvos, tokios kaip pastelės. Jie sušvelnina jūsų bendrą išvaizdą ir suteikia įmantrią išvaizdą. Pabandykite maišyti ir derinti spalvas, pavyzdžiui, rausvą rožinę su smėlio spalva arba mėlyną su smėlio spalva ir pan. Ilgesniems renginiams netgi galite pridėti juodos arba rudos spalvos striukę ant šviesios spalvos kurta..
  • Tamsesnės spalvos, tokios kaip juoda, ruda, kaštoninė ir tamsiai mėlyna, yra gana standartinės. Jie tinka beveik kiekvienam odos tonui ir asmenybei. Pasirinkite šias šiltas spalvas vakaro ir nakties vakarėliams.
  • Investuokite į įvairiausių spalvų striukes, tokias kaip beveik balta, tamsiai mėlyna, kaštoninė ar tamsiai žalia, kurios dera su daugeliu spalvų.
  • Šeimos renginiuose ir susibūrimuose, kuriuose dalyvauja jūsų artimasis ratas, nedvejodami eksperimentuokite su drąsesnėmis spalvomis. Pasirinkite atspalvius, tokius kaip oranžinė, rožinė, ryškiai geltona, raudona, violetinė ir tt.

Populiarūs ir stilingi „Kurta“ pižamos modeliai su striuke vyrams:

Įdomių vyrų drabužių sąraše yra šis 30 geriausių „Kurta“ pižamų dizaino su striuke. Tai suteikia kitiems tradicinę ir akį traukiančią išvaizdą.

1. Party Wear Kurta pižama:

Party Wear Kurta pižama

Šiandien vyrai dalyvauja vakarėliuose ir vestuvėse. Taigi jie nori atrodyti populiaresni, suteikdami kurtos pižamos švelnumo. Galite suteikti daugiau dailių prisilietimų, vilkėdami kurta pižamą su švarku vestuvėms.

2. Punjabi stiliaus Kurta pižama:

Pandžabų stiliaus Kurta pižama

Seksualiau atrodytų kurta pižama su pandžabiško stiliaus švarku. Geriau būtų išsiaiškinti tikro vyro nuotrauką, kuri suteiktų jiems Desi išvaizdą. Tai bus geras pasirinkimas derinant spalvas su švarko raštu, išbandykite tai su raudonais batais savo ceremonijai ar funkcijoms.

3. Stilinga žakardo striukė su Kurta:

Stilinga žakardo striukė su Kurta

Čia ateina naujos rūšies striukė, suteikianti nepaprastą išvaizdą. Eikite į pateiktą vaizdą ir pažiūrėkite, kaip stilinga vyriška kurtos pižama su švarku tikrai suteiks jums nuostabią išvaizdą vestuvėms ir vakarėliams.

4. Kurta su Nehru švarku:

Kurta su Nehru striuke

Kurta pižama su „Nehru“ švarku primena mūsų mylimąją Shri Jawaharlal Nehru, kurios švarko stilius garsėja iki šiol. Galite dėvėti baltą kurta pižamą su „Nehru“ striuke, suteikiančia jums tradicinę išvaizdą.

5. Ryškiai raudona Kurta:

Ryškiai raudona Kurta

Raudona ir juoda spalva visada buvo populiari dėvėti kurta pižamą, tačiau jei šios ryškios spalvos bus dėvimos su švarku, tai tikrai suteiks žvilgsnio, kad niekam nereikia pabėgti. Išbandykite šią aprangą, kad patrauktumėte dėmesį minios viduryje.

6. Pathani stiliaus Kurta:

Pathani stiliaus Kurta

Pathani’s yra labiausiai pavargusi kurta pižama kartu su striuke. Pathani ilgesys suteikia vyrams patrauklesnę išvaizdą, o jei ketinate prisijungti prie interneto, rasite pathani populiariausiųjų sąrašą, tačiau sakyčiau, kad dėvėkite pathani kurta pižamą ir striukę.

7. Žalia siuvinėta Kurta:

Žalia siuvinėta Kurta

Siuvinėtos kurtos gali būti naudojamos bet kuriai festivalio šventei. Žalioji etninė spalva labiau tinka kurtai, turinčiai išsiuvinėtą potraukį Čikanui. Jūs netgi galite dėvėti jį kaip striukę, suteikdami jai stilingą išvaizdą.

8. Tradicinė Kurta su striuke:

Tradicinė Kurta su striuke

Čia vėl pateikiamas tradicinių kurtų sąrašas, kad jūs, žmonės, atrodytumėte patraukliai. Tai geresnis pasirinkimas būtų tradicinis ir išsiuvinėtas kurta ilgesys iki kelių ir dėvimas su kurtos spalvą atitinkančiu švarku. Galite pamatyti atitinkamus pateiktus vaizdus.

9. Ryškiai šviesiai oranžinė Kurta:

Ryškiai šviesiai oranžinė Kurta

Tai yra vienos geriausių kurtos pižamų su patraukliausiomis ir žavingiausiomis spalvomis. Šios spalvos net padidina jūsų veido ryškumą ir priverčia vyrus atrodyti ryškesniais ir laimingesniais.

10. Balta dryžuota Kurta su striuke:

Balta dryžuota Kurta su striuke

Dabar mes turime dar vieną kurtos pižamos dizainą, kad vyrai būtų seksualesni vakarėliuose, vestuvėse ar kitur. Jūsų išvaizda šiandien yra svarbesnė ir karjeros požiūriui. Balta dryžuota striukė su juoda striuke tikrai suteiktų jums tikrai žavėtųsi kiti. Taigi balta kurta-pižama su striuke galite jaustis patogiau.

11. Etninė smėlio spalvos Kurta:

Etninė smėlio spalvos Kurta

Šie kurta pižamos dizainai išlieka paprasti per vieną ryškią spalvą, todėl linija „Tiesiog geriausia. Smėlio spalvos dizainą galima dėvėti namų funkcijose arba tose vietose, kur rasite tiesiog geriausią. Striukė šiam dizainui suteiktų geresnę išvaizdą.

12. Flamboyant Dori Kurta:

Įspūdinga Dori Kurta

Bolivudo žvaigždės daugiausia dėvi siuvinėtą puošnią Dori kurta. Jis yra gana brangus, tačiau turi klasikinę išvaizdą, palyginti su kitais dizainais. Juoda kurta pižama su švarkeliu ištaigingos Dori išvaizdos būtų geriausias šio stiliaus pasirinkimas.

13. Išskirtinė siuvinėta striukė su Kurta:

Išskirtinė siuvinėta striukė su Kurta

Išskirtinė išvaizda tradiciškai yra geriausia kurta pižama su siuvinėta striuke, kad suteiktų stilingą išvaizdą. Tai daugiausia kurta pižamos vestuvėms ir netgi gali būti dėvimos atliekant mažas funkcijas, kad būtų labiau etninės ir šaunios.

14. Šilko Nehru striukė su Kurta:

Šilko Nehru striukė su Kurta

Tai kurta-pižamos gabalas iš Nehru striukių rinkinių, turinčių šilko striukę, suteikiančią patrauklią šilko išvaizdą virš kurta. Kreminis dugnas, auksinė kurta ir geltona šilko striukė būtų geriausias pasirinkimas šiai kolekcijai. Taigi bet kokiai kolekcijai visada rinkitės geriausią pasirinkimą, kuris jums labiausiai tinka.

15. Kinijos apykaklės Nehru striukė:

Kiniška apykaklė Nehru striukė

Kinų apykaklė reiškia apykaklę, uždengiančią jūsų kaklą. Atrodo, kad „Nehru“ striukė kiniškoje apykakle atrodo labiau apgailėtina su kurta pižama. Yra daug kurta pižamų dizaino, ir tai yra vienas iš jų. Vestuvėms galite dėvėti kurta pižamą su „Nehru“ striuke, kad įvykis atrodytų nuostabiau.

16. Mėlynojo šilko Kurta& Pižama su atspausdinta Koti:

Mėlyno šilko Kurta & amp; Pižama su atspausdinta Koti

Tai išskirtinė kurta su „Koti“ dizainu vyrams. Kurta ir pižama yra pagaminti iš dvigubo šilko, pritaikyto pandžabų prisilietimui. Kurta yra ilgomis rankovėmis, o striukės medžiaga prisiūta prie rankogalių. „Kurta“ yra gražiai apipavidalinta su „Nehru“ apykakle ir nuostabia kišene su mėlynomis dvigubos šilko skaromis. Jis gali būti lydimas gražių mojarisų, kad suteiktų karališką išvaizdą.

17. Auksinė Kurta su Mėlyna Koti:

Auksinė Kurta su Mėlyna Koti

Tai kvapą gniaužianti kurta pižama su Koti vyrams. Aukso spalvos kūrinys su pižama yra padengtas gražiu mėlynu Koti su auksiniu raštu. Naudojama medžiaga yra šilkas, todėl ją galima valyti tik sausu būdu. Tai atrodo kaip tobula apranga tokioms ceremonijoms kaip sangeet.

18. Kreminio šilko Kurta pižama ir Koti vestuvių kremo dizainerio uždangai:

Kreminio šilko Kurta pižama ir Koti vestuvių kremo dizainerio uždangai

Tai visiškai stebuklinga šilko kurta ir pižama su Koti vyrams. „Koti“ yra iš atspausdinto kreminio atspalvio šilko. Jis be rankovių su kiniška apykakle. Plokštelė yra visiškai užsegama sagomis. Paprastas, bet nuostabus rinkinys, kuris puikiai tinka vestuvėms. Pižama yra Patiala stiliaus, kad suteiktų jai turtingą išvaizdą. Kad atrodytumėte puikiai, galite dėvėti rudos spalvos paprastus „mojaris“ arba odinius kirpimo batus.

19. Garstyčių „Kurta“ rinkinys su „Koti“ ir „Drape“:

Garstyčių „Kurta“ rinkinys su „Koti“ ir „Drape“

Štai nuostabus dizainerio garstyčių spalvos kurtos rinkinys su atspausdinta Koti ir užuolaida. Kurta yra iš susmulkintos chanderi medžiagos su aukšta apykakle ir priekiniais mygtukais. Prie jo priderintos plonos dramblio kaulo spalvos pižamos. „Koti“ yra iš žalio šilko ir turi gėlių folijos atspaudą. Suknelės dėmesio centre – garstyčių spalvos užuolaidos, išryškinančios suknelę.

20. Baltos Kurta pižamos rinkinys su siuvinėtu Koti:

Baltos Kurta pižamos rinkinys su siuvinėtu Koti

Čia yra balta kurta pižama su Koti. Balta spalva rodo, kad esate taikos žmogus. Pižama yra pathani stiliaus. „Koti“ yra klubų ilgio su sudėtingais siuvinėjimo darbais. Jis turi „Nehru“ apykaklę ir yra be rankovių. „Koti“ tvirtinamas tik vienu mygtuku ir atidaromas apverstos V formos. Norėdami visiškai atrodyti, dėvėkite mojaris. „Koti“ pristato modernų stilių.

21. Rožinė Kurta pižama su mėlyna Koti:

Rožinė Kurta pižama su mėlyna Koti

Subtiliai atrodanti rožinė Kurta ir pižama su „Blue Koti“ yra puikus vestuvių ansamblis, atitinkantis spalvingą jūsų geresnės pusės aprangą. Mėlyna Koti turi Nehru striukės išvaizdą su kišene. „Kurta“ yra apvyniojimo stiliaus, kad būtų šiek tiek modernus. Dėvėkite paprastą rožinę pižamą, kuri tinka, ir mojaris ant kojų, kad nušluostytumėte nuotaką nuo kojų.

22. Balta Kurta pižama su Koti:

Balta Kurta pižama su Koti

Tai visiškai madinga balta kurta pižama su „Koti“ vyrams. Tai gražus vakarėlių drabužių ansamblis. Kuba ir pižama yra pagaminti iš šilko žaliavos. Rožinė Koti yra nehru stiliaus. Ryškiai rožinė „Koti“ turi rožines sagas ir kvadratinę kišenę. Pižama yra Patiala stiliaus, o kurta turi ilgas rankoves, kurias galima stumti iki alkūnių, suteikiančių mačo išvaizdą.

23. Dviguba siuvinėta nėrinių uždanga:

Dviguba siuvinėta nėrinių uždanga

Kodėl madą turėtų išbandyti tik suaugusieji? Čia yra klasikinis kūrinys jūsų sūnui, kurio apranga privers kitas mamas jausti pavydą jums. Karališkos mėlynos spalvos dhoti stiliaus pižama su gražiu kraštu ir smėlio spalvos šilku suteiks jūsų sūnui princui žavingą išvaizdą. Be to, mėlynos spalvos „Koti“ su aukso ir mėlynos spalvos zigzago raštais, papuoštomis auksinėmis sagomis ir ant kojų auksinės spalvos „mojaris“.

Gražūs „Kurta“ pižamos su striuke dizaino modeliai moterims:

Pažvelkime į populiariausias ir populiariausias kurtos pižamas su striukėmis moterims.

1. Persikų Anarkali Kurta su juodu siuvinėtu Koti:

Persikų Anarkali Kurta su juodu siuvinėtu Koti

Tai ryškus persiko „Anarkali Kurta“ ir ilgo juodo siuvinėto „Koti“ derinys. „Koti“ gražiai siuvinėta rankomis auksiniais siūlais. Jis turi apvalų kaklą, kuris, pasiekdamas lėkštę, išlenkiamas į kvadratinį. Plokštelė užsegama iki pusės žemyn su gražiomis apvaliomis auksinėmis sagutėmis.

2. Rožinis Kurti pižamų rinkinys su pilka ilga Koti:

Rožinis Kurti pižamų rinkinys su pilka ilga Koti

Tai puikus rožinės spalvos Kurti su pižama iš Džordžetos medžiagos. Jame yra gana spalvoti siuvinėjimai aplink mylimojo stiliaus kaklą. Kurtos, taip pat ilgosios Koti, yra ilgomis rankovėmis. Pilka ilga Koti yra išsiuvinėta gražiomis rožinėmis rožėmis su šilko siūlais. Atviras „Koti“ taip pat ribojasi išilgai priekinių ir rankovių galų su auksiniais nėriniais ir rožiniais satino juostelėmis..

3. Žalia ir violetinė su įvairiaspalviu Koti:

Žalia ir violetinė su įvairiaspalviu Koti

Ši Kurta – pižama su Koti yra graži ir nuostabi kasdieninė kolegijos apranga. Naudotojui tai suteikia žavingą ir linksmą išvaizdą. Žalia kurta su 3/4 rankovėmis ir A formos siluetu. Kaklas yra paprastas ir apvalus. Apykaklė ribojama su dviguba satino juostele, o rankovės – su viena satino juostele. „Koti“ yra trumpas ir puoštas siuvinėjimais, naudojant įvairiaspalvius šilko siūlus.

4. Pilka mėlyna Koti stiliaus Kurta:

Pilkai mėlyna Koti stiliaus Kurta

Nuostabi ir grakšti pilka ilga kurta su mėlyna Koti tikrai yra tobula vakarėliams. Ši suknelė turi patrauklią išvaizdą dėl gražaus siuvinėjimo ant kostiumo. „Koti“ puošia siuvinėjimo siūlų grobio darbus. Visas komplektas pagamintas iš tokių medžiagų kaip: – viršuje yra dirbtinis Džordžetos audinys, viduje ir apačioje naudojama santoon medžiaga, o dupatta – iš nazmino audinio.

5. Tamsiai mėlynas Kurti su Banglori Koti:

Tamsiai mėlynas Kurti su Banglori Koti

Čia yra išskirtinis ilgas tamsiai mėlynos spalvos Georgette medžiagos kūrinys, turintis gana plačius aukso spalvos nėrinius, besiribojančius su apatine linija. „Koti“ yra aukso spalvos „Banglori“ stiliaus ir atidaromas aukštu kaklu. Nuostabūs rankomis siuvinėti mėlynos spalvos gėlių piešiniai ir auksiniai lapai puošia „Koti“. „Koti“ turi ilgas rankoves, kurių galuose yra tamsiai mėlynos spalvos vamzdžiai. Dėvėkite jį ir jūsų išvaizda bus žaviausia minioje.

6. Juodosios Kurta pižamos ir Koti rinkinys:

Juoda Kurta pižama ir Koti rinkinys

Nuostabus juodas tiesus kirpimas iš kelio ilgio ir palazzo stiliaus pižamų, sukurtas ypač juodos spalvos mėgėjams. Kūrinys turi paprastą apvalų kaklą su pusiau rankovėmis. Prie šios aprangos pridedamas trumpas „Koti“ be rankovių su plunksnomis, išsiuvinėtomis sidabriškai aukso spalvos siūlais.

7. Rožinė Kurta pižama ir Koti rinkinys:

Rožinė Kurta pižama ir Koti rinkinys

Tai kūdikių rožinis kurta, pižamos ir Koti rinkinys, į kurį tikrai patiks įvairaus amžiaus patelės. Kurta yra paprasta ir suknelė su apvaliu kaklu ir trumpomis rankovėmis. Tačiau „Koti“ yra atspausdintas aukso spalvos kriauklėmis ir ribojamas su aukso spalvos gautais aukso spalvos karoliukais. Ši suknelė suknelei suteikia blizgesio. Kurta ir pižama, taip pat Koti gali būti pagaminti iš šifono ar šilko, kad judant judėtų.

Kurta pižama, kaip mes visi žinome, visada išliko geriausia. Į jį įtraukta daug dizaino, nesvarbu, ar jis yra išsiuvinėtas, ar kažkas kitas. Iš minėtų 30 geriausių dizainų galite pasirinkti geriausią dizainą ir pasirinkimą, atitinkantį jūsų asmenybę. Gaukite šį stilių platų veislių kolekcijos modeliu su striuke; tikrai gausite gerų komentarų apie savo aprangos pasirinkimą.