Nesvarbu, kiek tendencijų pasikeistų, rankų darbo kūriniai visada išliko moterų traukos objektu. Nesvarbu, ar ieškote trumpų tunikų, ar seniai pamestų, rankų darbo dizainas yra geriausias pasirinkimas moterims, kurios dėvi savo drabužius etniškai..

Geriausi rankų darbo „Kurti“ dizainai moterims:

Čia yra dizainerių rankų darbo kurtų kolekcija, kurią tikrai norėtumėte pridėti prie savo drabužių spintos,

1. „Zari“ siuvinėjimo „Kurta“ dizainas:

„Zari“ siuvinėjimo „Kurta“ dizainas

Siuvinėjimas „Zari“ buvo plačiai paplitęs kuriamas rankų dizainas vestuvėms ir kitoms panašioms progoms. Darbas pagamintas naudojant auksinius zari siūlus ant kaklo, rankovių ir galo, kad būtų sukurtas elegantiškas dizainas.

2. Pakistano rankų darbo „Kurta“ dizainas:

Pakistano rankų darbo „Kurta Design“

Kitas dizainas, dažniausiai dėvimas retkarčiais, yra Pakistano kurta rankų dizainas. Medvilninis kurta yra pagamintas iš vilnonių siūlų, suteikiantis gražių gėlių dizaino minkant. Rankomis siuvinėtiems kurtams suteikiamas puikus kaklo darbas su šoninėmis angomis.

3. Veidrodinis rankinis Kurta dizainas:

Veidrodinis rankinis Kurta dizainas

„Mirror work kurti“ kolekcija yra viena iš visų laikų mėgstamiausių rankomis siuvinėtų kurtų. Sukurta iš Georgette medžiagos, suknelė suteikia korti stiliaus išvaizdą su įvairiais veidrodžiais, nukirptais skirtingomis formomis, kad būtų sukurtas geriausias dizainas. Veidrodiniai darbo dizainai taip pat dėvimi reguliariai dėvėti.

4. Kašmyro „Tilla Work Kurti“ dizainas:

Kašmyro „Tilla“ darbas „Kurti Design“

Kalbant apie suknelių stiliaus ilgus kurtus, norima išvaizda buvo plačiai pasirinkta kašmyro tilla stiliaus rankinio siuvinėjimo dizaino. Kūriniui suteiktas Kašmyro siūlų darbas, apimantis apykaklę, iškirptę ir viršutinę dalį iki juosmens.

5. Polli punktyrinė ranka Kurti:

Polli punktyrinė ranka Kurti

Galvojate įsigyti ką nors naujo per džinsus! Čia yra paprastas kurtų rankų siuvinėjimo dizainas, kuris yra suknelės stiliaus. Juodam kūriniui iš medvilnės suteikiamas siūlų darbas, suprojektuotas naudojant polli taškelius, sukuriančius įvairių spalvų gėlių dizainą. Dizainas taip pat naudojamas iš grynos medvilnės medžiagos, kad atrodytų nepriekaištingai.

6. Kutchi siuvinėjimo ranka Kurtis:

Kutchi siuvinėjimo ranka Kurtis

Jei ieškote puošnaus paplūdimio drabužių ar vasaros drabužių, geriausia pirkti trumpo ilgio kurtis siuvinėjimo kaklo dizainą. Pagaminti iš medvilnės ir Georgette medžiagos, kurtis yra trumpas, siūlai ant kaklo, rankovių ir apačios. „Kutchi“ kūrinys dažniausiai skirtas kurti kuriant vakarietiškus drabužius.

7. Džiuto siuvinėjimo rankų darbas Kurti:

Džiuto siuvinėjimo rankų darbas Kurti

Tunikos stiliaus rankų siuvinėjimo modeliai, skirti kurtams, kai yra siuvinėti džiuto piešiniai, prideda tam tikro žavesio. „Kurt“ yra visiškai pamestas su šikšnosparnių sparnų rankovėmis ir džiuto darbo kaklo linija, kad būtų elegantiškesnis nei džinsai ir antblauzdžiai.

8. Angrakha rankų darbo Kurti dizainas:

„Angrakha“ rankų darbo „Kurti Design“

Angrakha stiliaus rankų siuvinėjimo kurta dizainas yra toks pritaikomas tarp paauglių, kad būtų tobula vestuvių išvaizda. „Kurt“ suteikiamas tradicinis pleistras ir siūlai su nuostabiais atlasiniais raišteliais. Šis darbas taip pat žinomas kaip tradicinis Radžastano lopo darbas.

9. „Bhindibharat“ rankų darbas „Kurti Design“:

„Bhindibharat“ rankų darbas „Kurti Design“

„Bhindibharat“ visada išliko paklausus tarp paauglių ir moterų dėl tradicinės išvaizdos. Juose yra platus pasirinkimas, kuriuos galima dėvėti atliekant įvairias funkcijas, taip pat įprastai dėvint visų rūšių kūrinius. Dizainas taip pat apima putojančių auksinių siūlų naudojimą, norint pabrėžti dizainą.

Rankų darbo kūrimo dizainus galima rinktis iš daugybės, tačiau dažniausiai juos įkvepia gėlių dizainas. Kadangi jie yra pagaminti rankomis, jie atlieka nuostabius apdailos darbus, taip pat tarnauja ilgiau nei mašinos. Taip pat galite rasti rankų darbo dizaino ant naujausių tunikų, vieno peties ir tt kurti stilius ir chalatus.