Gyvenimas atogrąžų klimate mus išmokė vieno tikro dalyko. Saulė gali būti mūsų draugas žiemą, tačiau visus metus, supančius žiemą, saulė yra tikrai galinga jėga, kuri nusileidžia nuo mūsų spinduliu, dažnai sugalvodama problemą, kurią vadiname įdegiu. Įdegis ir juodos dėmės yra dažnas skundas, kai kalbama apie odos problemas, tačiau tai, kas atsiranda kartu su odos įdegiu ir tamsumu, yra rimta dilema.

Dažnai per didelis UV spindulių poveikis gali sukelti tam tikras odos ligas, jei ne visiškai odos vėžį, o tai taip pat yra galimybė. Štai kodėl svarbu žinoti, ką jums gali pasiūlyti komercinė rinka, kad padėtumėte atsikratyti šios problemos.

1. Lakme Sun Expert UV + Fairness losjonas:

losjonai nuo saulės

Šis produktas vilioja ne tik apsaugą nuo saulės, bet ir odos spalvą. Reguliariai naudojant, oda bus hidratuota, lygios tekstūros, o SPF30 suteiks jums puikią apsaugą nuo saulės be saulės. Šis kremas ypač tinka sausos ir normalios odos grožiui.

2. „Neutogena Pure And Free Liquid Daily Sunblock“:

Losjonai nuo saulės 2

Pagaminta iš natūralių ingredientų, tai yra geras pasirinkimas jūsų jautriai odai, kur galingas SPF 50 suteiks karštą atspindį saulės spinduliams, atspindintiems jį nuo veido, nesugeriant UV spindulių, o lengvas ir be aliejaus skystis išlaikys jūsų veidas matinis ir poliruotas visą dieną.

3. Kaya Sensitive nuo saulės:

Losjonai nuo saulės 3

Kliniškai patikrintas ir didelis odos smūgis, šis išmanus produktas yra draugiškas odai ir nesukels karčio dirginimo, kol rūpinsis jūsų subtilia oda. Supakuotas su SPF15, jis gerai susilieja su oda ir taip pat gali būti naudojamas kaip gruntas arba pagrindas kitiems kosmetikos reikalavimams. Tai ne tik suteiks jums apsauginį sluoksnį, bet ir padės jūsų odai atnaujinti padarytą žalą.

4. „L’Oreal Sublime Sun Sheer Protect“ apsaugos nuo saulės aliejus:

Losjonai nuo saulės 4

Puikus sprendimas vasaros vidurdienio išvykai ar sunkiai dienai biure, „L’Oreal“ saulės spindulių kremas su oda prisitvirtina ir suteikia jums blizgesio neturintį apsauginį sluoksnį, kuris sugeria perteklinį aliejaus išsiskyrimą, o SPF50 niekada neleis kenksmingiems UV spinduliai pažeidžia apsauginį apvalkalą, kad pakenktų jūsų odai.

5. „L’Oreal Suncare Invisible Protect Clear Clear“ losjonas:

Losjonai nuo saulės 5

Štai dar vienas „L’Oreal“ namų hitas šį kartą su nuodugniomis drėkinimo ir drėgmės formulėmis kartu su apsauga nuo saulės, kuri yra atspari prakaitui ir vandeniui ir apsaugo jūsų švelnią odą, todėl tekstūra tampa dar švelnesnė ir malonesnė. Sumaišytas su antioksidantais, tokiais kaip vynuogių sėklų aliejus ir vitaminas E, šis produktas turi SPF50.

6. „Clinique Super City Block Oil Free Daily Face Protector“ plataus spektro:

Losjonai nuo saulės 6

Apsaugodamas jus nuo spuogų ir paraudimų, kuriuos sukelia saulės nudegimas ir įdegis, „Clinique“ profesionaliame apvalkale yra platus spektras, kuris visiškai rūpinasi apsauga nuo saulės, o pasirenka odos ląstelių gydymą, kuris pagerintų jūsų odos ląstelių tekstūrą ir kokybę.

7. „CeraVe“ platus spektras:

Losjonai nuo saulės 7

Esminių kompleksų kokteilis, šiame produkte esantis niacinamidas padeda gaminti keramidus, kurie atstato ir atnaujina galimus odos pažeidimus, dirbdami pačiame ląstelių lygyje, o hialurono rūgštis išlaiko ir užkariauja natūralią drėgmę, kad jūsų veidas būtų drėkinamas ir drėkinamas visą savaitę ilgas.

8. „Jergens Natural Glow And Protect“ kasdienis drėkiklis:

Losjonai nuo saulės 8

Tai kasdienio naudojimo kremas, specialiai sukurtas odos tipui, kuris jau buvo pažeistas saulės įdegio. Dirbant su tamsiomis dėmėmis ir atgaunant odos gyvybingumą, šis produktas turi SPF20, kuris puikiai apsaugo nuo saulės.