Tropikal bir iklimde yaşamak bize kesin bir şey öğretti. Güneş, kış aylarında bizim dostumuz olabilir, ancak kışı çevreleyen tüm yıl boyunca güneş, ışınlarını üzerimize yağdıran ve genellikle bronzlaşma olarak adlandırdığımız bir problem yaratan gerçekten güçlü bir güçtür. Cilt sorunları söz konusu olduğunda bronzlaşma ve siyah lekeler yaygın bir şikayettir ancak cildin bronzlaşması ve koyulaşmasıyla birlikte gelen şey ciddi bir ikilemdir..

Genellikle UV ışınlarına aşırı maruz kalmak, tamamen cilt kanseri olmasa da bazı cilt hastalıklarına yol açabilir ki bu da bir olasılıktır. Bu nedenle, bu sorundan kurtulmanıza yardımcı olmak için ticari pazarın size neler sunabileceğini bilmeniz önemlidir..

1. Lakme Sun Uzmanı Uv + Adalet Losyonu:

güneş koruyucu losyonlar

Bu ürünle ilgili çekici olan şey, sadece güneş koruması değil, aynı zamanda cilt tenidir. Düzenli kullanımda nemli pürüzsüz dokulu bir cilt bırakırken SPF30 size mükemmel yağsız güneşten koruma deneyimi sağlar. Bu krem ​​özellikle kuru ve normal cilt güzelliklerini destekler..

2. Neutogena Saf ve Serbest Sıvı Günlük Güneş Kremi:

Güneş Koruyucu Losyonlar 2

Doğal içeriklerden yapılmış bu, hassas cildiniz için iyi bir seçimdir; 50’lik güçlü SPF’si, herhangi bir UV ışınını emmeden yüzünüzden yansıyan güneş ışınlarına acı bir parıltı verirken, hafif ve yağsız sıvı, cildinizi korur. gün boyu mat ve cilalı yüz.

3. Kaya Duyarlı Güneş Koruyucu:

Güneş Koruyucu Losyonlar 3

Klinik olarak test edilmiş ve cilt üzerinde büyük etkisi olan bu bilgili ürün cilt dostudur ve hassas cildinizle ilgilenirken acı tahrişe neden olmaz. SPF15 ile paketlenmiş, bu cilt ile iyi uyum sağlar ve ayrıca diğer kozmetik gereksinimleriniz için bir astar veya taban katmanı olarak da kullanılabilir. Size sadece koruyucu bir tabaka vermekle kalmaz, aynı zamanda cildinizde oluşan hasarı yenilemek için de çalışır..

4. L’Oreal Sublime Sun Sheer Protect Güneş Koruyucu Yağı:

Güneş Koruyucu Losyonlar 4

Bir yaz öğlen gezisi veya yoğun bir ofis çalışma günü için mükemmel bir çözüm olan L’Oreal güneş şeffaf güneş koruyucu jelleri, cildinizle birlikte size parlamayan bir koruyucu tabaka sağlarken, SPF50 ise aşırı yağ üretimini emer ve SPF50’nin zararlı olmasına asla izin vermez. UV ışınları cildinize zarar vermek için koruyucu kılıfı kırar.

5. L’Oreal Suncare Invisible Protect Clear Cool Losyon:

Güneş Koruyucu Losyonlar 5

İşte L’Oreal’in evinden bu sefer tam nemlendirme ve nem formülleri ile birlikte ter ve suya dayanıklı ve yumuşak cildinizi koruyacak ve dokuyu daha saten yumuşak ve hoş hale getirecek güneş koruması ile bir başka hit. Üzüm çekirdeği yağı ve E vitamini gibi antioksidanlarla karıştırılan bu ürün, SPF50 içerir..

6. Clinique Super City Block Yağsız Günlük Yüz Koruyucu Geniş Spektrum:

Güneş Koruyucu Losyonlar 6

Sizi güneş yanığı ve bronzlaşmanın neden olduğu akne ve kızarıklıktan koruyan Clinique’in profesyonel kaplaması, cilt hücrelerinin dokusunu ve kalitesini iyileştirecek bir cilt hücresi tedavisini tercih ederken, güneşten korunmaya tam özen gösteren geniş bir spektrum içerir..

7. CeraVe Geniş Spektrum:

Güneş Koruyucu Losyonlar 7

Temel komplekslerin bir kokteyli olan bu üründeki Niacinamide, Hyaluronik asit doğal nemi korur ve tüm hafta boyunca yüzünüzü nemli ve nemli tutmak için doğal nemi korurken ve fethederken, hücresel düzeyde çalışarak olası cilt hasarını onaran ve yenileyen Seramidlerin üretimine yardımcı olur. uzun.

8. Jergens Doğal Parıltı ve Günlük Nemlendiriciyi Koruyun:

Güneş Koruyucu Losyonlar 8

Güneş yanığı nedeniyle zarar görmüş cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş günlük kullanım kremidir. Koyu lekeler üzerinde çalışan ve cilt canlılığını geri kazanan bu ürün, mükemmel güneş koruması sağlayan SPF20 ile birlikte gelir..