Ar kada susimąstėte, kaip jūsų mėgstamos įžymybės turi tokią nepriekaištingą ir tobulą veido struktūrą? Kim Kardashian, kareena kapoor turi gerai apibrėžtus kaulo kaulus ir nosį, o to paslaptis yra „kontūravimas“. Veido kontūravimas gali būti naudojamas norint pabrėžti geriausias jūsų savybes ir taip pat pakeisti ypatybių, kurios jums nelabai patinka, išvaizdą. Aš asmeniškai nemėgstu kontūravimo kasdien, nes tai šiek tiek užima daug laiko.

Kaip kontūruoti veidą:

Kontūravimas iš esmės turi tris (penkis?) Pagrindinius veiksnius … Šešėlis, paryškinimas ir maišymas, tada vėl maišymas ir dar šiek tiek maišymas.

kaip kontūruoti veidą

Aukščiau pateikta nuotrauka gali labai padėti pajusti veido kontūrus. Keletas tamsių ir šviesių pagrindo brūkšnelių tinkamoje vietoje gali išryškinti geriausias jūsų savybes ir suteikti jums puikų vaizdą. Baltos dėmės rodo šviesų pagrindą, o tamsios linijos – tamsesnį pagrindą, tobulo kontūro raktas yra maišymas.

Svarbiausios sritys yra ryškios ir yra „kalvos“, o kontūrai yra tamsesni ir panašūs į „slėnius“. Norėdami sukurti intensyvumą ir kontūrą, raukšlių vietose naudokite šviesios spalvos bronzantą arba tamsesnius akių šešėlius. Taip pat paryškinimo vietose naudokite paryškinimo pieštukus ar šviestuvus, kad paryškintumėte visą veidą. Tai tikrai padarys didžiulį ir neįtikėtiną skirtumą.

Dalykai, kurių jums reikės kontūravimui:

  • Pirmas dalykas, kurio jums reikės, yra trijų tipų makiažo pagrindai: vienas, atitinkantis jūsų odos atspalvį, vienas pagrindas, kuris yra šviesesnis už jūsų odą, ir vienas, kuris yra tamsesnis už jūsų odos toną..
  • Kietėjimo milteliai

Jums reikalingi šepečiai:

  • Fondo šepetėlis
  • Maišymo šepetėlis
  • Miltelinis šepetėlis

Veido kontūro taikymo veiksmai:

Po drėkinimo patepkite pagrindą, atitinkantį jūsų odos toną.

Paimkite plokščią pagrindo šepetėlį ir pradėkite tepti lengvą pagrindą po akimis ir kaktos viduriu. Taip pat tepkite lengvą pagrindą nosies šonuose, po antakio kaulu ir išilgai žandikaulio. Žiūrėkite aukščiau esantį paveikslėlį, kad geriau suprastumėte. Nemaišykite.

Dabar paimkite tamsų pagrindą ir įsiurbkite skruostikaulius, dabar tepkite jį ten. Taip pat tepkite jį kaktos viršuje (tai pagerins jūsų žandikaulio liniją) ir abi nosies puses. Žiūrėkite paveikslėlį, kad geriau suprastumėte, rudos linijos rodo tamsų pagrindo pritaikymą.

Pamatyk save veidrodyje ir nesijuok: P. Žinau, kad atrodai kaip juokdarys, bet žingsniai dar nesibaigė. Laikas BLENDING, sumaišykite viską maišymo šepetėliu arba pagrindo šepetėliu. Tęskite maišymą, kol patys pamatysite skirtumą.

Sumaišius viską sutrinkite su milteliais. Norėdami gauti aiškesnę išvaizdą, naudokite pudros šepetėlį ir venkite putos ar kempinės.

Nustebsite pamatę, kad jūsų skruostikauliai gali atrodyti taip ryškiai arba nosis gali atrodyti tokia maža, kontūravimas sukuria didžiulį skirtumą. Jūsų veidas atrodys plonesnis, taip, ši technika daro didžiulį skirtumą.

Keletas greitų kontūro patarimų:

♦ Nustatykite savo išvaizdą presuotomis arba puriomis permatomomis pudromis, kad jos ilgiau išliktų.

♦ Būkite realistiški savo odos spalvos atžvilgiu; nebūk per tamsus ar šviesus.

♦ Maišydami nepamirškite, kad pabaigoje neturėtų būti šiurkščių linijų.

♦ Norėdami sutaupyti pinigų, nusipirkite pagrindo paletę, kurioje yra du trys pagrindo atspalviai kontūravimui.

♦ Jei veidas kvadratinis, naudokite tamsesnį atspalvio pagrindą po skruostikauliu. Sumaišykite pagrindą žandikaulio linijos link, nes tai susiaurins žandikaulio liniją.

Tikiuosi, kad jums patiko įrašas, ar turite klausimų? Kreipkitės į komentarus.