Amitabh Harivansh Bachchan’ın Hint film endüstrisinde bir baba figürü olduğu söylenebilir. Tüm dünyada ünlüdür ve şimdiye kadar üretilmiş en yüksek bütçeli filmlerden bazılarında akıllara durgunluk veren performanslarıyla tanınmaktadır. Halk arasında Büyük B olarak bilinir ve bu gezegendeki güçlü insanlar arasındaki yerini kazanmak için gerçekten çok uğraştı ve çalıştı. Amitabh bachcahn söz konusu olduğunda, makyaj gerçekten önemli değil. Sahip olduğu en kötü kıyafetleri giyerek veya en geri zekalı yüzünü göstererek sahneyi ve ekranı sallayabilir. Bu makale size, bu harika kişiliğin, güzel görünmek için makyaj gerektirmediği, makyajsız fotoğraflarından bazılarını sunacak..

1. Basit ve Mütevazı Kişilik:

Amitabh Bachchan Makyajsız

Amitabh basit bir insandır ve basit bir hayat yaşamayı sever. Muhtemelen yaşının en iyi görünen adamlarından biri ve hala oldukça formda. Bu fotoğraf, Shraddha Kapoor’un Amitabh’ın şimdiye kadar mümkün olan en basit Hintli erkek kıyafetini giyerek geldiği konutu olarak çekildi..

2. Setlerde:

Amitabh Bachchan makyajsız2

Amitabh’ın bu resmi, bu adamın gerçekten ne kadar yakışıklı olduğunu açıkça gösteriyor. Muhtemelen ekrana çıkmadan önce makyaj grubundan herhangi bir yardıma ihtiyacı yoktur. O gelmiş geçmiş en yakışıklı erkeklerden biri ve bu görüntü yüzünde hiçbir şey giymeden ekranları sallayabildiğini gösteriyor..

3. Eski Bir Snap:

Amitabh Bachchan makyajsız3

Bu resim, Amitabh’ın yavaş yavaş yaşlandığı zamanı gösteriyor. Yaşlanma belirtilerini gizlemek için hiçbir şey denemedi. Aksine, mümkün olduğunca doğal tutmak istedi..

4. Perde Arkası:

Amitabh Bachchan makyajsız4

Sahne arkası anlar her zaman ünlülerin görünüşü ve gerçekte sözde güzellik hakkındaki gerçeği getirir. Bu resimler, dünya çapında saygın aktörün ekranda ve ekran dışında aynı göründüğünü gösteriyor, bu da onun hiç makyaj yapmadığı anlamına geliyor..

5. Kalp Kazandıran Gülümseme:

Amitabh Bachchan makyajsız5

Amitabh yüzünün her açısından tamamen doğal. Bu, yüzündeki güzel gülümsemeyi gösteren en iyi fotoğraflardan biri. Bu adam kelimenin tam anlamıyla her şeyi giyebilir ve bunun içinde harika görünebilir.

6. Eğlenmek:

Amitabh Bachchan makyajsız6

Resim çok şey anlatıyor. Süper meşgul oyuncu bile ailesiyle vakit geçirmek için zaman ayırıyor. O gerçekten iyi bir adam ve harika kişiliği sayesinde doğal güzelliği yansıyor..

7. Ruh Eşiyle:

Amitabh Bachchan makyajsız7

Amitabh ve Jaya’nın bu resmi kesinlikle onları mükemmel bir çift yapıyor. Resim, tüm zamanların makyajsız en iyi Amitabh Bachchan’larından biridir..

8. Film Festivalinde:

Amitabh Bachchan makyajsız8

Amitabh Bachchan, Cannes film festivalinde halkın favorisi Leonardo Dicaprio ile makyajsız yüzünü spor yaparken görüldü. Bu resim şüphesiz tüm zamanların en çok hak eden Amitabh Bachchan makyajsız fotoğraflarından biri..

9. Bir Etkinlikte:

Amitabh Bachchan makyajsız9

Büyük Amitabh Bachchan, özel konuk olarak davet edildiği bir etkinlikte görüntülendi. Yüzünde makyaj izi olmadan çok yakışıklı görünüyordu. Bu adamın güzellik ürünlerinin altına yaşını saklamasına gerek yok.

10. Eski Bir Resim:

Amitabh Bachchan makyajsız10

Makyaj resimleri olmayan Amitabh Bachchan ile ilgileniyorsanız, o zaman bu acı gerçek. Sert bir yüzü var ve gerçekten çekici değil. Ama insanların onu görünüşünden dolayı değil, işi için çekici bulabileceklerini bilerek doğal güzelliğini gösteriyor..

Abitabh Bachchan’ın yukarıda verilen resimleri, bu aktörün ne kadar muhteşem olduğunu kanıtlıyor ve hiç makyaj yapmadan oldukça harika görünüyor. Muhtemelen bu sektörün aldığı en iyi görünen aktörlerden biridir. Amitabh gibi erkeklerin makyaja bağımlı olmalarına gerek yok.