Ileana D’Cruz, Güney’in önde gelen aktrislerinden biridir. Kariyerine Telugu filmlerinde başladı ve hatta 2006 yılında Güney’deki en iyi çıkış yapan kadın için Filmfare’i kazandı. Son zamanlarda, eleştirel olarak takdir gördüğü Anurag Basus ‘Barfi!’ filminde rol aldı ve bu ona Filmfare’i en iyi şekilde kazandırdı Bollywood’da ilk kadın. Aktris güzel bir gülümsemeye sahip, mükemmel Hint cilt tonuna ve manken gibi mükemmel bir fiziğe sahip..

Makyajsız Ileana D’cruz:

1. Günlük Kıyafetlerde Ileana:

ileana D'cruz Makyajsız

Aşağıdaki resimde kameraya tatlı bir şekilde gülümseyen aktrisi görüyoruz. Büyük boy beyaz bir gömlek ve bir çift mavi 3/4 kot pantolon giyiyor. Bir çift beyaz ve mavi spor ayakkabı giyiyor. Saçlarını açık tuttu ve saçlarını bağlamak için kullandığı pembe saç bandını bileğine taktı..

2. Hala Bir Filmden Çekilmiş:

ileana D'cruz Makyajsız 2

Bu resim bir film karesinden alınmış gibi. Oyuncu, sıkıntılı bir ifade veriyor ya da baktığı kişiyi ikna ediyor gibi görünüyor. Gündelik yeşil bir üstte ve üzerinde bir askılı çanta var. Saçları midilli gibi toplanmış ve ön kilitleri yüzüne düşüyor.

3. Şık:

ileana D'cruz Makyajsız 3

Resimde Ileana’yı şık siyah ve mor sentetik bir gömlek giyerken görüyoruz. Güzel gülümsemesini kameraya gösteriyor ve kendini beğeniyor.

4. Açık Havada Çekim:

ileana D'cruz Makyajsız 4

Aktris, dışarıda bir şeye baktığı ve fotoğrafçıların yan profiline tıkladığı bir yerde vuruldu. Üzerinde siyah kareli gri bir gömlek giyiyor ve iki eliyle beline sarılıyor ve gülümsüyor. Altlarında bir çift siyah kot pantolon giymişti. Sağ elinde boncuklu bir bileklik görebiliriz..

5. Masumiyet:

ileana D'cruz Makyajsız 5

Bu, aktrisin tıklandığında sıradan bir resmi. Kahverengi bir üst ve uzun bir çift küpe takıyor ve ayrıca üzerine siyah boncuklar işlenmiş oksitlenmiş bir bileziği var. Saçları açık tutulur ve iki taraftan ayrılır. Kameraya bakıyor ve fotoğrafçı onun masum görünen bir resmine tıklıyor..

6. Etkinliklerde:

ileana D'cruz Makyajsız 7

Ileana, aşağıdaki bir etkinlikte tıklandı. Fotoğrafçı, aktrisin gülümseyip saçını geriye iterken doğal bir fotoğrafını çekiyor. İçinde beyaz, kahverengi ve leylak tonları olan kareli gömlek giyiyor..

7. Yoga Çekimi Sırasında:

ileana D'cruz Makyajsız 7

Bu enstantane, oyuncu yoga çekimi için poz verirken çekildi. Göbeğinin biraz üzerinde bağlanan gök mavisi kolsuz bir üst giyiyor. Altta bir çift siyah spor pantolonu giyiyor. Saçları arkadan düzgünce toplanmış ve gözlerini kapatıyor ve elini başının üzerinde kavuşturarak meditasyon yapıyor..

8. Bir Etkinlikte Medyayla Konuşmak:

ileana D'cruz Makyajsız 8

Resimler aşağıdaki bir etkinliğe tıklanır. Kareli bir gömleğin üzerine şık bir siyah ceket giymiş ve bir çift siyah güneş gözlüğü takmış. Saçları dalgalar halinde şekillendi. Açık tutulur ve bir taraftan ayrılır. Gülümsüyor ve medyayla konuşuyor ve etrafındaki insanlarla mutlu ve canlı bir şekilde tanışıyor..

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Kollywood Ünlüleri

9. Evcil Hayvanlı İleana:

ileana D'cruz Makyajsız 9

Aktris omuzsuz mavi bir elbise giyiyor ve kucağında evcil bir köpek var. Saçları açık tutulmuş ve ortadan ikiye ayrılmış.

10. Priyanka Chopra’nın Babasının Dua Toplantısında:

ileana D'cruz Makyajsız 10

Ileana, Priyanka Chopra’nın babasının dua toplantısına davet edilmişti; bu resmin tıklandığı yer orası. Boynun hemen altından şık görünmesini sağlayan kesikler olan beyaz bir kurti giymişti. Ayaklarını örten açık siyah bir kot pantolon ve sandalet giyiyor. Ayrıca giydiği bir çift güneş gözlüğü var.