Marian Rivera, ticari filmlerdeki rolleriyle tanınan tanınmış bir İspanyol Filipinli aktris. Aynı zamanda, doğal güzelliğiyle dünyayı kasıp kavuran yüksek ücretli bir modeldir. Her zaman parıldayan kusursuz cildi ile tanınan Marian, sıkı cilt bakım rejimi sayesinde çok sağlıklı bir cilde sahiptir ve herhangi bir kozmetik düzeltmeye ihtiyaç duymaz. Pek çok makyaj katmanını soyma ve dünyaya gerçekte ne olduğunu gösterme fırsatını asla yakalamıyor. Marian, şaşırtıcı yüz özellikleri ve hatta tonlar, süt beyazı ten ile kutsanmıştır. Bu belle birçok kişinin kalbini çalıyor ve sosyal medyada en çok takip edilen aktrislerden biri. Bu makale, Marian Rivera’nın bu küçük hanıma aşık olmanızı sağlayan makyajsız özçekimlere odaklanıyor..

1. Maraton Zamanı:

Marian Rivera'nın Makyajsız Resimleri 1

Marian, bu pembe kıyafetin içinde hercai menekşe kadar güzel görünüyordu. 5k koşusunu bitirdikten sonra bile o kadar taze görünüyordu ki bu çoğu kız için oldukça geri kalmış bir başarı. Tüm dünyayı köleleştirebilecek marka gülüşünü kaybetmiyor. Marian muhtemelen dünyanın en iddialı görünen atletidir..

2. Partnerle Poz Vermek:

Marian Rivera'nın Makyajsız Resimleri 2

Marian, ortağının yanında son derece mutlu görünüyor. Makyajdan eser yok ve tüm ilgi ve sevginin tadını çıkarıyor gibi görünüyor. Cildinde leke, leke ve hatta koyu halkalar yoktur. Kendine mümkün olan en iyi şekilde nasıl davranacağını bilen harika bir kadın..

3. Gamzeli Yanaklar:

Marian Rivera'nın Makyajsız Resimleri 3

Bu Filipinli aktris burada, bu canlandırıcı güzel çekim için poz verirken görülüyor. İnci gibi beyaz dişleri, gamzeli yanakları ve kuzgun saçları vardı. Bizim gibi ölümlülerin çoğunun, fotoğraflarda bu kadar tutarlı bir şekilde güzel görünümü sürdürmesi neredeyse imkansız. Sadelik kişileştirilmiş, bu sizin için Marian!

4. Bebekle Selfie:

Marian Rivera'nın Makyajsız Resimleri 4

Marian, uyuyan bebeğiyle poz verdiği bu resimde gururlu ve mutlu bir anne gibi görünüyor. Yaşına göre oldukça çarpıcı ve son derece güzel görünüyordu. Yüzünde makyaj yoktu ama zarafet ve zarafetle göz kamaştırdı. O bizim “Yummy Mommy”nin en sevdiğimiz versiyonu..

5. Rolünü Oynamak:

Marian Rivera makyajsız 5

Marian, aslında çok sayıda başarılı şov yapan çok iyi bilinen bir TV fenomeni ve bu resimden de görebileceğiniz gibi, Marian ekranda makyaj da kullanmıyor. Bu resimde Marian’ın kesinlikle makyajsız olduğunu görebilirsiniz. Çarpıcı görünmeyi başarıyor.

6. Çıplak Yüzlü Güzellik:

Marian Rivera makyajsız 6

Marian, hiçbir noktada fazla ayrıntılı makyaj kullanmayan, sert bir minimalist. Minimal makyaj, bu harika bayanın iyi görünmesi için esas olarak sadece bir maskara ve biraz allık içerir. Marian’ın bu eski resmi, masum gülümsemesiyle güzelleşen taze ve hassas cildini ortaya koyuyor..

7. Sadece Poz Vermek:

Marian Rivera makyajsız 7

Marian, sahip olduğu şeyi çok fazla makyaja ihtiyaç duymadan çok iyi bir şekilde sergilemesinin istendiği bir dizi ödül töreninin ve moda şovunun bir parçası oldu. Marian burada bir resim için poz verirken görülüyor ve biraz yüz maskesi ve maskara tercih etti.

8. Marianneler için:

Marian Rivera makyajsız 8

Marian’ın makyaj söz konusu olduğunda yalnızca çıplak temelleri taşıdığı biliniyor ve bu, bu resimde gösterilen gerçeğinden oldukça açık. Takipçilerine ve hayranlarına Mariantes denir. Bu yıldızın neden bu kadar çok takipçisi olduğuna dair çok az şüphe var. O dünyayı yönetmek için doğdu.

9. Milyon Dolarlık Gülümseme:

Marian Rivera makyajsız 9

Bu resim, Marian’ın sektördeki en iyi gülümsemelerden biriyle ve muhtemelen dünyanın en iyi gülümsemelerinden biriyle ondan keyif aldığını gösteriyor. Bu gülümseme, gerçekten iyi, gerçekten iyi olması için ihtiyacı olan tek şey. Bu resim, Marian’ın çok güzel görünmek için çok az makyajı tercih ettiğini gösteriyor..

10. Gerçek Hayat Rapunzel:

Marian Rivera'nın Makyajsız Resimleri 10

Bu resimden de görebileceğiniz gibi, Marian kendini doğal güzelliğe adamıştır ve makyajdan nefret eder, böylece onu dünyanın her yerindeki milyonlarca bayan için çok ideal bir rol model haline getirir. Uzun, siyah saçları, gerçek hayatta Rapunzel olup olmadığını merak etmemize neden oluyor. Böyle mermer pürüzsüz bir cilt kesinlikle Allah’ın bir lütfudur..

11. Samimi Atış:

Marian Rivera makyajsız 11

Bu resim Marian’ın dışarıda bir gün geçirdiğini gösteriyor ve Marian’ın makyajsız samimi bir şekilde çekilmiş en iyi fotoğraflarından biri. Büyüleyici yüzüyle yücelttiği sade, gündelik bir kıyafet giydi. Cildi flaştan gelen ışığı yansıttığından çok pürüzsüz ve temiz.

12. Promosyon Gecesi:

Marian Rivera makyajsız 12

Marian, makyaj konusunda da çizgiyi nereye çekmesi gerektiğini biliyor ve günlük olarak ekranda ve defilelerinde bile kullanmıyor, makyajsız görünüm konusunda da hardcore bir etkisi olduğunu gösteriyor. Güzel yüzü ve sade saç stili ile dikkat çekiyor.

13. Randevu Gecesi:

Marian Rivera makyajsız 13

Marian Rivera’nın makyajsız olması, dünyanın her yerindeki pek çok kadını onun ayak izlerini yakından takip etmeye ve makyajsız daha iyi bir yaşam biçimi benimsemeye iten çok geçerli bir faktör aslında. Bu resim bize canlı bir heykel gibi görünen Marian’ın doğal güzelliğini gözler önüne seriyor..

Marian Rivera, hem diğer ünlüler hem de dünyanın dört bir yanındaki hayranları üzerinde çok güçlü bir etki yarattı. Bu hanımın başarısının sırrı aslında sağlıklı bir yaşam tarzı, bol su ve çok verimli ve sağlıklı bir diyet. İnsanların ipeksi pürüzsüz saçlar ve kusursuz bir cilt ile kutsandığı bir yerden geliyor. İster evde ister kırmızı halıda olsun, herhangi bir görünümü zahmetsizce çekebilir. Marian, doğal, ham güzelliğiyle bize kesinlikle zor güzellik hedefleri veriyor. Umarız bu çarpıcı Marian Rivera makyajsız özçekimleri beğenmişsinizdir..